Ankara Rc Pistleri ve kullanım ücretleri

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 176
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 176 adet sonuctan sayfa basi 161 ile 176 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 6789

Alıntı YİĞİTCAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bahçelideki hobbyshop a gittim.aslında güzel bir yer yapmış ama teknik servis iyi değil bence.en basitinden revom için amortisör yağı almak istediğim söyledim ve kaçlık kullanmam gerektiğini sormak istedim teknik servislerine bağladılar..teknik servis bana amortisör yağı yerine makine yağı kullan dedibunu duyduktan sonra zaten teknik servisle ilgli oraya gidilmeyeceğini anladım.dediğniz gibi tezcan bey gerçekten güleryüzlü ve iyimser biri.ama geçenlerde, geçenlerde dediğim ağustos ayının 17sinde 70 lira para aktardım hesaplarına.revo için arka kanat takımı almıştım.yurtdışından sipariş verdiklerini ve en geç 2haftaya elimde olacağını söyledi.bence bekledim fakat 2hafta sonra aradığımda gümrükte sorunlar olduğunu ve başka bahanaler söyledi.yaklaşım bir 2,5 aylık beklemeden sonra kasım aylarının sonlarında yanlarına gittim ve paramı geri almak istediğimi söyledim.o da sağolsun hiç birşey demeden özür dileyerek paramı geri verdi.açıkçası bir daha da alışveriş yapmak istemedim.ama gayet iyi bir insan olduğunu söyleyebilirim tezcan abinin.pist konusunda da artık kusura bakmayın saygısızlı olmasın ama kimseye inanmıyorum.neredeyse 5 kişi 2009 da konu açtı.pist yaptırıcam diye ama sonuç fos.somut bir adım görebilsek bütün modelci arkadaşların elinden geleni yapacağını biliyorum ama adım yok işte.son olarak teknik servis konusunda panoradaki yer gerçekten bilgili.zaten alparslan abiyi çoğu kişi tanıyordur.fakat aşırı pahalılar bu bir gerçek.bu hobiye ilk başladığımda chaosumda bir sorun vardı.parça değişimi motor ayarı felan filan 70liraya patladı.ama araba uzun bir süre sorun çıkarmadı bu bir gerçek.birdaha arabanı yaptırırmısın diye sorarsanız tabiiki yaptırmam.çünkü artık kendim halledebiliyorum çoğu şeyi.kızılaydaki yerde teknik servis olarak 0 araba konusunda.heli için birşe diyemem.fakat fiyat ve esnaflıkları bence çok iyi.
    bence 90 lık kullan uzun ömürlü olur deniyor bi arkaşaım tavsiye ettmişti yanlış hatırlamıyorsam 90 WT olması lazım yanılıyorsam kusura bakma
    ve kesinlikle makine yağı kullanma amortisör yağları slikon yağ makine yağı ile alakası yok...
    HPI Baja 5B

konu pist ama herkez aldığı yerı yazmıs abi aracı alıosun ıcınden en kucuk vıdasına kadar sökme takma kılavuzu çıkıo madem bozuldumu parcayı adama taktırcaksın ne anlamı kaldı hobi edinmenin ? ilginç geliyor bana dikmen lisesinin karşısında bi hobby magazası var çok iyi insanlar karı koca işletiyorlar aracı baya ucuza verdıler setlerıyle fılan rodaj ıcın fılanda ücret almadılar

arkadaşlar merhaba bende bir ay önce cen matrix tr arena aldım ve ankaradaki arkadaşlar ile tanışmak isterim. Zannedersem pist konusun da epey sorun yaşanıyor. Ben aracımı henuz pist denilecek bir mekanda kullanmadım, bir kaç kere merkeze 35 km uzaklıkta kazan yolu uzerinde keresteciler sitesi var yenı yapıldığı için henüz oturanı felan yok duz yol orda test ettim ve mahalle aralarında tabi.Aklımda bir yer var kullanıp kullandırmadıklarını bilmiyorum ama hipodrumun yanındaki kartingin yanındaki arazi boş orda belki kullanıla bilir diye düşünüyorum bu hafta sonu bi şansımı deniyeceğim gelişmelerden haberdar ederim. Bu arada buluşma olursa scaglayan_eka@hotmail.com adresine mail atarsanız muhakkak gelirim.

arkadaşlar ben de yeni başladım aranıza alın benide gidp tozu dumana katalım adım can buarada çayyolu konutkentte / oturuyorum msn eklersenz sewinrm can_obm@hotmail.com şimdiden teşekkrler =)))

ben yavru piste gittim ve gercekten cok iyi para harcanmış. iyi bir pist bence orayada geleblirsiz size öneririm.

