MERSİN ekibi resimler videolar

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 634
  •  » Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 634 adet sonuctan sayfa basi 121 ile 140 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Sayfa 7 Toplam 32 Sayfadan BirinciBirinci ... 4567891022 ... SonuncuSonuncu

bugünki buluşma zevkli geçti.
    sadık bey elektrikli wing taiger ile uçtu.aslında doğrusu delikanlı oğlu demek daha doğru olur.sadık beyin eline uçuk geçtikçe uçtu.
    Diğer bir delikanlıda Çağdaştı. Oda 3 sorti yaptı.eli kumandaya alıştı,dikdörtgen patterni tutturdu.ama biraz daha simülatör çalışması lazım.
    ramazan bey, benim herzamanki hatamı tekrarladı egzoz deflaktörünü çıkarmadığı extra 330 u çalıştırmakla yetindi.neyseki yedek uçağı yanındaydı(sonic) ona elektrikli muamelesi yaparak uçuşu kısa kesti(sıcaktan)bu arada arkadan sesler geliyordu "ramazan bey bu işin piri" diye inşallah yanlış yazmamışımdır "piiri" mi olacaktı yoksa....
    bende combat F4-U corsairin montajını bitiremediğimden sadece heli uçuşu(agusta 109-A Costguard) yaptım.daha çok Çağdaş la ilgilendim.
    çağdaşın babasıda aramızda idi.o sıcaktan korunmakla meşgul oldu.....
    Eklenen Resim Ön İzlemesi
    bbb

buluşmamıza ait resimlere devam.
    Eklenen Resim Ön İzlemesi
    bbb

Resimlerden ne kadar güzel bir buluşma olduğu anlaşılıyor. Kaçırdığım için üzülüyorum gerçekten.. Ne yazık ki araç problemim olduğu için katılamadım. Umarım bir sonraki buluşmada yanınızda olabilirim. WD4 uçmayı özledi bekletmemek lazım
    ACEMİ PİLOT

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Jun 2005
    Nereden Nereden
    Antakya
    Yaş Yaş
    55
    Alıntı bbbozca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...ramazan bey, benim herzamanki hatamı tekrarladı egzoz deflaktörünü çıkarmadığı extra 330 u çalıştırmakla yetindi...
    Bu kısmı biraz açıklayabilir misiniz Bahadır bey. Egzoz deflektörünün motora olumsuz bir etkisini mi tespit ettiniz? Ayrıca buluşmanızı polis basmış galiba.
    www.gurmanbayraktar.com
    -Hobi ile saplantı arasındaki ince bir sınırda...-

Bahadır hocamın dili sülçmüş.Aslında deflektörün çıkışına, yakıt damlamasın diye küçük bir bez parçası tıkamışım.2-3 aydır bu uçakla uçuşa çıkmadığımdan ne yaptığımı da unutmuşum.Ancak evde detaylı kontrolde durumu farkettim.Boşu boşuna bu sıcaklarda uçağı kurup tekrar söktüm.Gerçi Mersin'in bu sıcağında uçuşa gidiyoruz allah bize akıl fikir versin.(Eşimde sık sık böyle söyler)
    Arkadaşlar ilk fırsatta güneşten korunmak için tente almak gerekli.Pamuk eller cebe.(Şaka şaka)
    Ramazan Sarıkaya

Kaptanın Agusta uçuş videosunu hazırlıyorum az sonra linkini ekleyeceğim.İzlemeye değer harika bir alet.
    Ramazan Sarıkaya

Gürman Bey,
    anlatmak istediğim şu idi;
    ben sık sık helikopterimin deflektöründeki yağ damlamasını önleyen tıpayı çıkarmayı unutuyorum.Dolayısı ile çalışmakta zorlanıyor yada hiç çalışmıyor.Ramazan beyde benim gibi unutmuş.....
    Polis konusuna gelince her zaman basıyor .....!!!!!!!!!!!! ama olumlu manada.uçucularımızdan biri olan sadık bey emniyet müdürü.
    Konu bbbozca tarafından (10-08-2009 Saat 04:06 ) değiştirilmiştir.
    bbb

