RC Team 216 Buluşmaları

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 27836
  •  » Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 27836 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Sayfa 1 Toplam 1392 Sayfadan 123416511015011001 ... SonuncuSonuncu

ıstnabulda anadolu ykasında bır bulusma duzenleyelım on road off road fakr etmez butun her kez davetlı maksat bulusma eglence olsun yer zmnı hep bırlıkte belırleyelım

katılıyorum güzel olur

aracı aldım hıc kımseyı gormeedım bnele suren arkadas var frekanslar aynı yrn ln frekansı degıstırıcem arası almadna 2 3 haftao nce her kez hep suruyordu kafayı yedım kımseyı gomredııgm ıcım bence sahıl yalou erenkoy boynerın arkadasında bos bır yer var sahılde orası cok genıs ve gzl bence

Boyner suadiyede ve caddede,sahilde bahsetmek istediğin yer neresi anlayamadım ?

yanı mdk ıstedıgım boyner var caddee ordan asagı ındıgınde dırek sahıl orda bos etkınlık alanı var bu hafta sonu cumartesı akradasla beraber saaat 2 gıbı oraa olacaz 5 e kadar gelmek ısteyenlerle bulusma olabılır.

Arkadaşlar bu pazar yani yarın yani 25 Ocak saudiye sahilde buluşuyormuyuz ?
    1/5 leri özellikle görmek isterim yanlız bırakmayın
    Katılımları bekliyorum ...

arkadaşlar bahsetmiş olduğunuz yerde birçok buluşma yaptık , eğer suadiye otelinin karşısındaki etkinlik alanı ise kısa bir zaman önce çıkan olaylardan dolayı oranın modelcilere yasaklandığını duymuştum aslı yoksa yani müsaitse alan bilelim ve organizasyonlar yapmaya devam edelim..

ewt orda olay cıkmıs ama asagıda asfalt yer vardır orada modelcıler ıcın musade var etkınlık alanından 2 3 metre kucuk maa gzl asfalt ozellıkle ya bır gun belırlenmedıgı ıcın bende gıtmıyorum.ondn orda olmuyorum eger bır bulusma olucaksa tarıh gun saat ve zmnı belırleyelım derım ben

beykoz kaymak donduran ofroadlar için mükenmel ben ce kaymakdonduran
    piste varmış kamelyalar falan mangal yerleri ne ararsanız karışan da yok giriş
    ücreti yaya 2.50 otomobille 5 olması lazım
    ulaşımda rahat otobandan bas git

pendik te tr tuning in birçok çekim yaptığı bir yer var on -road yeni pazar yeri diye yapılacaktı fakat çalışmalar durduruldu ayrıca çadırlarda mevcut sahil yolunda giderken gözünüze hemen çarpar o buyuk beyaz çadırlar orası mükemmel bence

Alıntı gsracing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pendik te tr tuning in birçok çekim yaptığı bir yer var on -road yeni pazar yeri diye yapılacaktı fakat çalışmalar durduruldu ayrıca çadırlarda mevcut sahil yolunda giderken gözünüze hemen çarpar o buyuk beyaz çadırlar orası mükemmel bence
    +1 pazar günleri bende ordayım. otel inşaatının hemen önü..

arkadaşlar kavacıkta asfalt fabrikasının alanı var offroad cılar için üstelik üçretsiz sorumlusu benim adım murat saygılarla

evet arkadaşlar kavacıktaki yer uygun benceee 10 05 2009 dada bi buluşma gerçekleştiricekler galiba

Arkadaşlar bugün bir buluşma gerçekleşecek mi ?

Gelen varmı ?
    Rc Team 216
    Traxxas Slash 4x4 Platinum Edition Mamba Max Pro + LRP X12L Short Course 550 BL - RPM - Pro-Line Street Fighter

İstanbul And. yakası S.beylide oturuyorum. her hafta sonu müsaitim buluşma olursa mutlaka çağırın Hpı Rs4 üm var...

Arkadaşlar bu hafta sonu bir buluşma olacak mı ?

Buradan haberleşelim.Kesin bir gün ve saat belirleyelim.Bu hafta sonu 15:00 dan sonra (c.tesi -pazar) müsaitim.Haberiniz olaaa

Hadi bir kez daha
    Rc Team 216
    Traxxas Slash 4x4 Platinum Edition Mamba Max Pro + LRP X12L Short Course 550 BL - RPM - Pro-Line Street Fighter

Arkadaşlar maltepe idonun orada 17:30 gibi olacağız 3 arkadaş.Gelmek isteyen olursa bekeriz.
    Rc Team 216

Alıntı thekingtm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +1 pazar günleri bende ordayım. otel inşaatının hemen önü..
    hocam haberleşiriz o zaman bende pendik merkezde oturuyorum

o pendikteki yer için bende söylemiştim(: saat ve tarih verelim hep beraber gidelim bu civarlarda bayağı arkadaş var sanırsam

Orada normalde burada üye olmayanlar da geliyor.Aslında güzel yer geniş ve denize uçma riski yok

Bu hafta sonuna kadar depo ve lastiklerimi alırsam bende maltepede ki idonun oraya gitmeyi düşünüyorum.Pendik 'tekinden daha geniş bir alana sahip ve ortada direk falan yok (Kötülemek gibi olmasın).Ama maltepe ido' nun da laneti var.

Aracınız her an denize uçabilir.

Eğer gelmek isterseniz maltepe idonun orada buluşabiliriz.Buradan haberleşelim ve hepimiz bir yerde olalım.Daha zevkli olur.
    Rc Team 216

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)