CRAWLİNG'e uygun alanlar

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 33
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

arkadaşlar, bu bölümde sizlerin bulduğunuz carwling'e uygun alanların adreslerini ve fotolarını paylaşalım. siz değerli üyelerimizin katılımlarıyla umarım bu bölüm TR de hakettiği yere ulaşacak..

benzer resimler:
    Eklenen Resim Ön İzlemesi
    Konu demirci tarafından (13-06-2008 Saat 21:38 ) değiştirilmiştir.
    powered by DEMİ®©İ

Arkadaşlar,

yoğunluktan dolayı gidip resmini çekemedim henüz, fakat, sahil yolunda, Suadiye Otelini geçtikten sonraki virajda ve yaklaşık 200 metre ilerideki otoparkın yanında hem drift hemde Kaya tırmanmaya uygun yerler var. ilk alan koşu parkuru yanına yapılmış asfalt bölge. Burada Drift yapılabilir ayrıca yürüyüş alamı ile deniz kenarı arasındaki taş bloklardan yapılmış bölüm kaya tırmanmaya çok uygun.

Daha ilerideki bölgenin hemen yanında işparkın otopark alanı var. araçla gelenler için araçtan şarj hemde arabanızı bırakacak yer olmuş oluyor. Bu bölgedeki asfalt daha büyük ve kaya duvar buradada mevcut...
    1. Çarpmassan Kırılmaz!
    2. Hızlı gitmek istiyorsan Yavaş gitmeyi öğren!
    3. Emeklemeden yürüyemez, yürümeden de koşamazsın!
    4. Herşeyi kontrol ettin mi!!

benimde resmim yok zaten erzurumda bu işle ilgilenende yok ama ufak taşlardan oluşan bir yer biliyorum zemin ise düz ve geniş tam crawlinglik

Arkadaşlar,

Bostancı sahildeki kayalıklarıda denedik dün. Kayalar burada daha aralıklı ve f350 ile geçmesi imkansız. ama daha büyük bir araç kullanılabilir.

Şu an için moda sahildeki yer en güzeli.. (arıtma tesisi yanındaki park alanı)
    1. Çarpmassan Kırılmaz!
    2. Hızlı gitmek istiyorsan Yavaş gitmeyi öğren!
    3. Emeklemeden yürüyemez, yürümeden de koşamazsın!
    4. Herşeyi kontrol ettin mi!!

bursada olanlar uludağ/sarıalan bölgesini(teleferiğin son durağı) önerebilirim istediğiniz şekilde kaya bulmak mümkün çekebilirsem resimde eklerim.

Edit: Pazar günü piknik için gelenlerin çok olması nedeniyle resim çekemedim malum insanlar yanlış anlayabilir ancak izlediğim videolarda tırmanılan parkurlar gibi yerler mevcut bursada oturan rock crawlingciler için gayet güzel olabilir
    Konu ScriN tarafından (20-05-2008 Saat 00:59 ) değiştirilmiştir.

Şile yolu üzeri kenarlardaki topraklı ve kayalık alanlar var. Tam yerini Bir dahaki gidişimizde detaylandırıp bu topiğe resimle ekleyeceğim.
    Konu IRONMAIDEN tarafından (12-06-2008 Saat 16:11 ) değiştirilmiştir.

Misi köyünü geçince çamlık etmangaldan dereye inin rock crawling için uygun alanlar mevcut örnek resimleri ekledim daha dik yerlerde var

Konu demirci tarafından (09-07-2008 Saat 13:58 ) değiştirilmiştir.

valla demirci kardes fotodaki gibi ankara civarında bir yerler bulursam motoruma atlayıp haaa bide mangalımı alıp gideceğim

Bayrampaşa Parkada, belkide Türkiye'de rock crawling yapmak için en en uygun alan, arabalar el verdiği zeminde tam tur dönmek isterseniz, hızları belli bu araçların, tam gün hiç sıkılmadan belkide 2 pil bitirilebilir.. Biz haftasonu tek pille 4saat oynadık

Bandırma'da Dalgakıran.
    Bursa'da Kaplıkaya Parkı, mükemmel Kaya Tırmanışı ortamlarıdır...

hakan ne harika bir yer burası biraz sulu ama olsun...

Evet çok harika dediğim gibi aracın gidebildiği yerleri seçip bi parkur gibi ilerlenirse olağanüstü zevk alınabilir.. Geçtiğimiz pazar dün ordaydık Ayrıca su pek bizi etkilemedi çünkü kuru yerdeydik, suların sağ tarafı çimlik alan, çimenlere doğru oynanırsa bi sorun olmaz gibime geliyor..

su olmayan en az 500 mt kare yer var sabah tan aksam don bıtmez

adapark bayrampasa dan yenı resımler burda crawler arac kullananlar ınanın bırdaha evde baska yerde kullkanmaz aracını artık duzenleyelım bır crawler bulusması ve seneye yarıs resımlerde fazla bellı olmuyor ama kesıntısız bır tur atılıyor ve butur aracla enaz 1 saat suruyor dusunun yerın boyutunu

Mekan çok güzel tabiki water proof Resimler için teşekkürler..

Alıntı viaconme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mekan çok güzel tabiki water proof Resimler için teşekkürler..
    rica ederim sudan cok uzak yerlerde mevcut bugun bu bolumu sectık araclarımızı kullanmak ıcın kesınlıkle bır bulusma duzenlemelıyız sudan etkılenecek sısteme sahıp arkadaslar ıcın yerlerde sınırsız

evet biz zevk olsu diye suya yakın oynadık ve ben daha yeni crawlercı olmama rağmen gayet iyi sürdüm suyun sorun olacağını sanmıyorum ve alper abinin dediği gibi sudan çok uzak yerlerde mevcut...

Benim evinin bahçesi tam mudding alanı resımlerı en kısa zamanda koyarım aracım gelınce muddıng ıcın bır pıstte yapacagım kendıme zaten. Muddıng ıcın bolum olmadıgı ıcın buraya yazmayı uygun gordum yanlıssam duzeltın lutfen
    ...кєяєм Θżgєи...
    1/10 Axial Scx 10 & Custom Dingo Body
    1990 Range Rover Classic 3.9 V8 Extreme Offroad Conversation
    1996 Range Rover P38 4.6 HSE

yazlıktayım arka bahçeye pist yapmaya uğraşıyorum bıkmadan bitirebilirsem resimleri yüklerim

Adapark hosmus ama İstanbul'da Bahcesehir'i tek gecerim alan olarak te bir yere bagli degilsin ve okadar cok musait alan varki her hafta bi alan degistirerek gezersen kolay kolay bitmez ve habere yeni alanlar kesfedersiniz... Birde su meshur bakmaya gelen topluluklar daha az yada yok denecek kadar az konut ve insan seviyesi sayesinde . Adaparki dusunemiyorum sanirim bi ordu izlemeye karismaya geliyodur valla ben bu konuda cok rahatsiz oluyorun gelen sorulara ve yerli yersiz mudalelere ellemelere falan...! Bilmem sizlerin dusuncesi nedir ama ben sakn yerleri tercih ediyorum

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)