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Jan 2011
    Nereden Nereden
    Ankara
    Arkadaşlar bu konu güncelliğini kaybetmiş. Pistler konusunda bilgi sahibi olan birisi güncelleyebilirse yeni başlayanlar olarak mutlu oluruz

Alıntı qwertyasd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu konu güncelliğini kaybetmiş. Pistler konusunda bilgi sahibi olan birisi güncelleyebilirse yeni başlayanlar olarak mutlu oluruz
    Evet arkadaslar, guncel pist bilgilerini 4 gozle bekliyoruz

May 2011
    Nereden Nereden
    Ankara
    Yaş Yaş
    32
    1 sene geç te olsa şu anki durumu yazmak istedim; Ankara'da onroad pist yok. Hepsi kapandı. Şu an aktif olarak faaliyet gösteren offroad + drift + crawler 1 tane pist var. O da Gölbaşında. Tam yerini ve ücretlerini söyleyemiyoruz malesef.

Jan 2012
    Nereden Nereden
    ankara
    Yaş Yaş
    24
    Alıntı rcerdemrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    göl başında rcpark 312 mi öyle bişey var http://www.facebook.com/pages/312-RC...61190977225719
    bu daha yararlı olur, grup bu:https://www.facebook.com/groups/312rcpark/

Jun 2013
    Nereden Nereden
    ankara
    Yaş Yaş
    25
    şuan aktif olan pist varmı ansera avmde rc06 yeri vardı kapalı rc312 internet sitesi çalışmıyor kendileri duruyormu bilmiyorum konular hep eski bir kaç yıllık bir tek yavru pist var herhalde faal olan ankaradaa drift için önerisi olan varmı keyifli bir yer bilen
    Team Magic e4D
    Hard RTR SET

Jan 2012
    Nereden Nereden
    ankara
    Yaş Yaş
    24
    Alıntı zkn06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şuan aktif olan pist varmı ansera avmde rc06 yeri vardı kapalı rc312 internet sitesi çalışmıyor kendileri duruyormu bilmiyorum konular hep eski bir kaç yıllık bir tek yavru pist var herhalde faal olan ankaradaa drift için önerisi olan varmı keyifli bir yer bilen
    Facebooktan ben takip ediyorum,daha once gitmedim daha cok profesyoneller gidiyor benim gibi mavercik veya hsp marka araci olanlar pek takilmiyor 312rc ye ama her hafta sonu bulusmalari oluyor.hatta bu hafta sonu truggy yarisi duzenlediler diye gordum. Ama nedense bu forumda 312rc parkin pek adi gecmiyor hatta forumdan dislanmislar gibi gozukuyor.gecmis bi konuda okumustum bu pistele ilgili bi konu kapanmisti admine sordugumda neden kaandi diye hic bir bilgi vermemisti(konuyu kapatmislar ve altina neden kandigiyla ilgili bilgi alabilirsiniz yazilmis bu yuzden bunu yazdim.)

Jun 2013
    Nereden Nereden
    ankara
    Yaş Yaş
    25
    Alıntı selev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Facebooktan ben takip ediyorum,daha once gitmedim daha cok profesyoneller gidiyor benim gibi mavercik veya hsp marka araci olanlar pek takilmiyor 312rc ye ama her hafta sonu bulusmalari oluyor.hatta bu hafta sonu truggy yarisi duzenlediler diye gordum. Ama nedense bu forumda 312rc parkin pek adi gecmiyor hatta forumdan dislanmislar gibi gozukuyor.gecmis bi konuda okumustum bu pistele ilgili bi konu kapanmisti admine sordugumda neden kaandi diye hic bir bilgi vermemisti(konuyu kapatmislar ve altina neden kandigiyla ilgili bilgi alabilirsiniz yazilmis bu yuzden bunu yazdim.)
    anladm sağolasın bende rc 312 facebookdan bakıyorm güncel gözküyor
    Team Magic e4D
    Hard RTR SET

May 2005
    Nereden Nereden
    Ankara
    Yaş Yaş
    33
    Waow! Konuyu açmamın üzerinden 10 yıldan fazla geçmiş. Tekrar model arabaya dönüyorum.

Konu ile alakalı güncel bilgisi olan var mı? Onroad - Offroad?

Alıntı bozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Waow! Konuyu açmamın üzerinden 10 yıldan fazla geçmiş. Tekrar model arabaya dönüyorum.

Konu ile alakalı güncel bilgisi olan var mı? Onroad - Offroad?
    Özel mesaj atıyorum. Burak
    Team Losi XXL --- Teşekkür Ederim...
    Team Losi Ten Rally --- Teşekkür ederim...

Dec 2015
    Nereden Nereden
    Ankara
    Yaş Yaş
    29
    Ankara pist konusunda bitik bir memleket.

Samsung Note 4 Telefonumdan Gönderildi

Traxxas Slash 4x4 Oba & Slayer 4x4 3.3 Nitro

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)