Kargo gönderisi....

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 18
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Atalar Model'den aldığım bir kaç parça ürün 4 gün oldu ama hala gelmedi.Kargo takip sistemöiden bakıncada şöyle bir şey çıktı;

1.
    Kabul Edildi - İSTANBUL(AND)(KARTAL)
    26/09/2012 14:06:27
    2.
    Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AND)(KARTAL)
    26/09/2012 16:22:32
    3.
    Gönderinin Geliş Kaydı Yapıldı - İSTANBUL(AND)(ANADOLU YAKASI PTT KİM)
    26/09/2012 19:40:25
    4.
    Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AND)(ANADOLU YAKASI PTT KİM)
    26/09/2012 20:27:20
    5.
    Dağıtıcıya Verildi - SAKARYA(ADAPAZARI DAĞ. TOP. MRK.)
    27/09/2012 09:15:28
    6.
    PTT İşyerine Teslim Edildi - SAKARYA(ADAPAZARI)
    28/09/2012 17:06:58
    7.
    Haber Kağıdı Bırakıldı - SAKARYA(ADAPAZARI)
    28/09/2012 19:09:32

Bu ne anlama gelir ? Yardımlarınızı bekliyorum.

İyi günler,kırımsız uçuşlar....

nerde oturuyorsunuz?

Sakarya/Adapazarı merkezde ama ne oldu ki ?

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Apr 2008
    Nereden Nereden
    antalya
    Yaş Yaş
    50
    En son yapılan işlem de haber kagıdı bırakıldı diye yazıyor.Bu da demektır kı ya kargoyu adrese getirdiler ama kimse yoktu.Yada kargo büyük birpaket oldugundan sizin gidip postaneden almanız gerekiyordur.Gidip almanız için de haber pusulası bırakılmış.Durum bundan ibaret.
    Phoenix P-51 Mustang , Jamara Trainer 60, ,
    os 91 suprass ,CRRC Pro 26 cc,Nine eagle solo pro 328 A helikopter
    os 55 ax
    os 46 ax ,Futaba 9c

gümrüğe takılmıştır

Alıntı atambay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gümrüğe takılmıştır

gümrüğe takılmıştır
    Abi ne yaptın yaa. Bozuk moralim bir anda yerie geldi,güldürdün beni. Tamam ama kapıda hiç bir kağıt yok,her hangi bir PTT şubesine gitsem nerede olduğunu öğrenebilir miyim ?

Bak şimdi olay aynen şöyle. PTT o paketi dağıtıma çıkartmak zorunda ama senin paket büyük olduğu için taşıması zor olmuştur. Zaten postacı cuma namazına da gideceğinden elini kolunu doldurmak istemedi. Sisteme de bir şey yazmak zorunda ya gittik bulamadık diye yazdı. Ya da sen öyle bir adres verdin ki postacı okudu sinirlendi adam daha adresini bilmiyor deyip adresteki boş arsaya haber pusulasını bırakıp döndü. Pazartesi sabahtan en yakın PTT şubesine gidip paketi alabilirsin. Cuma günü bekledim gelecek diye gelmedi falan dersen çok yoğundu dağıtımı yetiştiremedik diyecekler.
    İster misin senin paketi alıp oğluna götürmüş olsun postacı. Olur mu olur.

Bugün gitsem alamaz mıyım ? Postacının oğlu varsa belki olabilir. Ama tabii ki istemem.

Uçağı aldım.Alır almaz kutuyu açtım ve resimlerini de çektim.Serbest uçuş modellerinin bulunduğu başlık altındaki konuda akşama paylaşacağım.

İyi günler,kırımsız uçuşlar...

Apr 2008
    Nereden Nereden
    antalya
    Yaş Yaş
    50
    Alıntı Samedcan54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uçağı aldım.Alır almaz kutuyu açtım ve resimlerini de çektim.Serbest uçuş modellerinin bulunduğu başlık altındaki konuda akşama paylaşacağım.

