Mini Hafriyat Resimleri ve Videolar "yeni"

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 49
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Aslında Niyet etmiştide ben bozdum niyetini biraz Suc bende

Bakalım arkadaşlar şu yazı bir çıkaralım aralığa doğru bir scaleart yaparız.Sonuçta offroad cuyum kamyonda offroadable olsun

Seni affediyorum Okan
    Konu çalık tarafından (05-05-2012 Saat 16:04 ) değiştirilmiştir.

Alıntı çalık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakalım arkadaşlar şu yazı bir çıkaralım aralığa doğru bir scaleart yaparız.Sonuçta offroad cuyum kamyonda offroadable olsun

Seni affediyorum Okan
    Wedico..... CAT İş Makineleri , Kamyon,Dorse,Tanker
    Fumotec... Komatsu Excavatör ve Dozer
    Servonaut. Kaya Kamyonu ,Elektronik Sistemler, Kumanda
    Leimbach... Hidrolik ,Vinç
    www.tgmgarage.com

Hep berabar kutlarız umarım ve araçların keyfini çıkarırız videoyu ben çekerim.

Merak etmeyin Okanda yakında scaleart alır.

Seni affediyorum Okan
    Ozaman bunu bi hafriyat yaparak kutlayalım

Hep berabar kutlarız umarım ve araçların keyfini çıkarırız videoyu ben çekerim.

Merak etmeyin Okanda yakında scaleart alır.
    bütün degilde parça parça herzaman alıyorum
    Konu Kamyoncu tarafından (05-05-2012 Saat 17:19 ) değiştirilmiştir.

Forum ve modelcilikte gün yok ki tecrübe edilmeden vakit geçsin. İlk iş makinalarına bulaştığım zaman bu konuda en ufak yardım alabileceğim kimse yoktu. Alman forumlarında kimse ingilizce sorularınıza cevap vermiyor. Tüm kataloglar almanca. 1,5 sene kadar çeviri yapa yapa bi noktaya geldim ve ilk aracımı aldım. Aldığımda henüz hiç bir şey bilmediğimi gördüm. İlk aracı montaj sürem sanırım 5-6 ay sürdü ve tam olarak sorunsuz açlıştırmam 1 senemi almıştı. Şimdiler de alman forumlarında yabancıların artması yardım almaya kolaylık sağladığı gibi o günden bu yana 2-3 arkadaş edinebildim. Fuarlara gitmemle bu iş dahada gelişti. Şuan gerek firma sahipleri gerekse forumdan arkadaşlarım sayesinde bir noktaya kadar geldim.
    En önemli öğrendiğim şey önce sabır, sonra planlama, sonra planı test etme bunlarla vakit geçirirken finansmanı biriktirme ve en son modeli alma aşaması Bir model için bence ortalama süre en az 1 yıl. En iyi şartlarda 1 yılda bir modelden fazlası olmamalı. Hem maddi hem de zevk almak için bu süre gerekli.
    Aralığa kadar bence güzel bir planlama için uygun bir süre Bunu değerlendirelim.

Okan'ı zapt etmek çok zor. Kestirmeleri çok seviyor. Çok tez canlı. Ama bu konu öyle değil. İlk günde Okan'a çok söyledim çok hızlı ve plansız gidiyor ve çoğu zamanda zorluklarla karşılaşmıyor değil

Antalya'da Türker Bey bizi misafir eder sanırım yazın bi mini organizasyon yapmamız şart. Araçları ve çeşitlerini topraktaki hareket kabiliyetlerini gözle görmek çok şeyi değiştiriyor. Her şey resim ve videodan ibaret olamıyor.

plansızlıktan öte denk gelmesine ben bakıyorum yoksa benım almak istedigim yapmak istedigim modeller belli, ama sıraları belli degil ve hesaplı denk gelmeleri lazım ki alayım. Hanı bunu alacagım 0 alacagım degilde bunu yapacagım zamanla toplarım şeklindeyim karışık onunla ılgılı ne denk gelırse alıp stokluyorum O yuzden de model gelince konusunu acıyorum hemen yapacagım birşeyler varsa başlıyorum modelle ilgili ilgililerden fikir bekliyorum. Ondan sonra denk geldikce ve zaman oldukca ilerliyorum Bide ben sonsuza kadar yaşayacak emekli alman oldugum için bir okadarda rahatım

