Mini Hafriyat Resimleri ve Videolar "yeni"

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 49
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 49 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123

Alıntı viaconme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türker Bey teşekkür ederim Filo demişken, hazır bölüm hareketli iken süprizler ne zaman geliyor ?

Murat Hocam teşekkürler, 963 e ne oldu derken ? Videosunu çekmediğim için diyorsanız, tek elde cep telefonu tek elde kumanda oldukça zor oldu Birde video olayı son dakka aklıma geldi ve yapabileceğimden kuşkuluydum...
    Süprizler yakında. Aslında o kadar yakınlar ki, evdeki masanın üstünde bekliyorlar. Çok yakın zamanda paylaşımlara başlayacağım

Ali Bey, sanırım Murat bey, 33. gönderiminizdeki Cat 963 b nin paletleri sökülmüş ve alt bölümüm gösterdiğiniz resimleri kastederek noldu diye soruyor.
    Wedico..... CAT İş Makineleri , Kamyon,Dorse,Tanker
    Fumotec... Komatsu Excavatör ve Dozer
    Servonaut. Kaya Kamyonu ,Elektronik Sistemler, Kumanda
    Leimbach... Hidrolik ,Vinç
    www.tgmgarage.com

Tabi araçları kullandıktan sonra kutularına koymadan temizliğini yapıyorum her seferinde paletleri çıkarıp içersini temizliyorum. Ana çevirici tekerlerin yağlanması gerekiyor.

Damperlinin çekicisi her ne kadar orjinalde olduğu gibi uzun şase olasada benim hoşuma gitmiyor. Bu damperli için 2 aks yüksek kupalı bir araç almayı planlıyorum. Benide bu halde tek cezbeden rengi

valla söylemeyeyim dedim ama siz söylemişsiniz. bencede dampere kamyonun şasesi uzun gelmiş. dediğiniz gibi 2 akslı bir araç daha uygun olur.

Almanyada orjinal şekli aracın bu şekilde. Kabin ile damper arasına bir aparat konuyor. Aradaki boşluk oldukça azalıyor. Ancak TR de bu tarz hiç araç görmedim genelde actros man volvo gibi yüksek kabinli modellerin iki aksı kullanılıyor. Göz aşinalığını bozmamak gerek

Ali Abi Akşam Akşam Kamyon tır Yukluyon Açil İşmi Cıktı

İstanbul'un heryerinde çalışma var biliyorsun

konuyu hortlatcam ama iyi de olacak.. çok önce izlemiştim yine izledim inanılmaz zevkli..

Teşekkür ederim.. Artık yenilerini ekleme zamanı gelmiş, mesaj alınmıştır

Ali abi bak şimdi dikkatimi çekti baktım fotolara ama bir şey eksik bence sen evin yanına maden Ocağı diaroması yap fevkalade olur

SGS2/Tapatalk
    Youtube/slmdmrc
    Hpi Baja 5b - Rc4wd Trail Finder 2 - Traxxas E-Revo - Mst Ms01D
    Dji Phantom 2 - Qav210 Race Drone - X2 Elf 88mm Race Drone

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)