Samedcan hayırlı olsun.
    Bu model için resimleri paylaşacagın başlıkla birlikte tam 3 ayrı başlığa mesaj yazmış olacaksın.Heyecanının anlıyorum ama bu kadar çok gereksız başlık açmaman gerekir.
    Model için merak ettiğin soruları p-30 diye konu açıp orda sormuşsun,ürün eline geçmedi diye ayrı başlık açmışsın.
    Aynı ürün için bu kadar başlık açmaman gerekir.
    Hepsini bir yerde sorarsan yazarsan takip etmek de o kadar kolay olur.
    os 55 ax
    os 46 ax ,Futaba 9c

Cengiz abi haklısın.Abi yalnız ben resimleri 3. bir diğer başlık altında değil,soruları sorduğum konu altında paylaşacaktım.Şu anda da paylaştım.Bir dahakine değil 3 konu, 2 bile olmaz. Söz veriyorum. Bu arada Solo Pro 328 kullanıyormuşsun.Abi memnun musun ? Benim de helikopterlere merakım var ve Solo Pro alacağım ancak hangisini almakta kararsız kaldım.Senin de fikrini almak isterim.

İyi günler.

Apr 2008
    Nereden Nereden
    antalya
    Yaş Yaş
    50
    Cengiz abi haklısın.Abi yalnız ben resimleri 3. bir diğer başlık altında değil,soruları sorduğum konu altında paylaşacaktım.Şu anda da paylaştım.Bir dahakine değil 3 konu, 2 bile olmaz. Söz veriyorum. Bu arada Solo Pro 328 kullanıyormuşsun.Abi memnun musun ? Benim de helikopterlere merakım var ve Solo Pro alacağım ancak hangisini almakta kararsız kaldım.Senin de fikrini almak isterim.

İyi günler.
    Aferim abim.İnsanın hatasını anlaması,farkına varması büyük olgunluk.
    Ben solo pro 328 i alıncaya kadar en stabil helıyı lama v4 sanardım.Ama bunu alınca lama v4 un boş oldugunu anladım.Bir helı tek pallı olmasına rağmen bu kadar stabıl,bu kadar güzel uçacagını bilmezdım.O kadar yani.Gerisini sen anla.Tek kelime ile süper.Diğe solo pro lar gbi küçük de degil.36 cm uzunlugunda rahatlıkla dış mekanda uçuruyorum.
    os 55 ax
    os 46 ax ,Futaba 9c

solo proyu ayrı başlıkta sorsaydın iyiydi. neyse artık olan olmuş.
    uçağı nasıl aldın yazmamışsın. eve mi geldi sen mi gittin parkta mı buluştun nasıl oldu da oldu.

Apr 2008
    Nereden Nereden
    antalya
    Yaş Yaş
    50
    solo proyu ayrı başlıkta sorsaydın iyiydi. neyse artık olan olmuş.
    uçağı nasıl aldın yazmamışsın. eve mi geldi sen mi gittin parkta mı buluştun nasıl oldu da oldu.
    Abi gelen haberlere göre parkta yakalarına kırmızı gül takarak birbirlerını tanımış ve karşılıklı iltifatlardan sonra imzalı belge ve paket değişimi yapılmış.
    os 55 ax
    os 46 ax ,Futaba 9c

takip numarasını girince parkta kırmızı güllü modelciye teslim edildi yazıyor
    Daha gelmeden ne maceralar oldu bu model uçana kadar çok çektirir bize.

Abi gittim en yakın PTT şubesine takip numarası ile önce hangi şubede olduğunu öğrendim.Oradan da kargonun bulunduğu şubeye geçerek taip numarası ve bir kaç bilgi ile de teslim aldım.Uçana kadar çektirir mi bilmiyorum ama bitene kadar biraz çektirecek gibi. Umarım en kısa zamanda,güzel bir şekilde bitiririm de uçuş videolarını koymak nasip olur.

Abi gittim en yakın PTT şubesine takip numarası ile önce hangi şubede olduğunu öğrendim.Oradan da kargonun bulunduğu şubeye geçerek taip numarası ve bir kaç bilgi ile de teslim aldım.Uçana kadar çektirir mi bilmiyorum ama bitene kadar biraz çektirecek gibi. Umarım en kısa zamanda,güzel bir şekilde bitiririm de uçuş videolarını koymak nasip olur.

yaparken düzgün anlatarak, aşamaları fotograflayarak yazasan hem yanlış bir şey yaparsan uyarırlar hem de başkaları için kaynak oluşturur. Hadi kolay gelsin.

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)