HobbyRC hakkında

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 9
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Seneler önce bu hobi hakkında aktifken bu site sayesinde çok fazla şey öğrendim. Uzun süredir aktif olmasamda sürekli takip ederim. Duygusal bağım var kendi içimde. Lakin görüyorum ki sitede aktiflik pek kalmamış. Bu durum beni üzdü. Bu konuda yapabileceğimiz şeyler var mı? Moderatörlerle konuşup yapılabilecek birşeyler var mı bir bakmak lazım. Sizler ne düşünüyorsunuz?
    ...кєяєм Θżgєи...
    1/10 Axial Scx 10 & Custom Dingo Body
    1990 Range Rover Classic 3.9 V8 Extreme Offroad Conversation
    1996 Range Rover P38 4.6 HSE

bende o duygusal sebebplerde arada uğruyorum, fakat artık siteye uğrayan yok hekes facede gruplarda takılıyor, her gün sabah erken kalkan facede grup kuruyor, site konusuna gelirsek de geçenlerde merak ettim eski dostlar ne zamandır yok diye baktım da neredeyse bildiğim tüm üyeler 2016 civarı bırakmış buraları, moderatörlerin de neredeyse hepsi yıllardır uğramıyor siteye, ben eskiden 12 saat bu siteye devamlı yeni mesaj var mı diye bakardım
    Rc4wd Trail Finder 2 - Enroute Berg 2.2 Rock Crawler MOA - Axial Wraith Rock Crawler - Axial Ax10 Rock crwaler
    Hpi Baja 5b - Traxxas E-Revo - Mst Ms01D
    Qav180 - X2 Elf 8mm - Dji Phantom 2

Malesef Sosyal platformlar bilgiye daha hızlı ulaşılmasını sağladığı için ve anlık bilidirimlerle whatsapp, facebook vs. gibi ortamlardan hızlıca sonuç alınabildiği için, Forum sistemlerinin sonu wikipedia gibi bir ansiklopedi veya arşiv niteliğine geldi.

Biz 1999 yılından beri 22 yıldır aktif olarak forum ortamını ayakta tutmak adına çalışmaya devam ediyoruz. Her ne kadar aktif mesajlaşma olmasa da günlük ve aylık ziyaretçilerimiz oldukça fazla, trafiğimiz yüksek, insanlar sürekli yazılanları okuyor eski arşivlerden hobilerine yön vermeye devam ediyor.

Yakın zamanda sunucularımızı ve yazılımlarımızı yeniledik, daha güçlü bir sunucuya transfer olduk. Tabi bu kadar trafiği fazla olan bir yerin barındırma ve bakım masrafları da bir hayli yüksek. Yine de biz, burayı uzun yıllar aktif tutmayı hedefliyoruz.

Herkese selamlar sevgiler

Hepinizin emeğine sağlık, bu site Türkiyede RC hobisini geliştiren sitedir. Bu halde mesajlasma ve paylasımın pasif oldugunu görmek içimi burkuyor malesef.
    ...кєяєм Θżgєи...
    1/10 Axial Scx 10 & Custom Dingo Body
    1990 Range Rover Classic 3.9 V8 Extreme Offroad Conversation
    1996 Range Rover P38 4.6 HSE

yalan da değil, ben arşiv amaçlı devamlı eski konuları okuyorum, zamanında unuttuğum bir konu var mı diye,
    bir de forumun tapatalk uygulaması ile entegrasyonu kalktı mı? ben fotoğraflı konu açmak istedim, eskisi gibi upload sitelerine yönelmem gerekiyor, onlarda bir yerden sonra fotoğrafları siliyorlar, 2010'lardan kalan bazı konularda fotoğraflar komple uçmuş. fotoğrafları yüklemek için sizce ne yapmalıyım?
    Rc4wd Trail Finder 2 - Enroute Berg 2.2 Rock Crawler MOA - Axial Wraith Rock Crawler - Axial Ax10 Rock crwaler

Alıntı atmaca53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yalan da değil, ben arşiv amaçlı devamlı eski konuları okuyorum, zamanında unuttuğum bir konu var mı diye,
    bir de forumun tapatalk uygulaması ile entegrasyonu kalktı mı? ben fotoğraflı konu açmak istedim, eskisi gibi upload sitelerine yönelmem gerekiyor, onlarda bir yerden sonra fotoğrafları siliyorlar, 2010'lardan kalan bazı konularda fotoğraflar komple uçmuş. fotoğrafları yüklemek için sizce ne yapmalıyım?
    Malesef tapatalk üzerinden bulunan bir açıkla spam ve sahte üyeliklerle reklam yapılmaya başlandı. Geçenlerde 100'lerce v*agra ve benzeri mesajlar atıldı siteye. Sahte üyelikler açıldı. Hepsini temizledik ve tapatalk'ı ebediyen gömdük

Sitemizin eklenti özelliği sınırsız ve aktif. İstediğiniz gibi eklenti yükleyebilirsiniz. Son 19 yıldır hiçbir eklentiyi kaybetmedik. Zaten en büyük alan ve masrafımız bu eklentileri vs. tutmak için.

Daha önce yüklediğiniz eklentiler diğer platformlardan ise o siteler ve bulut servisleri sonlanırsa eklentileri kaybedersiniz.

Evet çok başarılı uygulama bu.

Alıntı Cydia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malesef tapatalk üzerinden bulunan bir açıkla spam ve sahte üyeliklerle reklam yapılmaya başlandı. Geçenlerde 100'lerce v*agra ve benzeri mesajlar atıldı siteye. Sahte üyelikler açıldı. Hepsini temizledik ve tapatalk'ı ebediyen gömdük

Sitemizin eklenti özelliği sınırsız ve aktif. İstediğiniz gibi eklenti yükleyebilirsiniz. Son 19 yıldır hiçbir eklentiyi kaybetmedik. Zaten en büyük alan ve masrafımız bu eklentileri vs. tutmak için.

Daha önce yüklediğiniz eklentiler diğer platformlardan ise o siteler ve bulut servisleri sonlanırsa eklentileri kaybedersiniz.
    Tapatalk'ın tek iyi yanı çoğu foruma tek bir yerden bağlanmak ve foto yüklemek basitti, bahsettiğin sahte üyeliklerden bende çok rahatsız oldum, alakasız mesajar kaynamaya başlamıştı bir konuda 20 sayfalık aynı mesajdan atılmıştı,
    ben bir konu açmak istediğimde fotoğraf eklemek istersem sadece URL linkini istiyor konuya nasıl fotoğraf yükleyebilirim?

Hızlı mesaj alanında sadece link ekleme çıkar.
    Mesaj yaarken gelişmiş arayüze tıklarsanız, detaylı mesaj yazma ekranı açılır. Orada aşağıda eklenti bölümü var, dilediğiniz dosya formatını ekleyebilirsiniz.

gelismiseklenti.png

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)