Online oyunlar.......

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 15
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Arkadaşlar, yeni bir online oyuna başlayım diyorum, ne önerirsiniz?

Bence hiç başlama

Oyun, bağımlılık yapmayacaksa oyundur bence... Dün gazetede bir yazı okudum. Bir nakliyeci 5 yıldır yaklaşık 8 saatini Metin2, Knight Online gibi oyunlara ayırıyormuş... Abimin bir lise arkadaşı bu oyunlara daha fazla zaman ayırabilmek için (3 yıl önce felan) okuldan ayrılmış.. Kastettiğim bağımlılık bu. Aramızda bu türden arkadaşların olduğunu sanmıyorum gerçi..
    Strateji tarzında ve yazı tabanlı olmasını istiyorsanız madeniyet diye bir oyun var... 2 yıl öncesinde başlamıtım. Yanlızca pilot dünya vardı deneme yani... Ama geçen yıl ana server açıldı. şimdi 5 tane felan server var. Bu işi bilenlerle oynıyınca daha bir zevkli oluyor. Tavsiye ederim... Ogame gibi bilimkurgu değil. Saldırı ürünleri tank, helikopter, nükleerbomb savunmada da top, uçaksavar, füzesavar gibi birimler var... Tavsiye ederim... www.madeniyet.com
    Not: 2 yıl neredeyse aralıksız oynadıktan sonra okul dolayısıyle oyunu bıraktım..
    Saygılar...
    Konu serdar69 tarafından (13-11-2009 Saat 22:41 ) değiştirilmiştir.

beladan baska bisey degil online oyunlar

Sadece vakit öldürmeye yarıyor. Knight'da ki gibi canavar kesmekten ne zevk alınıyor anlayamıyorum... :S

Arkadaşlar soruya cevap verin lütfen!

Ne tür oyunlardan bahsediyorsunuz?
    travian, ogame gibi yazı tabanlımı?Cod4 gibi baba oyunlardanmı?

Alıntı karaserdo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyun, bağımlılık yapmayacaksa oyundur bence... Dün gazetede bir yazı okudum. Bir nakliyeci 5 yıldır yaklaşık 8 saatini Metin2, Knight Online gibi oyunlara ayırıyormuş... Abimin bir lise arkadaşı bu oyunlara daha fazla zaman ayırabilmek için (3 yıl önce felan) okuldan ayrılmış.. Kastettiğim bağımlılık bu. Aramızda bu türden arkadaşların olduğunu sanmıyorum gerçi..
    Strateji tarzında ve yazı tabanlı olmasını istiyorsanız madeniyet diye bir oyun var... 2 yıl öncesinde başlamıtım. Yanlızca pilot dünya vardı deneme yani... Ama geçen yıl ana server açıldı. şimdi 5 tane felan server var. Bu işi bilenlerle oynıyınca daha bir zevkli oluyor. Tavsiye ederim... Ogame gibi bilimkurgu değil. Saldırı ürünleri tank, helikopter, nükleerbomb savunmada da top, uçaksavar, füzesavar gibi birimler var... Tavsiye ederim... www.madeniyet.com
    Not: 2 yıl neredeyse aralıksız oynadıktan sonra okul dolayısıyle oyunu bıraktım..
    Saygılar...
    +1 fakat yine de oyun söyleyeceğim bu aralar tam sürümü çıkışta olan hatta baya oynanan mount%blade'i önerebilirim bir şövalye oluyorsunuz ve zamanla hangi alanda isterseniz(mesela okçuluk,balta kullanımı,kılıç kullanımı,ata binme,zeka gibi)özelliklerinizi geliştiriyorsunuz ne kadar çok savaşırsanız biraz daha özellikleriniz artıyor ve bi yandan heyecanlı bir oyun karşıdan düşman gelirken atınla koşup adamı deviriyorsun

Alıntı cagkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar soruya cevap verin lütfen!

Ne tür oyunlardan bahsediyorsunuz?
    travian, ogame gibi yazı tabanlımı?Cod4 gibi baba oyunlardanmı?
    Travian ve Omerta çok oynadım okul yüzünden geçen yıl bıraktım ..
    CS 1.6 Online oynuyorum..(BABA oyun)
    ama CS 1.6'ya da yaklaşık 1 aydır girmiyorum..(RC hayatıma girdi gireli)

Saygılar..
    ...::: TEAM HRC :::...
    ...:::! Control Your Dreams !:::...
    2x HPİ RS4 3 EVO + & HPİ SAVAGE 25

hayatını mahfedicek olsada online rpg istiyosan world of warcraft
    fps istiyosan modern warfare 2
    strateji rpg karışımı içn warcraft dota
    TEAM LOSI TURKEY
    http://www.teamlositurkey.com

Losi 8ight-t + OS 21Vzb +JP4
    Losi 8ight + Go 21 7Port

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Feb 2006
    Nereden Nereden
    West Lafayette, IN
    Yaş Yaş
    29
    cod modern warfare 2
    left 4 dead 2

internet sayfaları üzerinden oynanan oyunlar isterseniz ogame,travian,popmundo ve bunlar gibi şeyler de var.fakat herkesin dediği gibi cod 4 ü ben de öneriririm online odalar müthiş oluyor

Saolun arkadaşlar. Sanırım cod a başlayacağım... Oyun hazır biraz kendimi geliştiriyim online geçmeden

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    May 2006
    Nereden Nereden
    GaZianTEP
    Yaş Yaş
    31
    cs 1.6 başlamak istersen yardımcı olurum pro pub ve pro maç serverm var
    .......................................CRAWLER'LAR ENGELİN ÜSTÜNDEN; SLAYER'LAR İSE İÇİNDEN GEÇER
    .........................................

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)