İstanbul ''Orhanlı Grubu'' Uçuşlar

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 102030
  •  » Şu anda 1244 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1244 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 102030 adet sonuctan sayfa basi 101.781 ile 101.800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Sayfa 5090 Toplam 5102 Sayfadan BirinciBirinci ... 409045904990504050755087508850895090509150925093 ... SonuncuSonuncu

Yok yaw tam tersi FM R/C vericilerin anteni kadar üstüne faiz ödemeyesiniz diye çırpınıyorum abim.
    Down With VW
    Anti VW klanı.

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Aug 2008
    Nereden Nereden
    istanbul
    Yaş Yaş
    72
    Abi, daha çok erken,31 tem.a daha zaman var
    Soprano Sev.Cemiyeti # 2 , Piper Cub 1/4 -1/5 Hangar9, MohawkPinto, Cessna182 ,Soprano, Cessna 152.TC-OKTY - EP: Pedro,Cessna 400,Cessna 500,El yapımı glow trainer

Uçuşa giden yok mu? Huuu komşi...
    Stick uzmanı, modelcilikte yeni bir esinti, dünya çapında bir tasarımcı

Değerli modelci dostlar, 14 Temmuz Pazar günü hepinizi Hezarfen RC Club tarafından düzenlenen Warbird Gününe davet ediyoruz.
    Etkinlik saat 12:00 - 18:00 arasındadır. Uçuş kontrol masasının yapacağı organizasyonla öncelik
    scale modeller ve savaş uçaklarında olmak üzere gelen tüm uçaklara uçuş imkanı sağlanmaya
    çalışılacaktır.
    Ayrıca düzenlenecek çekiliş ile bir Vantex Sbach 1.1m uçak, bir adet SumeronicsRC servo tester, bir adet SumeronicsRC akıllı kill switch ve bir adet SumeronicsRC elektronik switch şanslı sahipleri ile buluşacaktır.
    Alanda sıcak soğuk içecek ve yiyecek temin edebileceğiniz bir kafeteryamız da mevcuttur.
    Pistimiz 05 - 23 doğrultusunda konumlu 120 m x 15 m beton pisttir. Çevresinde oldukça geniş bir yeşillik alan da mevcuttur. Her iki istikametten yaklaşması maniasız ve rahattır.
    Pit alanında masalarımız ve elektrik hatlarımız mevcuttur.
    Batıdaki örneklerinde bile nadir bulunan eşsiz göl manzarası ile harika bir uçuş deneyimi yaşatacak olan alanımızda sizleri misafir etmekten onur duyacağız. Haydi, uçaklarınızı da kapıp gelin...

NOT: Katılım ücretsizdir.
    Eklenen Resim Ön İzlemesi

Aug 2008
    Nereden Nereden
    istanbul
    Yaş Yaş
    72
    Teşekkürler Sümer hocam.
    Soprano Sev.Cemiyeti # 2 , Piper Cub 1/4 -1/5 Hangar9, MohawkPinto, Cessna182 ,Soprano, Cessna 152.TC-OKTY - EP: Pedro,Cessna 400,Cessna 500,El yapımı glow trainer

Efendim haftaya pazar a Hezarfen e çekilişe katılmaya gidecek yoldaşlardan yolunu şöyle güneye esnetebilecekler , beni Bodrum dan alıp akşam dönüşte tekrar Bodrum a bırakacak varsa ben de katılmak isterim.Sanırım biletim postada kayboldu.
    Down With VW
    Anti VW klanı.

Alıntı aozgen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efendim haftaya pazar a Hezarfen e çekilişe katılmaya gidecek yoldaşlardan yolunu şöyle güneye esnetebilecekler , beni Bodrum dan alıp akşam dönüşte tekrar Bodrum a bırakacak varsa ben de katılmak isterim.Sanırım biletim postada kayboldu.
    Sabah alınır, kolay... Ama akşam bırakmak zor oluyo!

Haklısın abi. Hele köprü trafiği illallah dedirtiyor. Naapiim kendi arabamla geliim diycem ama o trafik üstüne 10 saat yol çekemem heralde.
    Down With VW
    Anti VW klanı.

