Traxxas Slash 4x4 1/10

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 580
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 580 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Sayfa 1 Toplam 29 Sayfadan 123416 ... SonuncuSonuncu

Arkadaşlar dün siparişini verdiğim Slash 4x4 1/10 aracım bugün elime ulaştı. Aracın bana maliyeti ise 300 lirasını havale ile ve 350 lirasını da kredi kartına 3 taksitle toplam 650 tl'ye mal ettim. Slash hakkında gözüme en başta çarpan şey ise kaliteydi. gösterişli bir kutu, ihtiyacınız olan yedek parçalar ve aklıma gelmeyen bir çok albenili kutu içeriği ile slash gerçekten parasını hak eden bir ürün bence. Arkadaşlar hobi sevdası eski ama bu benim ilk rc aracım. paylaşmak istediğiniz herhangi bir şey olursa lütfen yazmaktan çekinmeyin.

Tanıtımı birkaç fotoğraf ile zenginleştirmek istedim fikir oluşturması için.
    Saygılar.

Konu guvenkaya tarafından (29-06-2010 Saat 23:23 ) değiştirilmiştir.

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Apr 2008
    Nereden Nereden
    K.K.T.C./Ankara
    Yaş Yaş
    32
    İyi günlerde kullanın Zaten 1-2 yapılacak şey var şaftınızın çizilmesini istemiyorsnız ve taş girmewsini istemiyorsanız motor taradındaki açık yerden oraya kapatın onun dişinda Hırçın hırçın kullanın Keyifli sürüşler.
    My Race Setup
    Serpent S411 Sanwa M11x Speed PassionGt Pro2.0\Citrix Stok/\5.5r\7.5r\13.5r
    LRP
    Pulsar3/LRP 14a Adaptör-Speed Power 5000mah 45-80c 2s

teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olsun. şasinin altında yön servosunun bulunduğu bölümde açıklık var orayı kapatabilirim ayrıca, motorun bulunduğu bölümdeki o küçük açıklığı kapatmak için motoru sökmem mi lazım? çünkü orası çok dar.

Güven hayırlı olsun kırımsız sürüşler.Araca yapman gereken söylenmiş zaten onun dışında aracın tadını çıkar.İlk aracın olmasında bence güzel bir karar almışsın.Benim de ilk aracım slash 4x2 olmuştu.Aracın gerçekten sağlamlığı konusunda benden 10 üzeri 10 aldı.Dayanamadım bende 4x4 den bir tane daha aldım
    Rc Team 216
    Traxxas Slash 4x4 Platinum Edition Mamba Max Pro + LRP X12L Short Course 550 BL - RPM - Pro-Line Street Fighter

çok teşekkür ederim Sertan Bey kutudan çıkar çıkmaz taktim pilleri ama en fazla 2 dakika kullanabildim. şu an şarj oluyor bataryası. yarın ilk deneyimimi yaşayacağım. Daha sonra bütçem el verince 3s üzerine bir fan ve tabiki lipo pillerle takviye yapacağım. saygılar.

Slash 4x4 camiasına hoşgeldin gerçekten kaliteli bir araç , güle güle kullan ve ilk fırsatta lipo pil al, aradaki farka inanamayacaksın .
    Team Losi 5ive-B TLR Racing ® EK Edition
    MCD Rally Proline ® 2017 EK Special Edition
    Futaba 4 PKS - 2,4 FASST

Alıntı guvenkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olsun. şasinin altında yön servosunun bulunduğu bölümde açıklık var orayı kapatabilirim ayrıca, motorun bulunduğu bölümdeki o küçük açıklığı kapatmak için motoru sökmem mi lazım? çünkü orası çok dar.

Yok, motoru sökmene gerek yok. o araya uygun ölçüde L şekline bnzer bir sert sünger kesip koyabilirsin. Youtube Slash 4x4 modlarını gösteren videolar arasında var, gayet başarılı bir uygulama bence. Toprakta kullanacaksan bence arkada slipper cluth'ın olduğu bölümün altındaki kapaktaki 2 küçük delik var onları silikonla tıkayabilirsin ayrıca.
    Futaba 4 PKS - 2,4 FASST

Alıntı eRDL k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slash 4x4 camiasına hoşgeldin gerçekten kaliteli bir araç , güle güle kullan ve ilk fırsatta lipo pil al, aradaki farka inanamayacaksın .
    Erdal Bey teşekkür ederim. Bu arada elim bollaşınca kesinlikle edineceğim lipo bataryalardan ve sünger işi aklıma yattı ilk fırsatta bir tane uyduracağım oraya uygun süngerlerden. Saygılar.

