2007 USS RC Port & HobbyRC Off-Road ampiyonas Hakknda

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj says : 1101
  •  » u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)

Bu Sayfay Paylan :

Toplam 1101 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Sayfa 1 Toplam 56 Sayfadan 12341651 ... SonuncuSonuncu

Yaz sezonunu HobbyRC olarak bomba gibi açıyoruz. Bu yaz RC severler off-road'a doyacak....

HobbyRC ve USS RC Port işbirliği ile Büyüklere Oyuncak katkılarıyla Türkiyede bir ilki gerçekleştiriyoruz. Sadece Off-Road araçlar için düzenlenmiş mükemmel bir pist ve 5 etaptan oluşan sürükleyici bir yarış. Sürpriz hediyeler ve ödüller sizi bekliyor. Araçlarınızı bu yarışa hazırlayın, sizi piste davet ediyoruz.

Bu heyecanı hepinizle paylaşmak istiyoruz ve herkesi yarışmaya bekliyoruz...

Katılmak için gerekli bilgileri sizlere aktaracağız... Soru ve görüşleriniz için bu forumu kullanabilirsiniz..

İyi seyirler....
    Konu sariertan tarafndan (02-07-2007 Saat 14:05 ) deitirilmitir.

Allah yüzümüzü utandırmaz inşaALlah. İlk kez yapılacak bu organizasyona katılan ve emeği geçen herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

E artık bizimde bir yarışımız oldu. Piyasada ne kadar OFFROAD kullanıcısı varsa bekliyoruz. Artık bilgilerimizi birazda pistde konuşturalım =) Özellikle bende MT grubunda olduğumdan SAVAGEcilerden herkesin yarışa katılmasını istiyorum.
    HRC & USS OFFROAD YARII N TIKLAYIN
    CEN RACING TURKEY

yelik Tarihi yelik tarihi
    Oct 2006
    Nereden Nereden
    STANBUL
    Ya Ya
    55
    RC camiasına ve HobbyRc ailesine hayırlı olsun.

selamlar
    hobbyrc ailesi adna gurur verici bir olay bu. hi enmeyip yarlara taa antalyadan itirak edeceim. bu organizasyon kamaz. bende mt snfndaym. gigacrusher ile aranzda olacam. emei geen herkese sonsuz teekkrler ve baarlar...
    sayglar, sevgiler....

Oct 2006
    Nereden Nereden
    STANBUL
    Ya Ya
    55
    Sehirlerarası katılımın fazla olması,yarışın rekabetini arttıracaktır.

geçen seferki yarış a katılamadım inşallah bu yarış a katılırım tam olarak tarih ne olucak?

Oct 2006
    Nereden Nereden
    STANBUL
    Ya Ya
    55
    Katılım listesi linki:
    http://www.hobbyrc.com/forum/showthr...&highlight=USS

Program ve kurallar linki:
    http://www.hobbyrc.com/forum/showthr...&highlight=USS

Ayrıca dikkatten kacmasın,bu organizasyon tek bir yarış degil 5 ayrı etaptan oluşan bir şampiyonadır.
    Konu freesky tarafndan (10-05-2007 Saat 18:46 ) deitirilmitir.

hayırlı aksamlar sonunda aranıza donebıldım uzun zaman oldu merhaba baracuda... ertancıgım nasılsın...
    bekledıgımız gun geldı galıba ya benım txt1 yarıs kurallarına uygun sanırım acıkmayı okudum motor ve batar ya v.s....
    ayrıca : ukalalık etmek ıstemem ama monster yarışı dıger ofroad yarıslarından daha farklı olması lazım degılmı ( amerıkada ızlemıstım cok daha farklı dıye bılıyorum) ayrıcada pıstı fazla ıncıleyemedım ama tek bır rampa var sanırım... herseye ragmen katılmak ısterım eger bır aksılık olmassa.....

arkadaşlar bende geliyorum yarışa ankaradan bi aksilik çıkmazsa bu gün yarın elime ulaşır aracım ilk yarışını yaparız yarışda kontenjan ne kadar ve kaç kişilik daha yer var ve ödeme en geç ne zaman yapılabilir.yardımcı olursanız sevinirim.
    ..

Apr 2004
    Nereden Nereden
    stanbul- bykekmece
    Ya Ya
    44
    Umarım geçen seferki gibi en iyi derece sayılmaz. Çünkü oyleyse tek etap yarışmak daha mantıklı.

hangi araç ne ona kim karar verecek? Çünkü HPI'a göre hellfire M/T mesela?

İlk yarışda zamanlama sorun olmuştu. Yarışalara başlıyamamıştık zamanında umarım bu sefer olmaz
    Konu landjump tarafndan (10-05-2007 Saat 22:09 ) deitirilmitir.

Oct 2006
    Nereden Nereden
    STANBUL
    Ya Ya
    55
    Yok bilemedin Dincer,Hellfire aslında uçak

Apr 2004
    Nereden Nereden
    stanbul- bykekmece
    Ya Ya
    44
    karışık klasman neden yok. Çekiniyor mu yoksa birileri????

