Ankara'da kiralık rc iş makineleri ve pisti

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 6
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Merhaba arkadaşlar. Sizinle bir fikrimi paylaşmak ve sizlerin fikirlerinizi almak istiyorum. Ankara'da bir avm' nin otopark katında rc iş makineleri için bir şantiye sahası hazırlayıp gelen müşterilere, makine parkımdaki iş makinelerini saatlik kiralamak istiyorum. Böyle bi işe girsem, sizce talep nasıl olur? Açıkçası özellikle evli erkeklerin avm'lerde eşleriyle mağaza dolaşmaktan pek memnun olduklarını düşünmüyorum, en azından ben öyleyim. Bu tarz bir hizmet için saatlik ne kadar ücret ödemek size mantıklı gelir ve ne sıklıkla boyle bir yere gidersiniz?
    Aslında Çorum' da rc araç satan bir abimiz, benzer bir hizmet veriyormuş. Youtube'ta çorum rc rent a car diye aratınca videosu çıkıyor. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Merhaba,

Açıkçası yapacağınız yatırımın karşılığını alacağınızı düşünmüyorum...

Benzer uygulamalar çok daha sık kullanıcısı olan rc arabalar için yapılmıştı ancak maalesef bir süre sonra sonlandırılmıştı..

Diyeceksiniz ki; iş makineleri arabalara nazaran daha ilgi çekici olur, ancak; ben yine de bu konuda gider / gelir dengesi yönüyle mantıklı bulmuyorum..

Sevgiler

Güzel bir planlama yaparsan neden olmasın, mekanı kurup müşteri gelsin diye beklersen bir çok iş gibi kısa sürede kapatman gerekecektir.

Hitap ettiğin kişiler kim ilk önce bunlar belirle, AVM'de bu müşteriler nerelerde alışveriş yaptıklarına görmeye çalış. İlgili mağazalarla kampanya düzenlemeyi deneyebilirsin. X markasında 100TL'lik alışverişte, kullanımı ücretsiz sunabilirsin. Unutma ki sunduğun hizmet farklı bir tecrübe ve bu bir AVM'yi bir diğer AVM'den farklılaştırcaktır. AVM'yle olan ilişkini sadece kiracı olarak değil de bu hizmet üzerine şekillendirebilirsin, nasıl? dersen. AVM'nin senin üzerinden kendi reklamını yapmasını sağlayabilirsin, Las Vegas'ta aynı şeyi gerçek iş makineleriyle yaptırıyorlar. Dünyadaki benzer örnekleri belirleyip, AVM'nin işletmecisine gidip fikrini sunarak, tek taraflı değil çift taraflı bir kazancın olacağını anlatmaya çalışabilirsin.

Çok farklı bir yaklaşım, teşekkür ederim.

araba kiralama - KALİTELİ HİZMET UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Kaynak: http://www.neistersen.com.tr/c-20410...-kiralama.html

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)