Temizkan R-Line 1550mAH 4S 95C FPV Lipo batarya İnceleme

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 2
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Bugün yüksek performanslı FPV Racer piller temizkan R-Line serisinin en son 4S teklif var.

Ben zaten benim günlük sürücüleri için temizkan pillerin büyük bir hayranıyım birkaç nedenden dolayı ama esas olarak onlar güvenebilirsiniz kalite. Ne etiket üzerinde yazılır ve ne almak ve bir zencefil adım-çocuk ile-Out tüm kabarık ve tehlikeli getting daha fazla istismar alabilir.

Kalite yüksek c-nominal Lipo gerçekten bu kadar önemli mi?

Cehennem Evet onlar, ister rekabetçi ya da sadece spor için çok büyük bir fark var uçan ve ben ayrıntılı bir arıza ile bir pil nerd değilim... Ben güvenle bu çok daha hızlı teslim edildiğinde güç her bit hissedeceksiniz söyleyebilirim. Tam olarak anlamını anlamak için C Rating ne 's Bu makalede göz atın.

Bu R-Line zor gidiyor!

Benim Furibee 215 ile 3 gün sonra ben geri gitmiyorum, düzenli olmayan R-Line temizkan ya da başka bir şey! Bu R-Line zor ve sadece kapıdan dışarı büyük bir yumruk ile değil. Neredeyse pil sonuna kadar tam rip olsun, hiçbir şaka 3-4 dakika hala şarj off taze hissediyorum. Ben sadece benim akış tutmak için bir mücadele içine sınırları yarısından daha fazla pil vurgulayarak değilim her çalışma sonunda, benim temps Farkedilir şekilde daha düşüktür.

Ben temizkan R-Line 1550mAH 4S 95C tavsiye eder misiniz?

Ortalama performans Lipo daha pahalı iken, temizkan R-Line 1550mAH 4S 95C katı C derecesi de ekstra nakit değerdir. Bu piller size güvendiğimiz bir markadan Aradığınız Punch var.

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Jul 2007
    Nereden Nereden
    İstanbul-Zeytinburnu
    Yaş Yaş
    40
    C değeri anlık boşalan akım değeridir.Yüksek akım çekiyorsa kullanılacak motor vs. yüksek C'li pil gerekir.Diğer türlü verim alınmaz, fazla bakım boşaltmayan piller ısınır ve/veya bozulabilir.
    Teknik servis

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)