Apr 2006
    Nereden Nereden
    istanbul
    Ya Ya
    43
    sonunda bizimde bir yarış takvimi ve peşinden koşturacağımız bir birincilik şansı çıktı kimseyi tanımam herkese hayırlı olsun tekrar iyi bir şampiyona olacak centilmenlik kazansın diyorum

MCD RRV5 Factory Team Edition
    MCD XS5 Limited Edition
    Airtronics M12 FHSS-3 2.4GHz

2007 hobbyrc 1/8 monster truck 2.si
    2008 hobbyrc 1/8 monster truck 1.si
    2009 hobbyrc 1/8 monster truck 3.si
    2012 hobbyrc 1/5 onroad ampiyonas 2.si
    2013 hobbyrc 1/5 offroad ampiyonas 3.s
    2013 hobbyrc 1/5 onroad ampiyonas 1.si
    2015 hobbyrc 1/5 offroad ampiyonas 1.si
    2016 hobbyrc 1/5 offroad ampiyonas 3.s
    2017 GP BULGARA offroad 2.si
    2017 hobbyrc 1/5 offroad sc ampiyonas 1.si
    2018 1/5 SC Avrupa ampiyonu
    2019 1/5 SC Avrupa 2.si

Yok zaten çekindikleri için hobbyrc ye baskı yapıp karışık kılasman yaptırmamışlar..

Oct 2006
    Nereden Nereden
    STANBUL
    Ya Ya
    55
    Bu bir legal yarıs.Eglencelik degil.Sınıflar belli.Dunyanın hicbir yerinde legal yarıslarda karısık sınıf yok.Ancaaak,istenirse bu sampiyonadan bagımsız oarak,ozel etaplar yaparız orda,kimsenin kimseden cekindigi yok.Attıgımız post'lar ile kimseyi zan altında bırakmaya da gerek yok. Karısık yarıs yapalım teklifi unutmayalım ki en önce Buggy sahiplerinden degil,bizlerden cıktı.
    Bizim cekinecegimiz hic bir sey yok.Sonucta cıkar bir Buggy gecer Truggy'i veya MT'yi,herkes normal sonuc der.Ancak bir Truggy veya MT cıkar da Buggy'leri tokatlarsa,ne bu forumda ne de dışarda sizin soyleyecek hicbir sozunuz olamaz,bahanelerin dışında
    Bundan dolayı bizim cekindigimiz bir şey yok,dilediginiz zaman ben aracımla cıkar piste denerim Buggy'ler ile.Herseyden mana cıkarmayalım.Tekrarlıyorum.Attıgımız postlar ile yarıs komitesini,duzenleyenleri zan altında bırakmayalım.Yakışmıyor.

Feb 2006
    Nereden Nereden
    stanbul
    Ya Ya
    43
    Selamlar HobbyRc ye hayrl olsun inanyorum cok harika olacak .....ksmetse ofroad da ilk yarsmz yapacaz..sayglarmla.

Apr 2004
    Nereden Nereden
    stanbul- bykekmece
    Ya Ya
    44
    Provokasyona neden oluyorsunuz gibime geliyor ya da ajitasyon mu desem
    Legal yarış olunca ne oluyor?? (legal neyse yok mu Türkçesi) Bizi bağlayan nedir? Çoğunluk istiyorsa neden olmasın? Ayrıca forumda açılmışki bu konu öneriler sunulsun. Ya da başına konunun ekleme yapalım sadece hayırlı olsun mesajı atınız.

hepimize hayırlı olsun.emeği geçenlerin hepsine teşekkür ederiz.kumandamı benzinimi satmasaydım bende katılırdım kısmet değilmiş ama böyle yarışlar devam edecekse iyi bir araba alalım bari.

Apr 2004
    Nereden Nereden
    stanbul- bykekmece
    Ya Ya
    44
    Kumanda var ben de fazladan istersen eger am standart rtr ama iş görür

Alnt CELLAT Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    hayrl aksamlar sonunda aranza donebldm uzun zaman oldu merhaba baracuda... ertancgm naslsn...
    bekledgmz gun geld galba ya benm txt1 yars kurallarna uygun sanrm ackmay okudum motor ve batar ya v.s....
    ayrca : ukalalk etmek stemem ama monster yar dger ofroad yarslarndan daha farkl olmas lazm deglm ( amerkada zlemstm cok daha farkl dye blyorum) ayrcada pst fazla ncleyemedm ama tek br rampa var sanrm... herseye ragmen katlmak sterm eger br akslk olmassa.....
    merhaba
    pistin fotoraflar resim galerimizde var... daha nceki bulumalardan pisti inceleme ansnz olacaktr... ben dier kurallar linkine de ertan abinin pist hakknda fikir beyan etmesi asndan verdii resimleri ekledim...

tekrar hogeldiniz.. iyi seyirler..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)