İstanbul Üniversitesi

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 14
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Merhaba

Helikopterle ilgileniyorum. Yakın zaman planlarım arasında uçağa başlamak var. İlgilenenlerle haberleşmek isterim...

70bin öğrencili bir üniversitenin mensuplarından muhakkak birileri vardır diye düşünüyorum forumda, yanılıyor muyum?

Avcılar kampüsündeyim bende...

ben de avcılar kampüsündeyim avcılarda bir kulüp kuralım ya modelcilik gibi

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Aug 2009
    Nereden Nereden
    İstanbul/Sakarya
    Yaş Yaş
    27
    Zaten üniversitenizin bünyesinde havacılık klübü vardır bir araştırın derim ben...

evet havacılık kulübü var bu konuda haklısınız; fakat adı üstünde "havacılık".yamaç paraşütü üstüne yoğunlaşıyorlar, başka bir alanda faaliyet yok.Bense dikkat ederseniz modelcilik kulübü açalım dedim...

???? Adı üstünde havacılık olunca model uçak içine girmiyor mu?

Model uçak da bir havacılık dalıdır.
    Merak edersen FAI'nin, ki kendisi uluslararası havacılık federasyonudur, sitesinden havacılık dallarına bakar arasında model havacılığı da görürsün.
    Tabi kulübün yamaç paraşütüyle ilgilenip modelcilik ile ilgilenmemesine birşey demiyorum, benim okulumda da ödeneğin hemen hemen tümü yamaç paraşütüne gidiyorum hatta tamamen hepsi yamaç p ye gidiyor.
    Tabi modelcilik kulübü kesinlikle daha iyi olur.En azından tek bir konuda yoğunlaşılır =)
    Airplanes: PilotRC Yak54 %26-TMPro Katana46-Kamikaze Pro V2
    Engines:OS55AX-46FX-32SX,Hacker A10-9L,A30-14L,DLE30
    Radio:Futaba 8FGS - FAI TUR-368
    ATLAS Model Planör Kulübü
    www.atlasplanor.org

İstanbul Tıp Fakültesi öğretim üyesi olarak fakültede Havacılık Kulübü'nü iki sene canlandırmaya çalıştım. Ne yazık ki tıp öğrencilerinin "hobby" kavramları ilginç. Havacılıktan ne anladıklarını da ben anlayamadım. Kulübü kapatmak zorunda kaldık.

Sümer abi olsun orhanlıyı canlandırdın daha ne olsun
    ...

Hocamın sanatı yahu,ölüyü canlandırıyo,niye şaşırıyosun ..
    Down With VW
    Anti VW klanı.

Aman Serhan ne yaptın sen. Orhanlı çok şükür ben olmadan da canlıydı. Orhanlı ve ekibi beni canlandırdı.

ben de avcılar kampüsündeyim ve uçakla ilgileniyorum eğer dahala varsa ilgilenen görüşüp tanışmak isterim
    Wing-Tiger ,SBACH 342,MXS-R 50E

rc araçlarla ilgileniyorum ben de avcılardayım yutta kalıyorum fakat ben daha çok oyuncaklardan bişeyler çıkarma çapasındayım

Arkadaşlar ben de avcılar kampüsünde okumaktayım ayrıca hafta içleri yurttada kalmaktayım Rc-helikopterle fazlaca ilgilenmekteyim daha önce ahşap model uçak deneyimim olmuştu ayrıca plastik modellerlede ilgilenmekteyim. Model işiyle uğraşan arkadaşlarla tanışmayı çok isterim ayrıca kampüsümüzde bir modelcilik kulubu kurmayı da çok isterim. Facebook linkim aşağıdadır. Kampüsümüzdeki model işiyle uğraşan arkadaşlarla tanışmak isterim bana aşağıdaki adresten ulaşabilirler:
    https://www.facebook.com/HsnSvt

Sivil öğrencilere müjde
    Sitemizi ziyaret ederek, çeşitli bina güçlendirme yöntemleri hakkındaki makalelerinizi tamamlayabilirsiniz.
    https://ctech-llc.com/tr/

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)