Trophy 4.6 truggy

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 2
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Uzun zamandır bu hobiye ilgi duyuyorum ve son bir kaç gündür ikinci el bir trophy 4.6 truggy almaya karar verdim sizce doğru bir seçim mi yapmış bulunmaktayım? Birde öğrenmek istediğim ikici el rc araç alırken nelere dikkat etmeliyim?İnternette bulduğum ilanlarda 900Tl ile 1300Tl arasında değişen fiyarlar mevcut görüp inceleyerek alma şansım yok bu sebepten tavsiye edeceğiniz temiz ikinci el trophy 4.6 var mıdır?

Alıntı Japi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır bu hobiye ilgi duyuyorum ve son bir kaç gündür ikinci el bir trophy 4.6 truggy almaya karar verdim sizce doğru bir seçim mi yapmış bulunmaktayım? Birde öğrenmek istediğim ikici el rc araç alırken nelere dikkat etmeliyim?İnternette bulduğum ilanlarda 900Tl ile 1300Tl arasında değişen fiyarlar mevcut görüp inceleyerek alma şansım yok bu sebepten tavsiye edeceğiniz temiz ikinci el trophy 4.6 var mıdır?

Araç fena değil iyi diyebilirim. En azından benim tercih ettiğim Truggy seririnden. İkinci el ve ilk kez alıyorsanız. Bence mutlaka çalıştığını görerek,deneyerek alın. Öyle bir şansınız yoksa alacağınız kişiden yeni güncel video isteyin. Yada bir şekilde canlı yayın yapsın size... Eklemek istediğin son şey ise ürünü inceleyip geri iade edebileceğiniz bir sistemle alınız. GET vs...gibi... Daha sonra olumsuz bir durumda başınız arımasın. Daha önce tecrübe eden çok arkadaşım olduğu için söylüyorum.
    Team Losi XXL --- Teşekkür Ederim...
    Team Losi Ten Rally --- Teşekkür ederim...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)