Club Ofna/Hobao Hyper 10SC

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 459
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 459 adet sonuctan sayfa basi 441 ile 459 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Sayfa 23 Toplam 23 Sayfadan BirinciBirinci ... 820212223

İmzanızdaki ilk iki araçtan sonra 1/8 hariç hiçbir SC size çok keyif vermeyecektir. Daha az araç denemiş olsaydınız slayer verdiğiniz seçenekler arasından sağlamlık olarak diğerlerine bariz üstün olduğu için öne çıkardı ama şu durumda 1/8'den aşağısı sizi kesmez
    Sürüş karakteri olarak 1/8 sc 1/8 buggylere çok yakın (zaten genelde şaseler buggy'den devşirme oluyor), 1/10 ların ise daha farklı bir sürüş karakteri var, hızlı olsalar da hafif ve kepleri çok hava tuttuğundan yere çok iyi basmıyorlar, kolay devrilip belli bir süratten sonra keplerin altına hava alıp ön tarafları yerden kesilebiliyor. İlla 1/10 derseniz bence birilerinden bulup denemeden almayın..
    SERPENT TEAM DRIVER
    Sponsors: Serpent, 2-speed, Rudebits

Alıntı alport Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İmzanızdaki ilk iki araçtan sonra 1/8 hariç hiçbir SC size çok keyif vermeyecektir. Daha az araç denemiş olsaydınız slayer verdiğiniz seçenekler arasından sağlamlık olarak diğerlerine bariz üstün olduğu için öne çıkardı ama şu durumda 1/8'den aşağısı sizi kesmez
    Sürüş karakteri olarak 1/8 sc 1/8 buggylere çok yakın (zaten genelde şaseler buggy'den devşirme oluyor), 1/10 ların ise daha farklı bir sürüş karakteri var, hızlı olsalar da hafif ve kepleri çok hava tuttuğundan yere çok iyi basmıyorlar, kolay devrilip belli bir süratten sonra keplerin altına hava alıp ön tarafları yerden kesilebiliyor. İlla 1/10 derseniz bence birilerinden bulup denemeden almayın..
    Teşekkürler, galiba siz daha çok 1/8 araçlarla ilgileniyorsunuz anladığım kadarıyla ama biraz başlık konusundan sapmış olacağım fakat bu dediğiniz durumlar 1/5 sc ler için de geçerli midir acaba. 1/5 alsam mutlaka sc alırım diye düşünüyordum çünkü. Çok güzel görünüyorlar. Bu konuda fikriniz var mıdır?
    Team Losi Lst XXL / Team Losi 8eight 2.0 eu / TamiyaTT-01 D / 3Racing Sakura D3 CS / Team Associated SC10 Lucas Oil / WL Toys V911 / Spektrum DX3S

1/5 sc için geçerli değil. 1/10'da hem hafif ve hızlı araç hem paraşüt gibi kep bir araya gelince sıkıntı çıkıyor. Araç ağır olduktan sonra hiç sorun yok..
    SERPENT TEAM DRIVER
    Sponsors: Serpent, 2-speed, Rudebits

konuya inceledim fakat aracın sahipleri hep tecrübeli arkadaşlar ve abiler o nedenle soracağım size zahmet cevaplayın...

hobide başlanğıç aşamalarını biraz atlanan bir üyeye nasıl gider bu araç ve stok halinde rtr şekilde satılıyor yanılmıyorsam 750tl gibi bir fiyata kıyaslama yapmadan bu fiyata bu araç nasıldır kronik problemleri var mıdır daha uygun fiyatlı ya da üç beş fiyat üstüne daha iyi tercihler edinilebilir mi ? son olarakta eklemek isterim rtr şeklinde satılan araç için ekstra nelere ihtiyacım var ? stok halinde elektroniği nasıldır nelerdir idare eder mi beni uzun süre ?
    ...

Alıntı wnstafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuya inceledim fakat aracın sahipleri hep tecrübeli arkadaşlar ve abiler o nedenle soracağım size zahmet cevaplayın...

hobide başlanğıç aşamalarını biraz atlanan bir üyeye nasıl gider bu araç ve stok halinde rtr şekilde satılıyor yanılmıyorsam 750tl gibi bir fiyata kıyaslama yapmadan bu fiyata bu araç nasıldır kronik problemleri var mıdır daha uygun fiyatlı ya da üç beş fiyat üstüne daha iyi tercihler edinilebilir mi ? son olarakta eklemek isterim rtr şeklinde satılan araç için ekstra nelere ihtiyacım var ? stok halinde elektroniği nasıldır nelerdir idare eder mi beni uzun süre ?
    arkadaşlar lütfen aracımın siparişini geçmek için sabırsızlanıyorum ve cevap bekliyorum eğer önermiyorsanız başka modellere yöneleceğim
    ...

