Strada XT Evo çalışmıyor.

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 4
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Merhaba,
    Abimin çalıştığı yerin eski sahibi dükkanı devrederken aracıda abime bırakmış. Şimdi çalıştırmaya çalışıyoruz fakat bir türlü beceremedik
    2S Li-po bağladım. Li-po için kitapçığında konnektörün yerini değiştirin yazıyordu yaptım. Pili bağladığımda ön tekerlerde çok hafif bir kıpırdanma oluyor. Radyo alıcısı kumandayla bağlantı kuruyor galiba. Kumanda kapalıyken onun ışığı yanıp sönerken kumandayı açınca sabit yanıyor. Fakat araç hiç tepki vermiyor. ESC üzerindeki ışık yanıp sönüyor. Kitapçığında bununla alakalı bir şey yazıyor ama ne demek istediğini anlamadım. Aşağıda resimde mevcut. Sağ sol dönme de çalışmıyor acaba kumandada mı sorun var. Bind işlemide yaptım.
    Vidyo ekledim youtuba.

Bir ayar mı yapmam gerekiyor yoksa parça arızası mı? Arıza ise hangi parça nasıl bulabilirim. Ufak yeğene de söz verdim yapacağım diye ihale bana kaldı
    Teşekkürler.

IMG_20171123_092841.jpgIMG_20171123_093445 (1).jpg
    Konu rcpsntrk tarafından (23-11-2017 Saat 13:06 ) değiştirilmiştir.

esc yanmış olabilir . yeni esc gerekli .

Alıntı Bugrahan06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    esc yanmış olabilir . yeni esc gerekli .
    Teşekkürler dönüş için. Kendi ESC sinin fiyatı çok yüksek daha uygun fiyatlı muadil bir şey takabilir miyim?

Sorun çözüldü mü bilmiyorum ama bence alıcıya 4 tane kalem pil bağlayıp servo çalışıyor mu öncelikle ona bakın derim, eğer çalışırsa garanti esc bozuk veya ayarlarında problem olabilir, mesela th. trim i sonuna kadar kapatın öyle güç verin, bu video dan esc bozuk diyemeyiz, umarım sorun çözülür, iyi günler.
    Cengizhan Yurdalan - 1986
    Moda - Kadıköy - İstanbul

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)