Alıntı viaconme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forum ve modelcilikte gün yok ki tecrübe edilmeden vakit geçsin. İlk iş makinalarına bulaştığım zaman bu konuda en ufak yardım alabileceğim kimse yoktu. Alman forumlarında kimse ingilizce sorularınıza cevap vermiyor. Tüm kataloglar almanca. 1,5 sene kadar çeviri yapa yapa bi noktaya geldim ve ilk aracımı aldım. Aldığımda henüz hiç bir şey bilmediğimi gördüm. İlk aracı montaj sürem sanırım 5-6 ay sürdü ve tam olarak sorunsuz açlıştırmam 1 senemi almıştı. Şimdiler de alman forumlarında yabancıların artması yardım almaya kolaylık sağladığı gibi o günden bu yana 2-3 arkadaş edinebildim. Fuarlara gitmemle bu iş dahada gelişti. Şuan gerek firma sahipleri gerekse forumdan arkadaşlarım sayesinde bir noktaya kadar geldim.
    En önemli öğrendiğim şey önce sabır, sonra planlama, sonra planı test etme bunlarla vakit geçirirken finansmanı biriktirme ve en son modeli alma aşaması Bir model için bence ortalama süre en az 1 yıl. En iyi şartlarda 1 yılda bir modelden fazlası olmamalı. Hem maddi hem de zevk almak için bu süre gerekli.
    Aralığa kadar bence güzel bir planlama için uygun bir süre Bunu değerlendirelim.

Okan'ı zapt etmek çok zor. Kestirmeleri çok seviyor. Çok tez canlı. Ama bu konu öyle değil. İlk günde Okan'a çok söyledim çok hızlı ve plansız gidiyor ve çoğu zamanda zorluklarla karşılaşmıyor değil

Antalya'da Türker Bey bizi misafir eder sanırım yazın bi mini organizasyon yapmamız şart. Araçları ve çeşitlerini topraktaki hareket kabiliyetlerini gözle görmek çok şeyi değiştiriyor. Her şey resim ve videodan ibaret olamıyor.
    Arkadaşlar,

Ali Bey ile,inanılmaz fırsatlara sahip olduk. Kendisinin de bahsettiği üzere, hobimizle ilgili, tüm firma sahipleri ile yıllardır konuşuyoruz ve aramızda bir çok konuda çok güzel diyaloglarda geçiyor. Çeşitli araçlar ve malzemeler konusunda da istediğimiz doğrultuda destekleri de alabiliyoruz.

ALmanlar konusunda kesinlikle haklı. Tüm alman forumlarına üyeyim, hepsini hergun okuyorum. Bir soru sorduğunuzda arkadaş olduğum 3 kişi dışında nerdedeyse hiç kimse cevap yazmıyor. Bir konu açtığımızda bir iki kişi dışında kimse yorumlamıyor. Bu konuda çok ketum bir millet....

Misafir etme konusu her zaman çok kolay organize edilebilecek bir olay. Yazın parkurda, bir çok araçla birlikte çok güzel bir organizasyona imza atabiliriz.

Herkes sahibi olduğu aracı getirirse, tüm araçları test etme, aralarındaki farkları görme şansımızda olur. Parkurda bir çok araç olacaktır. Her zaman kapım açıktır....
    www.tgmgarage.com

Alıntı viaconme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Evet bir tamiya kamyon yaptım beni tatmin etmedi ancak genel anlamda tecrübe ve çok şey öğrendim diğer markalarla para ve zaman kaybetmek istemiyorum en iyiyi alıp işi sonlandırmak istiyorum alımlar yazında başlayabilirim veya parça parça kit olarak zamanım elverdiğince yaz sonuda toplamaya başlarım.Ozaman hepinizi rahatsız edeceğim. umarım bıkmazsınız benden zatan yazın fethiye bodrum taraflarındayım bir bakmışsınız Antalyadayım.Türker bey in parkurunda

Nerede kalmıştık ?

mini parkurda tek başına kesinlikle keyif vermiyor..

Forumda aksiyonun biri bitiyor biri başlıyor

Harika fotoğraflar, yaşasın HRC Harfiyat
    Konu 100kmh2sn tarafından (03-07-2012 Saat 15:16 ) değiştirilmiştir.

ve videolar Videolar çok seyirlik olmadı tek başıma olduğu için hem aracı kullanmak hem çekim yapmak zor oldu. Tek elde kamera tek elde kumanda ancak bu kadar oldu

Türkiyedeki en özel araç filolarından bir tanesini seyretmek inanılmaz keyifli....

Elinize, kumandanıza, kameranıza sağlık.......
    www.tgmgarage.com

çok çok güzel kareler. araçların hepsi birbirinden güzel. 963 e noldu öyle?

Türker Bey teşekkür ederim Filo demişken, hazır bölüm hareketli iken süprizler ne zaman geliyor ?

Murat Hocam teşekkürler, 963 e ne oldu derken ? Videosunu çekmediğim için diyorsanız, tek elde cep telefonu tek elde kumanda oldukça zor oldu Birde video olayı son dakka aklıma geldi ve yapabileceğimden kuşkuluydum...

paletlerin çıktığını gördüm de bir sorun mu oldu? ayrıca kamyonun ve damperin rengi çok şık (man&meiller)

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)