Alıntı wnstafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar lütfen aracımın siparişini geçmek için sabırsızlanıyorum ve cevap bekliyorum eğer önermiyorsanız başka modellere yöneleceğim
    merhaba arkadaşım. Hyper 10sc tarzı araçlar yarış amaçlı üretilmiş araçlardır ve dizaynı da ona göredir. Sokak kullanımları için çok ideal degilmiş. Tolga abiden duydugum kadarıyla sc alcaksan mevcut en iyi model traxxas slashtır. Bu saşenin rtr versiyonunu yurtdısından almaya kalkarsan kargo maliyeti ve kdv si ile sana pahalıya mal olabilir. Parça sıkıntısı çekebilirsin. Bana sorcak olursan 1/8 team asscoiated sc8 tarzı bir araç öneririm ya da slash.

Alıntı murat3461 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşım. Hyper 10sc tarzı araçlar yarış amaçlı üretilmiş araçlardır ve dizaynı da ona göredir. Sokak kullanımları için çok ideal degilmiş. Tolga abiden duydugum kadarıyla sc alcaksan mevcut en iyi model traxxas slashtır. Bu saşenin rtr versiyonunu yurtdısından almaya kalkarsan kargo maliyeti ve kdv si ile sana pahalıya mal olabilir. Parça sıkıntısı çekebilirsin. Bana sorcak olursan 1/8 team asscoiated sc8 tarzı bir araç öneririm ya da slash.
    abi sağol değerli yorumlarına tşkr ederim valla yurtiçinde bir çok mağazada bu araç uygun fiyatlı 750tl gibi bir rakam üstelik rtr sadece pil ve batarya lazım olacak bana birde kep boyası yanı sıra bu aracın sevdiğim yanı şasesinin sağlam olması brushless olması ve de 4x4 hani mantıken bu bütçe ile alınabilecek en iyi araç gibi duruyor.. slashda saglam fakat bu bütçeye hobao hyper sc10 çok iyi gidiyor gibi yanlış mıyım ? sokak kullanımına uygun degil derken nedir yani? abi offroad değil mi en fazla biraz ağırdır o kadar çokda acemi sayılmam o nedenle bu yorumları yapabildim üstelik bu aracı kendimde kullandım mambalıydı sanırım pist gibi bir zeminde kullandım çok iyiydi
    Konu wnstafa tarafından (29-03-2013 Saat 20:20 ) değiştirilmiştir.
    ...

Link verirsen daha iyi bakarız. Normalde rtr setlerde fazla iyi elektronik olmuyor. Ben aldığımda fırçalı set vardı üzerinde daha sonra epey bir değişiklik yaptım şasede.
    Şuan kullanmaya kıyamıyorum

Alıntı Lancer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Link verirsen daha iyi bakarız. Normalde rtr setlerde fazla iyi elektronik olmuyor. Ben aldığımda fırçalı set vardı üzerinde daha sonra epey bir değişiklik yaptım şasede.
    Şuan kullanmaya kıyamıyorum

çok hoş özellikle şu şasenin duruşu benzerini görmedim :O linki de özelden yolladım abi. Biraz inceledim aracı aradım felan bana söyledikleri aracın stok hali hobbywing bl 9t 35 a setle geliyor ekleme yok dediler 2.4gh kumanda felan.. hani bu fiyata bl slash ı geçtim 4x4 bile yok...
    ...

Fiyatina gore fena degil. Guzel ancak guncelligini kaybetmis bir sase. Elektronik seni tatmin etmeyebilir, ozellikle esc 35a yetersiz. Ama ilerde degistirebilirsin.

Bu aracaın nitrolu modeli hakkında bilgisi olan varmı? Alınabilecek bir araç mıdır?
    Göze batan çivi çekici yer

Konuyu canlandırayım dedim
    Yeni jant ve lastikler:

Bu da restore etmeye çalıştığım diğer Hyper

Hyper 10SC üzerinde çalışmalarım devam ediyor . Mod sınırına yaklaştım, sadece salıncaklar ve body postlar hariç olabilecek herşey alu. Sistemde zayıf nokta bırakmak için onları alu yapmayı düşünmüyorum. Kaza anında bişey kırılacaksa plastik salıncakların kırılması daha mantıklı.

Araç sıfır gibi Ben de aracımı özledim. Slash 4x4 olmasa bende bu aracı tekrar alırdım.
    Biri gider, biri gelir...

Bende seviyorum bu aracı. 2 tane var, biri stock (2.el alıp adam ettim) diğerini (bunu sıfır almıştım) modladım Başta bende slash istemiştim ama kısmet bunaymış. İyide olmuş, memnunum aracımdan.
    Bunlardan hariç bitanede trooper 4x4 var ama artık onunla pek ilgilenmiyorum satsam iyi olacak.

hoboa hyper 10 sc 2 farklı yerde 650 tl civarında 35 amper ezrun set var üstünde kep boyasız şarj aleti pil yok bu şekilde satışa sunulmakta tavsiye edermisiniz?

Güzel araba, ben seviyorum. Tabiki üzerinde gelen set işe yaramacaktır, hiç kullanmadan satıp SC araçlar için hazırlanmış bir set alabilirsiniz.
    Bunun yanında artık güncelliğini yitirmiş bi şase olduğu için iyi düşünüp alın derim.

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)