Ankara'da kontrplak satan ve lazer kesim yapan yer

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 11
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Arkadaslar yapacagim 50 cm likkatamaran tekne icin 2 ve 3 cm lik kontplak almam gerekiyor. Ankara'da nerede bulabilirim? Bir de lazerde mi kestirsem kendim mi kessem diye dusunuyorum. Lazer kesimin maliyeti yaklasik olarak nedir?

Arkadaslar plywood denen sey kontrplak mi yoksa ikisi farkli seyler mi? Tekne icin kontrplak mi almaliyim?

Yine kaldik bi' basimiza neyse ki alistim kimsenin cevap yazmamasina normal karsiliyorum artik

merhaba. her pazar ankara sincan harikalar diyarinda tekneci arkadaslarin bulusmasi oluyor. bayagida gelen oluyor. Forumda bulusma basliklari bile var "Ankara Harikalar Diyari Ekibi". bir hafta sonu bu arkadaslarin yanina gidip kendin canli canli kullanilan malzemeleri gorebilirsin. bir cok el yapimi teknede getiriyorlar. Ziyaretlerine gidersen sana her konuda seve seve yardim ederler, Bu yardim malzeme temini konusundada olabilir en azindan nerden ne alinir ogrenirsin.
    bir zamanlar,
    MCD cheetah
    RR V4

Futaba 4 PL Kumanda Videolu Tanitim + Sunum

Alıntı HaaKaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba. her pazar ankara sincan harikalar diyarinda tekneci arkadaslarin bulusmasi oluyor. bayagida gelen oluyor. Forumda bulusma basliklari bile var "Ankara Harikalar Diyari Ekibi". bir hafta sonu bu arkadaslarin yanina gidip kendin canli canli kullanilan malzemeleri gorebilirsin. bir cok el yapimi teknede getiriyorlar. Ziyaretlerine gidersen sana her konuda seve seve yardim ederler, Bu yardim malzeme temini konusundada olabilir en azindan nerden ne alinir ogrenirsin.
    Tesekkurler. O sayfaya da yazdim. Pazar 10 gibi bulusuyorlarmis. Bir aksilik olmazsa bu hafta sonu gitmeyi dusunuyorum

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Sep 2007
    Nereden Nereden
    Ankara
    Yaş Yaş
    46
    Beyler bu Pazar Mavi Göldeyiz. Sabah saat onda Hakanlar kapıda olacaklar.
    -Why would anyone want to own a Sherman tank?

-Because it's very hard to shoot yourself while you're cleaning it.

Tesekkurler. Ben de gelmeye calisacagim...

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Nov 2004
    Nereden Nereden
    Ankara
    Yaş Yaş
    46
    Plywood=kontraplak.

Ankara'da "aircraft grade" denen kaliteli kontraplak ancak büyük model mağazalarında bulunur. Bunun dışında sitelerde kavak ve kayın kontra bulabilirsiniz ancak bunlar 300x150 plakalar halinde satılıyorlar. Kaliteleri de çok değişiyor. Gidip yüzlerce plaka arasından işe yarayabilecek kalitede olanları seçip almanız gerekir.
    Aut dosce, aut disce, aut discede (*)

(*) Ya Öğret, Ya Öğren, Ya da Terket

siteler işi kavak kontra 3 mm den aşağı değil zaten. ayrıca kalitesi rezalet.
    Kırdığında tamir edemeyeceğin şeyleri alma...

Merhaba, bende bir cat yapmayı planlıyorum. Hiç bilgim yok fakat bir arkadaşım var tekneci onun yardımı ile öğrenirim diye düşünüyorum.

Ankara fa lazer kesim nerde yaptırabilirim ve fiyatlar ne durumda acaba ?

Teşekkürler
    E-Revo Brushless & Losi 8ight 2.0

Sitelerden ahşap, kontraplak ve mdf tarzı ürünler bulabilirsiniz. Kesim için www.lazerkesimulus.com
    Adres: Posta Cad. (Şehit Teğmen Kalmaz cad.) No:5/12 ULUS / ANKARA
    Aykut Usta Telefon: 0546 610 4010

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)