Ramazan bey, valla merak ettim agusta 109a nın uçuşunu.uçururken heyecan oluyor tam göremiyorum "sevabımı-günahımı" sakin kafa ile seyredersem daha iyi oluyor.
    bbb

Kaptan'ın AGUSTA 109-A uçuş videosu.

http://www.metacafe.com/watch/315448...9_a_u_u_v_deo/
    Ramazan Sarıkaya

Jun 2005
    Nereden Nereden
    Antakya
    Yaş Yaş
    55
    Müthiş bir heli bu. Çok da güzel görüntü vermiş. Hem pilotun hem de kameramanın eline sağlık.
    www.gurmanbayraktar.com
    -Hobi ile saplantı arasındaki ince bir sınırda...-

Gerçekten çok güzel. Seyre doyum olmuyor. Kameramanın da eline sağlık zoomlar falan tam yerinde. Kırımsız uçuşlar dilerim.

Feb 2007
    Nereden Nereden
    Adana
    Sayın Bahadır Hocam; elinize sağlık, izlerken ağzım sulandı hehe! Uçmasa dahi yerde bile izlenecek bir model...Kırımsız uçuşlar dilerim.

01-ADANA

Gürman bey,metin bey,mehmet bey iyi dilekleriniz için teşekkür ederim
    bbb

Mersin ekibi gayet guzel islere imza atiyor.Bu arada Ramazan amca cok yaslanmissin yahu O ne oyle gozluklerin ustunden bakiyorsun,seni ihtiyar seni

Murat CULCU

güzel bir organizasyon olmuş. pazar günü gündüz mersin akşamda adanadaki buluşmaya katılabilirim diye düşünmeye başladım . sonolarak

nasıl bir terim kullanılır bilmiyorum ama helikopterin uçuşu sonderece yumuşak ve dinlendiriciydi. tüm uçuş boyunca manevraların tamamı çok estetikti. allah nazardan saklasın diyorum ve başarılıarınızın devamını diliyorum.

Vay Murat kardeşim naber nasılsın.Gözlük yakışıyor diye takıyorum.Yoksa çivi gibiyim maşaallah.Bu taraflara yolun düşerse beklerim.Bakarsın denk getirirsem ben de senin memelekete gelirim.
    Ramazan Sarıkaya

özlem dolu gözlerle izledim sizi arkadaşlar

yaklaşık 1 aydır aranızda yokum tatildi işti falandı filandı ama sanırım artık hafta sonlarının eksiksizi olmaya adayım yeniden.

biliyorum ki çok eğlenmişsiniz görüyorum dahada içim kıpırdanıyor. uçmaktan çok sizleri özledim ama planörüde getirmeden edemicem. uçmayada doymak istiyorum ilk buluşmada.

herkese selam ve saygılarımla.

H. Ceyhun ÖZDEMİR
    phonex classic ep
    cessna 140 scale
    hk-450
    falcon 400
    to be continue....

Bahadır abi bide videoyu izledikten sonra inanılmaz derecede agustayla uçmak istedim :-)
    phonex classic ep
    cessna 140 scale
    hk-450
    falcon 400
    to be continue....

Ceyhun'cuğum bizde seni çok özledik.Ben bu hafta tatile çıkıyorum.Hafta sonu olamayacağım ama bir sonraki hafta sonu mutlaka yanınızda olacağım.Bende planörün motorunu değiştiririm bu arada, çift planörle gökyüzünü fethederiz inşallah.
    Ramazan Sarıkaya

Alıntı ata 1337 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın Bahadır Hocam; elinize sağlık, izlerken ağzım sulandı hehe! Uçmasa dahi yerde bile izlenecek bir model...Kırımsız uçuşlar dilerim.
    mehmet bey,
    treks 500 ünüzle yaptığınız alan turu pek güzel olmuş.elinize sağlık.
    uçurduğunuz alan neresi idi ? uçak bile çok rahat uçar değilmi ?
    bbb

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)