Club Sakura D3 CS Drift

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 1513
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 1513 adet sonuctan sayfa basi 1.501 ile 1.513 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Sayfa 76 Toplam 76 Sayfadan BirinciBirinci ... 266173747576

Ani frenlemede yada tam gazda kaçırıyordu biraz bolluk var kendisinden gerdirme ayarı yok d3 de o yüzden arka kayış gergisinden çıkan parcayı orada degerlendirdim 21.5tl motor da bir kaçırma olamıyor ama 9t ezrun motorda tak diye atma sesi geliyodu

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

80 derecelik aks da aldım öne ön teker ceveri kollarına dibe yakın delik acıp kolları oraya taktım 80 derece dönüş elde ettim ama gel gelelim hala istedigim gibi yürümüyor merek onuda pilotajıma bağlıyorum artı pist yok
    Kendimi geliştirmek için vaktim var ama pistim yok

çok modlama yapmışsın aslında bu kit için en ideal yer halıflex zemin sonrada epoksi. Uzun C harfi yapabiliyor musun araçla...

Zamanında Seyfullah çakır adında bir kardeşimizin çekmiş olduğu birden çok videoyu kanalında izleyebilirsin....

https://www.youtube.com/user/dieforme55/videos
    Konu VBaran tarafından (11-02-2017 Saat 10:21 ) değiştirilmiştir.

Hobbyking siparişim bugün kapıma kadar sorunsuz geldi. EU storedan almıştım. 52$ sepet tutarı 23$kargo ödedim.Kapıma gelen ptt elemanıda 40TL gümrük vergisi +4.60TL pul paradı toplamda 44.60₺ ödeme istedi. Kapıda ödeyip siparişimi alışverişimden tam 1 hafta sonra sorunsuz teslim aldım. Paketleme gayet iyiydi pakette boşluk doldurmak için balon poşetlerle sağlamlaştırılmıştı.

Neler aldın hocam aldıklarını resimlermisin

Alış verişi yaptığın sitede trackstar 10.5t motor var mı bakar mısın
    Bende
    Trackstar 21.5t motor
    Trackstar 80a esc vardı
    Motor tarafındaki sensör kablosu kopmuş bende geç fark ettim az bişey o şekil kullandım motordan duman lar cıktı sensör kablosunu bulsam belki motor çalışıyordur ama 21.5t bana çok az geliyor 80a esc 10.5t kadar karşılarsa motor alım diyorum

Merhaba club
    D3 Cs almak istesem de fiyatından dolayı Zero S düşünüyorum, üzerinde ezrun set var.
    Drifte dönüştürmek için ne gibi modlamalar yapmam gerekiyor ve bu 2 şase birbirine benzer mi yani d3 ün yedek parçalarını Zero S de kullanabilir miyim?
    Teşekkürler

zero parsı + modlama parası zaten d3 cs ile aynı paraya gelir. böyle bir şey yapmak mantığa aykırı olur.bence direk c3 al kurtul.
    Fiat Justitia Ruat Caelum
    (Adalet yerini bulsun, İsterse Kıyamet Kopsun...)

Alıntı hebelup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zero parsı + modlama parası zaten d3 cs ile aynı paraya gelir. böyle bir şey yapmak mantığa aykırı olur.bence direk c3 al kurtul.
    D3 ler 700tl ye yakın fiyattan başlıyorlar zero ise 350tl üzerinde de brushless set var.
    Bide şöyle düşünüyorum;
    Baktım drifti sevdim hoşuma gitti biraz paramda var d4 alır brushless seti de takarım hemde daha ucuza gelir diye öyle düşünüyorum.

Alıntı MustafaFx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    D3 ler 700tl ye yakın fiyattan başlıyorlar zero ise 350tl üzerinde de brushless set var.
    Bide şöyle düşünüyorum;
    Baktım drifti sevdim hoşuma gitti biraz paramda var d4 alır brushless seti de takarım hemde daha ucuza gelir diye öyle düşünüyorum.
    350 tl ye d4 şase aldım sıfır kutusu açılmamış istanbuldan bir kardeş sattı .

Kendim topladığım full alü mod c3 2 pil kep ve elektrik aksamıyla satılık ilgilenen olursa bana ulaşsın

Bunun için satılık bölümü var orayı kullanabilirsiniz.
    Fiat Justitia Ruat Caelum
    (Adalet yerini bulsun, İsterse Kıyamet Kopsun...)

arkadaşlar elimde sakura d3 cs var satın almak isteyen olursa yardımcı olurum rtr olarak modsuz az kullanıldı şase .

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)