Samsun RC Model

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 562
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 562 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Sayfa 1 Toplam 29 Sayfadan 123416 ... SonuncuSonuncu

merhabalar arkadaşlar,
    samsundan aranıza yeni katılıyorum, bu hobiye henüz başlangıç yapamadım..
    zamanla inşallah bilgi ve paylaşımlarınız sayesinde bende bir re-ce'ci olucam
    saygılar ii eğlenceler..

hoşgeldin foruma...
    Ahmet 23

Serpent S411/Hobbywing V3 Esc/Speed Passion v3 5.5R/BMS-617MG+HS Super Fast Servo/Fly-Sky GT-3B/Ride 28

hosgeldin samsun a hemen bi araba al görelim seni batı parkda bende yeni başladım arada kacıyorum helikopter pistine mustafa aracın yoksa biran önce edin

Merhaba arkadaşlar. Bende de savage vardı fakat çok ilgilenememiştim önceden şimdi aracımı değiştirdim revo 3.3 aldım. Samsunda aktif gurup varmı ve aktivite yapıyormusunuz.

aktivite yok ya herkes tek tabanca
    Ahmet 23

Serpent S411/Hobbywing V3 Esc/Speed Passion v3 5.5R/BMS-617MG+HS Super Fast Servo/Fly-Sky GT-3B/Ride 28

Mustafa merhaba,

Ailemize hoşgeldin.

Samsun'da bulunan arkadaşlarda bir araya gelerek ufak caplida olsa buluşmalar yapabilirsiniz.

Sevgiler

mustafa aramıza hoşgeldin. genelde batıparkta araba süren arkadaşlar var. lakin samsundan forma bir kac kişi dısında yazan yok sanırım... ben 6 yıldır modelciyim samsunda ki arabacı ortamını henüz çözemedim. model arabamla gittim halde bir allah kulu kardeş hoş geldin bile demedi... başkan modeli olup gelene böyle davranılıyo. senin durumun ne olur bilemem.

garip bi dünya.... adam model araba sürüyo diger arkadaşı gercek arabayı modelin üzerine sürüyo böyle bi arabacı camiası var daha ne diyim...

ben arabamı alıyorum. kapı önünde bazende batıparkta sürüyorum işte. bu formu bulup yazdığına göre modele ilgin var demektir. bize ulasırsan yardımcı olmaya çalışırız... ufuk_rc@hotmail.com
    Konu ufuk_rc tarafından (08-06-2012 Saat 14:34 ) değiştirilmiştir.

mustafa abi aramıza hoş geldin

çok teşekkür ederim arkadaşlar
    sizlerle tanışmak aranızda olmak güzel..
    bi an için samsunda ahmetten başka kimse yok sanmıştım..
    neyse ki varmıış(:

babacan ölyle diosan öledir tırstım yani..
    böyle bi arabacı camiası varsa o vakit ben havacı olayım..
    rc yi sağlama alırız o zaman da!
    kendimizi nasıl sağlama alıcaz bilemiyorum artık(:
    gelip bizide çığnamasınlar!

Samsundan arac alma carisma oneriyo sonra satis sonrasi ilgilenmiyo hic

Ben batiparkta surmustum bi kere yol kaygan oldugundan drift yaptiriyodum erimis touring lastiklerimle yanlislikle cime cikti arac kizin teki oh canima degsin dedi gecen gun de nitrolu mt suren bi abi vardi gecen cumartesi yada pazar batiparkta kirmizi bi araci varti xt de olabilir

başkan modelci birinin bir başkasının modelinin üzerine arac sürmesini ben anlayamıyorum... işi bilmeyen biri olsa eyvallah derim...

başkan samsunda modelci cok olmakla beraber parç parcadır... merak etme sen sadece hangi modele yönelmen gerektiğini belirle... misal ucakcı, helici multicopterci camiası 15 kişiyi bulur ve gecer. gecen sene eski havaalanında ucuyorduk. orası kapandı. bir kısmı engize ucak ucurmaya gidiyor( bir ucak içinde engize kadar gitmem. ulaşım sıkıntı!!!) haftasonu batıpark kalabalık oldugu için: bir kısmı hafta içi iş cıkışlarından sonra saat 5 gibi batıparka gidiyor... ve yine bir kısmı elektirikli aletler tercih adip hafta sonları batıparka gidiyor.

gelelim arabacılaracılara: samsunda araba deyince otaçamlıbelin sahibi günal abi aklıma geliyor. eskiden günol abi organize eder ve bulusulurdu... günal abi işlerine yogunlaşması nedeni ile modelden biraz uzak durmaya başladı.

su an daha öncede bahsettiğim bir arabacı ortamı var. genelde hafta sonları buluşuyolar... hafta içi akşamlarıda arac sürüyolar.

birde evlerinin kapı önlerinde kimseden habersiz takılanlarında sayısı epeyce fazladır...

ufuk sen nerdesin diyecek olursan; modelcilige araba ile başladım. derken ucak kullanmaya başladım. gecen seneye kadar havaalında ucak ucuruyordum. uçak pisti kapanınca. dedim arabaya dönüş yapim... hagla bütün ucakcı arkadaşlarla görüşmekle beraber. arabası olup henüz araba camiasında kendimi kabullendirememiş biriyim...

dedim gibi modelci cok modelci var. ama organizasyon yok...

bende şakura yok. ama 2 tane şakura toplamışlım var. montaj konusunda tecrübem vardır merak etme. abi sende ne var diyosan. yokomo bd5wxi var. şuan yokomonun dünya kupasında yarışan şasesi. şase sürekli birincilik kazanıyoda. bizde iş yok. gerci samsunda onu sürecek batıpark dışında yer de yok...

batipark ta lastik cok kayiyo sakuranin lastigi yolu iyi tutuyomus ama da set isini napicaz abi kumanda pil servo falan?

şaseni al. paranı biriktir. yurt dışından siparişlerini veririz. hem daha ucuza almış olursun... piyasada donanım cok. sen maxsimum bütceni belirle . bütcene uygun en iyi elektironiği seceriz... yoksa şimdiden sana şunu şunu al demek şaçma olurr...

Su an 285 liram var az once 100 lira daha aldim Tesekkurler

samsunda onroadcılar çoğalıyor.iloveyourc bendede sakura var sende alırsan ufuk abiyle beraber 3 kişi olucaz ortaya 4 5 duba mesala 5 6 tur yarışsak onroad tadına varırız diye düşünüyorum

Abi ben orduda oturuyorum arada bi halamda kaliyorum halam tatile gitti gelicek o yuzden toplayana kadar gelemem su an zaten elimde bi kep vardi onu yapiyorum

[QUOTE=ufuk_rc;1022797]fatih aracın öncelikle hayırlı ugurlu olsun. marka model ne aldın. söylersen seviniriz... samsunda modelciler ve buluşamamları ile ilgili daha önce yazmış oldugum yazıyı kopyalıyorum. organizasyonlar olsun katılalım istiyorum ama. durum aşşagıda yazdıklarımdan ibaret.
    QUOTE]

Ufuk merhaba. Öncelikle işlerimden dolayı cevap biraz geç yazabildim. Aracım Revo 3.3. Daha önceden de HPI savage kullandım ama önceden çok vakit ayıramamıştım. Sanırım siz onroad seviyorsunuz ben ise offroad. Ben hafta sonları 17 gibi batı parka gitmeye çalışıyorum ama şöyle atlamalı zıplamalı bir yer olsa daha iyi olur tabi Batı parkta yeni bir pist yapılacak diye duydum ne kadar doğru bilmiyorum, bilginiz varmı.

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)