Arkadaşlar ilk kırım geldi bugün. bir anlık kontrol kaybı nedeniyle elektrik direğine sol arka tekerleği çarptım ve sol arka aksı kırdım.

yarın yeni parçayı sipariş etmeyi düşünüyorum.
    Konu guvenkaya tarafından (01-07-2010 Saat 22:43 ) değiştirilmiştir.
    Slash 4x4 / MMM 2650kv Combo / Savöx SC-1258TG

Geçmiş olsun. Gösterdiğiniz parça en çok kırım yaşanan parçalardan biri bence almışken aluminyumunu alın. Bir daha değiştirmeniz gerekmez.
    SERPENT TEAM DRIVER
    Sponsors: Serpent, 2-speed, Rudebits

Teşekkür ederim Tolga Bey. evet forumlarda da takip ettiğim kadarı ile en çok kırım yaşanan parçalardan biriymiş aynen sizin söylediğiniz gibi. Alüminyum mantıklı bir seçim aslında ben de almak istedim fakat bu parçanın 100 tl olması zorunlu olarak beni yine plastik olana yönlendirdi. Bakalım ilerde bütçeyi genişletebilirsem eğer bu tür hassas parçaların hepsini alüminyuma çevirmek istiyorum. Saygılar.

Yurtdışından alışveriş yapamaya başlasanız iyi olur. 100tl Türkiye fiyatı herhalde. http://www3.towerhobbies.com/cgi-bin...?&I=LXYZE0&P=Z
    SERPENT TEAM DRIVER
    Sponsors: Serpent, 2-speed, Rudebits

Çok güldüm gerçekten. evet türkiye'de çok pahalı şu an malum nedenlerden. sanırım eylül ayında Turnigy accucel 50w 6s 5a şarj aleti, Turnigy 5200 mah 30c 2s hard case lipo pil ve bu akslardan sipariş edeceğim.
    Konu guvenkaya tarafından (01-07-2010 Saat 23:16 ) değiştirilmiştir.

Hay Allah çok üzüldüm, bende aracım çok yeniyken bu parçayı kırmıştım, zaten başka parça kırımı da yaşamadım. Birde yedek spur dişlisi almanı tavsiye ederim bu arada. Ben aşağıdaki siteden orjianlini aldım, kargo 1 USD ayrıca bu sitede mod parçalarını buradan da alabilirsin. Geçici çözüm için sana özelden mesaj atıyorum.

http://www.liquidrc.com/index.php?ma...ducts_id=40461
    Konu eRDL k tarafından (01-07-2010 Saat 23:26 ) değiştirilmiştir.
    Futaba 4 PKS - 2,4 FASST

Alıntı eRDL k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hay Allah çok üzüldüm, bende aracım çok yeniyken bu parçayı kırmıştım, zaten başka parça kırımı da yaşamadım. Birde yedek spur dişlisi almanı tavsiye ederim bu arada. Ben aşağıdaki siteden orjianlini aldım, kargo 1 USD ayrıca bu sitede mod parçalarını buradan da alabilirsin. Geçici çözüm için sana özelden mesaj atıyorum.

http://www.liquidrc.com/index.php?ma...ducts_id=40461
    Teşekkür ederim Erdal Abi.

erdal abi ve tolga abi verdiğiniz linklerdeki parçaların fiyatları nerdeyse aynı (1-2 dolar fark var ).sizce orjinalimi (traxxas marka ) almak daha mantıklı yoksa tolga abinin verdiği venom markanın parçalarını mı almak daha mantıklı ? yada venom markadan alsak pek sorun olurmu ? Bu arada yeni farkettim tolga abi verdiğin likteki parçada vxl yazıyor ama uyumlumu parçalar ?
    Konu melih9 tarafından (02-07-2010 Saat 11:36 ) değiştirilmiştir.
    Traxxas Slash 4x4 / Velineon Vxl

Alıntı melih9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    erdal abi ve tolga abi verdiğiniz linklerdeki parçaların fiyatları nerdeyse aynı (1-2 dolar fark var ).sizce orjinalimi (traxxas marka ) almak daha mantıklı yoksa tolga abinin verdiği venom markanın parçalarını mı almak daha mantıklı ? yada venom markadan alsak pek sorun olurmu ? Bu arada yeni farkettim tolga abi verdiğin likteki parçada vxl yazıyor ama uyumlumu parçalar ?
    Karşılaştırmaları doğru yapmak lazım, tower da bu ürün $16.99 + kargosu $6.43 = $23.42 tutuyor. Liquidrc de ise $18,47 + kargosu $0,99 = $19,46 yapıyor. Birde ben mavi mavi yakıştığı için orjinalini seçtim , diğer parçada uyar zaten Slash 4x4 için yapılmış ürünler bunlar uymasa Tower koymaz sayfasına zaten.
    Futaba 4 PKS - 2,4 FASST

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)