RC Nedir, Ne Değildir ? Hobiye Nasıl Başlanır ?

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 13
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Herkese merhaba; Öncelikle forumda genel olarak bir yeni başlayanlar bölümü olmadığından, en uygun konu başlığı olarak burayı bulabildim. Umarım bir hata etmemişimdir. İnsanların okumaya her geçen gün daha da üşendiği bir ortamda, okumak yerine daha fazla izlemeyi tercih ettiğini görüyorum. Bu hobi içerisinde nacizane 3 yılımı geçirmiş biri olarak her platformda bana ve bu hobi içindeki insanlara sıkça sorulan sorulara kendimce bir video hazırlayarak cevap vermeye çalıştım. Bu videodaki görüşler tamamen kendi kişisel görüşlerim ve tecrübelerimden ibarettir, elbette hatalarım da olmuştur. Videonun tek amacı bu hobiyi yeni duymuş ve ne yapacağını, neye karar vereceğini bilemeyen insanlara biraz olsun yardımcı olmaktır. Herkese iyi forumlar Hobbyrc ailesi.

Hpi Baja 5b SS, Maverick Strada Sc Evo S, 3 Racing Sakura Zero S, Copterx 450 Se V2, 3 Racing Sakura D3 Cs Sport, HK 190
    Turnigy 9x 9ch V2, FS GT3B

Uzaktan Kumanda

Elinize sağlık , ilk like benden

zamanla daha teknik şekilde araç ve şase tanıtımları yapmanızı öneririm hatta daha önce incelemediğin araçlara sahip olan kişileri davet edip birlikte detaylı anlatım ile çekimler yaparsanız tadından yenmez
    HPI RS4 EVO+

Team Magic E4D + Speed Passion Reventon R COMBO + Savox 1258TG + MF KIT-ONE WAY

Alıntı DeSh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık , ilk like benden

zamanla daha teknik şekilde araç ve şase tanıtımları yapmanızı öneririm hatta daha önce incelemediğin araçlara sahip olan kişileri davet edip birlikte detaylı anlatım ile çekimler yaparsanız tadından yenmez
    teşekkürler düşüncelerime tercüman olmuşsunuz, zamanla etrafımdaki tecrübeli abilerimi de yanıma konuk alıp onlarla sohbet şeklinde rc meselelerine el atabiliriz dediğiniz gibi bu videoda çok fazla teknik bir detaya girmemeye özen gösterdim çünkü amaç konu hakkında hiç fikri olmayan insanlara bir fikir vermekti, bir araç veya türe özle videolar çekersem teknik detaylara da bilgim dahilinde girmeye çalışacağım önerileriniz için çok teşekkürler.
    Hpi Baja 5b SS, Maverick Strada Sc Evo S, 3 Racing Sakura Zero S, Copterx 450 Se V2, 3 Racing Sakura D3 Cs Sport, HK 190

Uzaktan Kumanda

Tebrik ederim Safa çok güzel bir çalışma olmuş. Hobimizin böyle çalışmalara ihtiyacı var gerçekten.

Alıntı fearles577 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim Safa çok güzel bir çalışma olmuş. Hobimizin böyle çalışmalara ihtiyacı var gerçekten.
    Teşekkür ederim, güzel yorumun için. Devamını getirmeye çalışacağım elimden geldiğince.

Uzaktan Kumanda

Çok başarılı olmuş . İnşallah devamını getirirsiniz

Alıntı TheVio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok başarılı olmuş . İnşallah devamını getirirsiniz
    Teşekkür ederim güzel yorumunuz için, inşallah izlemesi daha keyifli bölümlerde gelicek.

Uzaktan Kumanda

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Jul 2011
    Nereden Nereden
    istanbul/beykoz
    Yaş Yaş
    36
    Güzel video eline sağlık Türkiye de rc hobinin gelişmesi için güzel bir adım atmışsın.

Team Magic E4D - 2.4 ghz EVO VI Pink Drift

HSP brontosaurus 1/10 Monster truck 2.4 ghz 4WD

Tebrik ederim umarim daha fazla kisiyi bu hobiye kazandirir

Safa merhaba,

Eline emeğine sağlık oldukça güzel ve faydalı olmuş.. Devamının geleceğini ümit ediyorum

Sevgiler

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Jan 2009
    Nereden Nereden
    Eskişehir..
    Yaş Yaş
    27
    Bu başlık beni bile etkiledi diyebilirim Herkese selam.

Alıntı thebozo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel video eline sağlık Türkiye de rc hobinin gelişmesi için güzel bir adım atmışsın.
    teşekkür ederim güzel yorumunuz için inşallah bu adım dahada büyür

Alıntı JobLess Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim umarim daha fazla kisiyi bu hobiye kazandirir
    öyle umuyorum, bu hobinin güzelliklerinden duygusal yönlerinden de bahsetmeye çalıştım dilim döndüğünce

Alıntı 100kmh2sn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Safa merhaba,

Eline emeğine sağlık oldukça güzel ve faydalı olmuş.. Devamının geleceğini ümit ediyorum

Sevgiler
    Şükrü bey değerli yorumunuz için teşekkürler. sizler öyle diyorsanız daha çok çalışıp çok daha fazlasını yapmak için gayret edeceğim

Alıntı StaNLy_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu başlık beni bile etkiledi diyebilirim Herkese selam.
    Selamlar çok teşekkür ederim gökhan

Uzaktan Kumanda

araç toplamayla ilgili bir bölüm var mı

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)