1/7 Subaru Impreza Wrx Sti

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 4
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Uzun zamandır paylaşım yapmadığımı fark ettim,yeni bir güncelleme ile geri döndüm
    5-6 yıldır kullanmakta olduğum emektar Sc8e aracım için İspanyol Bycmo firmasının üretmiş olduğu 1/7 ölçek Subaru Impreza kepini aldım.Boyut ve ölçeklendirme çok çok iyi kare görünümlü 1/8 onroad araçlara göre 1/7 ölçek gerçekten de çok orantılı ve epey büyük duruyor.Barcelona'dan yaklaşık 2 ay gibi bir sürede elime ulaştı,boya,kesim ve dekalleri ekledikten sonra 4 cm uzatmış olduğum şasesiyle 41 cm wheelbase'lik Sc8e aracıma monte ettim.Ofna X3-GT jantları Hobbyking 1/8 rally desenli buggy lastikleri ve Jconcepts Finnisher Spoiler ile aracı gereken rally görünümüne kavuşturdum.Haftasonundan birkaç kare fotoğraf ve bir de video ekliyorum,iyi seyirler...

TEAM ASSOCIATED SC8E-Mamba Monster 2200kv
    AXIAL YETI 'XL'-Mamba Monster 2200kv

Gökhan , eline sağlık çok beğendim gerçekten süper olmuş. Süspansiyonda herhangi bir değişiklik yaptın mı ?
    Team Losi 5ive-B TLR Racing ® EK Edition
    MCD Rally Proline ® 2017 EK Special Edition
    Futaba 4 PKS - 2,4 FASST

Alıntı eRDL k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gökhan , eline sağlık çok beğendim gerçekten süper olmuş. Süspansiyonda herhangi bir değişiklik yaptın mı ?
    Sağolasın Erdal abi,daha önce aracı epey yüksek kullanıyordum,şu an ön ve arka salıncakları yere paralel olacak şekilde alçalttım,süspansiyon yaylarını da birkaç spacer daha ekleyerek daha da sertleştirdim,yükseklik ve süspansiyon olarak biraz daha onroad modunda şu an,bu arada lastikler şu ana kadar gördüğüm en sert hamurlu buggy lastikleri,janta takarken dahi esnetmekte zorlandım,haliyle sert hamurlu lastiklerle drift performansı arttı.

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)