Haklısın abi. Hele köprü trafiği illallah dedirtiyor. Naapiim kendi arabamla geliim diycem ama o trafik üstüne 10 saat yol çekemem heralde.
    Neyse biz zaten seni sık sık anıyoruz aramızda.

Bari şu IMUK sultanı Bülent Abim gelse...

Vıoleybolu yoksa gelir. Eski hobisi voleybolu bırakamıyor (mecbuuur )
    Down With VW
    Anti VW klanı.

Mayıs ayında, yurt dışından alınan 22 euro altındaki ürünlere vergi muafiyetinin kaldırılmasının ardından hükümetten ithalatı kısıtlamaya dönük bir hamle daha geldi. Alınan kararla, bir birey posta ve hızlı kargo yoluyla bir ayda yurt dışından en fazla 5 ürün, şirketler ise 5 adet numune sipariş edebilecek.
    Down With VW
    Anti VW klanı.

Mayıs ayında, yurt dışından alınan 22 euro altındaki ürünlere vergi muafiyetinin kaldırılmasının ardından hükümetten ithalatı kısıtlamaya dönük bir hamle daha geldi. Alınan kararla, bir birey posta ve hızlı kargo yoluyla bir ayda yurt dışından en fazla 5 ürün, şirketler ise 5 adet numune sipariş edebilecek.
    Çok iyi. Ben en fazla ayda bir paket getirtiyordum hatta bazen iki ayda bir.

Bu arada devlet bir yandan ithalatı kısıtlamaya çalışırken diğer yandan da bazı yabancı firmalarla "border free" denilen anlaşmalar yapıyor.
    Örneğin Horizon Hobby uçakları vergi ve nakliye dahil fiyatlandırıyor.Hem de TL olarak. Kapına kadar teslim garantisi veriyor.
    Banggood ise Turkey Direct Mail ile tüm vergiler dahil TL fiyatlandırma yapıp ürünü 7 - 10 gün içinde teslim edip (komik bir nakliye ücretine) bir de Türk kredi kartına 2 - 3 taksit yapıyor.
    Bunlar firmaların kendi başlarına verecekleri kararlar değil ve mutlaka muhatap ülke ile yani TÜrkiye ile anlaşmış olmaları gerekiyor.
    Perhizde lahana turşusu iyi gidermiş!

Ciddi Banggood böyle mi yapıyor? Ben gümrük yolda kaybolma vs. korkumdan uzak duruyordum. Saolasın Abicim.
    Down With VW
    Anti VW klanı.

Ciddi Banggood böyle mi yapıyor? Ben gümrük yolda kaybolma vs. korkumdan uzak duruyordum. Saolasın Abicim.
    20 Haziran'da bir ürün aldım. 28 Haziran'da elimdeydi. Gümrük vs ödemeden. Ürün 57 TL, nakliye 17 TL idi.
    Bu cesaretle aynı gün daha iri kıyım bir şey sipariş ettim. Ufak çaplı bir laboratuvar güç kaynağı. 2 kg kadar bir şey. 287 TL ürün, 30 TL nakliye. O da tamamen sorunsuz olarak dün ulaştı. Ödemeyi de kredi kartına üç taksit olarak yaptım. Gerçekten ilginç...

Hayırdır kimseler yokmuu huuuu

Saat 18'de yıllık izne ayrılıyorum diye arkadaşlarımdan tek tek vedalaşıp işten çıktım, saat 21.30'da tekrar göreve çağırıldım
    Saygı olmazsa sevgi de olmaz ....

Aug 2008
    Nereden Nereden
    istanbul
    Yaş Yaş
    72
    Alıntı Zabriel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saat 18'de yıllık izne ayrılıyorum diye arkadaşlarımdan tek tek vedalaşıp işten çıktım, saat 21.30'da tekrar göreve çağırıldım
    Senin emekli olma zamanın gelmiş.

Alıntı bulenttun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin emekli olma zamanın gelmiş.
    Bülent abim doğru söylüyor.İnşallah savaş uçakları festivalinde göreve çağırmazlar.

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1244 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1244 misafir)