Blade'in şu modeli için ne düşünürsünüz ?

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 5
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Epeydir uzaktım helikopter hobisinden tekrar geri dönüş yapmak istiyorum Bu model çok dikkatimi çekti ne dersiniz ?

modeli yazmamışsınız model hangisi?

Alıntı madman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    modeli yazmamışsınız model hangisi?
    kusura bakmayın. unutmuşum. http://www.bladehelis.com/Products/D...ProdId=BLH2000

model 4 kanaalıymış, balangıçta 6 kanal sanıp heyecanlanmıştım

Eskiden hobiye ilk başlayanlara minimum 450 ebatında 6 kanal helicopterler tavsiye edilirdi.son iki yılda micro modellerin yeni teknolojilerle başarılı çıkışı blade 200 srx yada Bali'de 230 s gibi 300 size altı modellere ilgiyi artırdı. Blade 200 srx 6 kanal bi heli . Fazla şikayet yok diye biliyorum ama ben blade 230 s almaya karar verdim. Safe technology adında , 3 farklı uçuş seçeneği bulunan bi sistem. Benim gibi yön duygusu oldukça zayıf olan bu hobiden kopmak istemeyen arkadaslar için iyi bir seçenek gibi görünüyor. Keşke 2006 da ilk helimi aldığımda bunlar olsaydı ( honey bee King 2) . Tatbiki 450 sınıfı pro helicopterlerle kıyas kabul etmiyorum ama pilotajımızın gelişmesi için ve daha üst klasmana morelimizin bozulmadan geçebilmek için Blade 230 s bence cok iyi bi seçim . Fiyatından dolayı TR de pek satılmıyor yani yorum dahi bulmanız zor ama yurt dışı forum sitelerinde olumsuz hiç bir şey duymadım. Bu arada, bende hali hazırda forza 450 trex 600 goblin 500 var. 230 s videosu aşşağıdadır... https://m.youtube.com/watch?v=FwOmkHVYfQI

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)