Merhaba

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 8
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Herkese Selam olsun. Adım Melih Emre Antalya'da öğrenciyim. Aslen Isparta'lıyım. Bende inşallah çocukluk hayalim olan nitro lu RC aracıma kavuşacağım.

nitrolu pek tercih edilmiyor ilk aracınızmı olucak ?

Hava araçlarıyla epey uğraştım hepside elektrikliydi. Haliyle bozup kırdığım ucuz arabalar da oldu. Ama şimdi seviye atlayıp yakıtlı arabalarla uğraşmak istiyorum. Gönül ister ki benzinlisini alayım. Maalesef onlar nitrolulara göre daha pahalı ve daha çok uğraş gerektiriyor. O yüzden nitrolu tercih edeyim diye düşündüm. Tavsiyeleriniz var mı acaba?

traxxas tan e-max ı tercih ederim nitrolu olarak amma velakin bakımı dır kırılan edilen parçayı tamiri dir felen çok zahmetlidir nitro ile benzin li araçlar . en güzeli elektrikli doldur şarjı bas gaza bakımı temizlemesi kolay hiç uğraştırmıyor

Redcat Shockwave Kırmızı 1/10 RTR böyle birşey buldum sıfırı 800 TL civarında. Ama yedek parçası nasıldır. Malzemesi sağlammıdır bilmiyorum. Forumda da sormak lazım tabi.

face gruplarındada ikinci el traxxas slash 4x4 bulabilirsiniz 1000 1200 tl civarı hem kaliteli hem tutulan araç mesela bende ecx 1/8 şase aldım kep lastik servo ve fly sky gt3b kumanda dahil 500 tl ye antalyadan bir abiden aynı şaseden bir tane daha var elinde güzel şase araştırabilirsiniz . toplama yaptım aracı 1000 tl ye aldım bütün herşeyi 4s 3660 kv motor sc8 wp esc 4s 5000 mah lipo imax b6 şarj aleti ve araç hepsi 1000 tl ye mal oldu isterseniz sizi yönlendirebilirim faceden siz de antalyadaymışsınız yüz yüze görüşür fikir alışverişi yaparsınız kendisi iyi biridir .

Alıntı emrcote Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese Selam olsun. Adım Melih Emre Antalya'da öğrenciyim. Aslen Isparta'lıyım. Bende inşallah çocukluk hayalim olan nitro lu RC aracıma kavuşacağım.
    Melih Emre merhaba,

HobbyRC Ailesine hoşgeldin ..

Selam Melih, hoş geldin. İyi forumlar.

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)