RC Resim Galerisi!...

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 282
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 282 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Sayfa 3 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci 123456 ... SonuncuSonuncu

engine ben elektronikciden led alıp onunla sprint e dosemiştim bvayagı da guzel olmustu peki tel neon nasıl oluyor normal neonun farkıl bir şeyimi?

yok engine o ld-x yatik motorun cikis ve tuned u oyle...

car maniak ne demek istedin tam anlayamadım yaa
    umitp o tel neonlar super oluo istedigin yerinden kesiosun 9V lik pili baglıosun cokh ii oluo yane bnce alın derim bn arabayı bi alırsam direk alıcamda isthe ama bnm bildgim kadarı ile metresi 10$ mıydı ole bisi idi sanırım tam emin deilim ama
    Konu engine02 tarafından (22-05-2004 Saat 22:50 ) değiştirilmiştir.
    © emreozsoz
    Team ProRacing
    www.rcilan.com

va o motor yatik motor modelin adi ld-x... onun tuned u oyle yandan cikiyo ucu kendinden oyle

walla arkadaslar neon almanız warya o kadar gusel gorunuo ki uff hasta oluorum walla
    © emreozsoz
    Team ProRacing
    www.rcilan.com

arkadaslar isthe neonlar
    metresi 9euro

adres : http://www.electroturk.com
    © emreozsoz
    Team ProRacing
    www.rcilan.com

Hassank; Resimleri yeni gördüm çok güzel olmuş kep. Kep yapmaktan zevk alıyorsan yeni kep alırsam benimkini de sen yap bi zahmet valla Benim acura kebi çok vasat oldu zaten zevk de almıyorum yaparken.

bu da benım araba ılk kebım fazla ıyı degıl..

bu da yandan ...........................

bu da ıcı ama standart eskı halı sımdı motor ferlan farklı.....

omer yıldir ndn bi jant farklı renk karizma olsun die mi ama bnce ii olmamıs kızma ama hepsini siyah yap bnce
    © emreozsoz
    Team ProRacing
    www.rcilan.com

valla kep muhtesem oldum olası 106 lara ve 306 lara bayılırım. jantlar siyah olursa hiç araba kendini göstermez. ama beyaz olursa araba kendini gösterir bence. hatta fosfor yeşili veya krom jantta hiç fena durmaz gibi.

krom jant gusel durabilir ama siyah beyaz kotu duruo yane bn onu belirtmek istedim yane
    © emreozsoz
    Team ProRacing
    www.rcilan.com

penny aynı lafı söylicektim vallahi ama bence beyaz olmalı cok yakısır o zaman.

ışık gösterisi güsel olmuşta araba hiç seçilmiyor birde gündüz gözüyle görsek arabayı. Ama hakkaten far sistemi süper.

slm ya ne desenız haklısınız oyle olmadıgını bılyorum ama mecburdu o resmı toplantıda cekmıstık ilk basta hepsı sıyahtı o zaman ıyı yol tutmuyo radıal lastıkle dıye foam lastık taktım o lastıgıde o hafta almıstım para yoktu bır cıft almıstım onun ıcın oyle oldu ... ha bırde arabanın ruzgarlık beyaz camın ustundekı serıtte beyaz onun ıcın 4 tane beyaz jant ıyı olur dıye dusundum ....by

walla araba cidden ii olmusta ip neon alsaydın daha hos dururdu LED ler ii olmamıs sarkıyorlar ya ondan
    © emreozsoz
    Team ProRacing
    www.rcilan.com

ya SPL kardes nasıl yaptın bunu böyle allahaskına anlatın su araclarda ısık olayına bayılıyorum o sisleri falan nasıl yaptın yane nasıl oluyor lütfen acıklar çooook sevinirim ve birde istersen benim msn: upirinccioglu@hotmail.com lütfen birisi anlatsın bana cok tesekkürler şimdiden

doğru söylüyorsun engine02 ledler'İn alttan görünmesi kötü oluyor ve tek nokta olarak vurdugu için neon kadar güzel bir görüntü vermiyor bir çare düşünecez artık şimdilik idare etsinde Zaten bu arabayı öğrenmek amacı ile aldım zaten fazla ii bir araba değil prof bişey alınca ona daha özenerek bişeler yapacam

Ümit led olayı kolay bir iş ama biraz elektrik bilgisi ve ince bir işçilik istiyor yani burda anlatılması biraz zor gibi.. ön farlar'a koydugum ledler normal led değil lazer led'mi öle bişe ismi ve ben şu an sadece ön farları 9volt ile besliyorum diğer ledler normal led ve onları ayrı pillerle besliyorum..

Arabanın diğer resimlerini'de koyuyorum..
    Konu SPL tarafından (29-05-2004 Saat 05:05 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)