HobbyRC hakknda

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj says : 9
  •  » u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)

Bu Sayfay Paylan :

Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gsteriliyor

yelik Tarihi yelik tarihi
    Dec 2009
    Nereden Nereden
    Kocaeli
    Ya Ya
    34
    Seneler nce bu hobi hakknda aktifken bu site sayesinde ok fazla ey rendim. Uzun sredir aktif olmasamda srekli takip ederim. Duygusal bam var kendi iimde. Lakin gryorum ki sitede aktiflik pek kalmam. Bu durum beni zd. Bu konuda yapabileceimiz eyler var m? Moderatrlerle konuup yaplabilecek bireyler var m bir bakmak lazm. Sizler ne dnyorsunuz?
    ...кєяєм Θżgєи...
    1/10 Axial Scx 10 & Custom Dingo Body
    1990 Range Rover Classic 3.9 V8 Extreme Offroad Conversation
    1996 Range Rover P38 4.6 HSE

bende o duygusal sebebplerde arada uruyorum, fakat artk siteye urayan yok hekes facede gruplarda taklyor, her gn sabah erken kalkan facede grup kuruyor, site konusuna gelirsek de geenlerde merak ettim eski dostlar ne zamandr yok diye baktm da neredeyse bildiim tm yeler 2016 civar brakm buralar, moderatrlerin de neredeyse hepsi yllardr uramyor siteye, ben eskiden 12 saat bu siteye devaml yeni mesaj var m diye bakardm
    Rc4wd Trail Finder 2 - Enroute Berg 2.2 Rock Crawler MOA - Axial Wraith Rock Crawler
    Hpi Baja 5b - Traxxas E-Revo
    Mst Ms01D
    X2 Elf 8mm - Dji Phantom 2

Malesef Sosyal platformlar bilgiye daha hzl ulalmasn salad iin ve anlk bilidirimlerle whatsapp, facebook vs. gibi ortamlardan hzlca sonu alnabildii iin, Forum sistemlerinin sonu wikipedia gibi bir ansiklopedi veya ariv niteliine geldi.

Biz 1999 ylndan beri 22 yldr aktif olarak forum ortamn ayakta tutmak adna almaya devam ediyoruz. Her ne kadar aktif mesajlama olmasa da gnlk ve aylk ziyaretilerimiz olduka fazla, trafiimiz yksek, insanlar srekli yazlanlar okuyor eski arivlerden hobilerine yn vermeye devam ediyor.

Yakn zamanda sunucularmz ve yazlmlarmz yeniledik, daha gl bir sunucuya transfer olduk. Tabi bu kadar trafii fazla olan bir yerin barndrma ve bakm masraflar da bir hayli yksek. Yine de biz, buray uzun yllar aktif tutmay hedefliyoruz.

Herkese selamlar sevgiler

Dec 2009
    Nereden Nereden
    Kocaeli
    Ya Ya
    34
    Hepinizin emeine salk, bu site Trkiyede RC hobisini gelitiren sitedir. Bu halde mesajlasma ve paylasmn pasif oldugunu grmek iimi burkuyor malesef.
    ...кєяєм Θżgєи...
    1/10 Axial Scx 10 & Custom Dingo Body
    1990 Range Rover Classic 3.9 V8 Extreme Offroad Conversation
    1996 Range Rover P38 4.6 HSE

yalan da deil, ben ariv amal devaml eski konular okuyorum, zamannda unuttuum bir konu var m diye,
    bir de forumun tapatalk uygulamas ile entegrasyonu kalkt m? ben fotorafl konu amak istedim, eskisi gibi upload sitelerine ynelmem gerekiyor, onlarda bir yerden sonra fotoraflar siliyorlar, 2010'lardan kalan baz konularda fotoraflar komple umu. fotoraflar yklemek iin sizce ne yapmalym?
    Rc4wd Trail Finder 2 - Enroute Berg 2.2 Rock Crawler MOA - Axial Wraith Rock Crawler
    Mst Ms01D

Alnt atmaca53 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yalan da deil, ben ariv amal devaml eski konular okuyorum, zamannda unuttuum bir konu var m diye,
    bir de forumun tapatalk uygulamas ile entegrasyonu kalkt m? ben fotorafl konu amak istedim, eskisi gibi upload sitelerine ynelmem gerekiyor, onlarda bir yerden sonra fotoraflar siliyorlar, 2010'lardan kalan baz konularda fotoraflar komple umu. fotoraflar yklemek iin sizce ne yapmalym?
    Malesef tapatalk zerinden bulunan bir akla spam ve sahte yeliklerle reklam yaplmaya baland. Geenlerde 100'lerce v*agra ve benzeri mesajlar atld siteye. Sahte yelikler ald. Hepsini temizledik ve tapatalk' ebediyen gmdk

Sitemizin eklenti zellii snrsz ve aktif. stediiniz gibi eklenti ykleyebilirsiniz. Son 19 yldr hibir eklentiyi kaybetmedik. Zaten en byk alan ve masrafmz bu eklentileri vs. tutmak iin.

Daha nce yklediiniz eklentiler dier platformlardan ise o siteler ve bulut servisleri sonlanrsa eklentileri kaybedersiniz.

Dec 2009
    Nereden Nereden
    Kocaeli
    Ya Ya
    34
    Evet ok baarl uygulama bu.

Alnt Cydia Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Malesef tapatalk zerinden bulunan bir akla spam ve sahte yeliklerle reklam yaplmaya baland. Geenlerde 100'lerce v*agra ve benzeri mesajlar atld siteye. Sahte yelikler ald. Hepsini temizledik ve tapatalk' ebediyen gmdk

Sitemizin eklenti zellii snrsz ve aktif. stediiniz gibi eklenti ykleyebilirsiniz. Son 19 yldr hibir eklentiyi kaybetmedik. Zaten en byk alan ve masrafmz bu eklentileri vs. tutmak iin.

Daha nce yklediiniz eklentiler dier platformlardan ise o siteler ve bulut servisleri sonlanrsa eklentileri kaybedersiniz.
    Tapatalk'n tek iyi yan ou foruma tek bir yerden balanmak ve foto yklemek basitti, bahsettiin sahte yeliklerden bende ok rahatsz oldum, alakasz mesajar kaynamaya balamt bir konuda 20 sayfalk ayn mesajdan atlmt,
    ben bir konu amak istediimde fotoraf eklemek istersem sadece URL linkini istiyor konuya nasl fotoraf ykleyebilirim?
    Mst Ms01D

Hzl mesaj alannda sadece link ekleme kar.
    Mesaj yaarken gelimi arayze tklarsanz, detayl mesaj yazma ekran alr. Orada aada eklenti blm var, dilediiniz dosya formatn ekleyebilirsiniz.

gelismiseklenti.png

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)