MERSİN ekibi resimler videolar

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 634
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 634 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Sayfa 6 Toplam 32 Sayfadan BirinciBirinci ... 345678921 ... SonuncuSonuncu

Yazmiş olduğum iletideki metinde sana olarak yazmiş olduğum kelimeyi bana olarak okuyun lütfen

dün mersindeydim ve ne yapsam diye düşünüyordum. esasında cok şey kaybetmedim. tarsusta bulunan eshab-ı keyfi ziyaret ettim, şaleleyide gördüm tabiki.

umuyorum bir dahaki toplantıya mersin yada adanada olurum. sizlerlede tanışıp vakit gecirmek isterim. her ne kadar uçağım olmasada aynı camiadayız. saygılarımla

hakan sezen

Alıntı sarıkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aşkolsun Gürman bey buyrun kanıt

http://www.metacafe.com/watch/313774..._patlar_d_n_m/
    videolarınıızn tamamını seyrettim. marina diye adlandırdığınız buluşma yeri burasımıdır.

bir yabancının buraya bulabilmesi icin kısa bir tarif verirmisiniz.

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Nov 2007
    Nereden Nereden
    Muğla - İzmir
    Yaş Yaş
    47
    mersin ekibi bu sıcak yaz günlerinde hızlı gidiyor kışın sizi kimse tutamaz.
    video lar çok güzeldi... emeği geçen herkese çok teşekkür..

Hakan bey İşte Mersin marina,
    Eklenen Resim Ön İzlemesi
    Ramazan Sarıkaya

Mersin Marina;
    Eklenen Resim Ön İzlemesi
    Ramazan Sarıkaya

Teşekkür ederim nihatcığım.
    ama uçak pert oldu.bende tüm malzemesini 8-9 ay önce aldığım ve bir köşede duran greatplanes combat corsair F4-U ya takıyorum.
    Hakan bey, sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.
    marina dediğimiz yer;
    mersin atatürk parkının(sahilde) mezitliye doğru uzanan kısmındaki oldukça geniş alanı olan kayık-gemi vs lelerin bağlandığı yer.
    Emrah bey,
    uçuş alanımız aslında varda,buralardan mersin üniversitesi yetkililerinin müsadeleri ölçüsünde faydalanabiliyoruz.
    patlarlı uçuramıyoruz marinada..... anca üniversitede.gerçi benim için çok farketmiyor hızımı alamazsam helikopterimi alıyorum elime.....devam........
    Sadık bey,
    abicim,
    paylaşdıkça daha güzel oluyor her şey,samimiyet ,sohbet,modelcilik,.... emin ol uçurmak kadar sohbette büyük haz veriyor.elimden gelen ne varsa yardımcı olmaya çalışırım.tabi ramazan bey' de
    Konu bbbozca tarafından (06-08-2009 Saat 16:18 ) değiştirilmiştir.
    bbb

CAP 232 'nin yakışıklı pilotuda eski kaptanımız Cansun.Bizi terketti şimdi İstanbul'da.
    Ramazan Sarıkaya

çarşamba günü marinada buluşma diye yazılmış. fakat seyerttiğim videodaki alan marinaya benzemiyen bir yerdi. toprak yolu flan vardı. bilmediğim için sordum.

tahmin ediyorumki orayı bulmak çok zor olmayacak. hiltonun oradan sanırım devam ediyoruz. sahil kordonundan gidiyoruz. mezitliye geldiğimizde sorar bulurum.

Mersin'de model uçak pisti yapıldı diye haber okumuştum. Şehirden biraz uzak sanırım. Üniversiteden öğretim üyeleri model uçururken resimleri vardı.

Alıntı shadowpane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çarşamba günü marinada buluşma diye yazılmış. fakat seyerttiğim videodaki alan marinaya benzemiyen bir yerdi. toprak yolu flan vardı. bilmediğim için sordum.

tahmin ediyorumki orayı bulmak çok zor olmayacak. hiltonun oradan sanırım devam ediyoruz. sahil kordonundan gidiyoruz. mezitliye geldiğimizde sorar bulurum.
    mezitliye varmadan 1.5 km felan beride solda girişi.
    evet haklısınız o videodaki yer üniversitenin toroslardaki uçuş pistinin altı marina değil.marina full asfalt...
    bbb

arkadaşlar,
    pazar günü (09.08.2009) günü toroslardaki uçuş alanımızda kısa süreli bir buluşma gerçekleştirelim mi ?
    sabah saat 8.00 da
    2 saat kalsak yeterde artar bile.......
    Çağdaş,senin uçuşlarınada o gün devam edelim ki önümüzdeki günlerde buluşma gerçekleştirebilirmiyiz bilemiyorum.pratiğin ilerlesin.ama seni malesef alamayacağım çünki benim araba dolu olacak....!!!! artık baban bırakır ve alır.
    bbb

Merhabalar.. Eğer pazar günü araç problemim olmazsa bende katılmak isterim toroslardaki buluşmaya..

Mert
    ACEMİ PİLOT

tabi katılımınız bize mutluluk verir.
    mutlaka bekleriz.
    bbb

Bu hafta sonu yaylaya gitmeyeceğimden inşallah bende katılacağım.2-3 aydır patlar motorlar çalışmıyorlar.Sorun çıkmazsa birkaç sorti yaparız.
    Ramazan Sarıkaya

toroslardaki hangi pist arkadaşlar

ramazan hocam yapılabilinecek şekillde en uygun f-15 planı pdf olarak şunlar
    Burdan İndir

Teşekkürler
    Ramazan Sarıkaya

Sadık bey Halkkentteki model uçak pistinde olacağız.
    Ramazan Sarıkaya

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)