BURSA EKB - Bulumalar ve videolar

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj says : 162
  •  » u anda 4 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 4 misafir)

Bu Sayfay Paylan :

Toplam 162 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 1234 ... SonuncuSonuncu

Meraba Bursal Modelci Arkadalar;

Bursada da modelci arkadalar bulunmakta ama bir trl bir araya gelip dzenli bir ekilde buluma organizasyonda bulunmadn gryorum,forumlarda.

11 Haziranda'dan htibaren Bursada bulunacam.
    Bursal modelci arkadalar Nerede ucuyorsunuz?
    Ne zamanlar uuyorsunuz ?
    Herhangi bir ka arkada toplanyormusunuz ?

Bunlar merak ediyorum. Bursal modelcilere buradan sesleniyorum... Buluma gerekletirebilirmiyiz. Buluacamz alan neresi olsun bunlar kararlatrabilirmiyiz. lgili arkadalar buradan grebilirsek Yeil Bursamzda ucular gerekletirebiliriz.

Seluk Gl.

geldiinizde mutlaka bana ve halilkoan'a mesaj atn biraraya gelelim...
    TIP

Geldiimde sizlere zelden mesaj atarm ilginize teekkrler. Acaba nerelerde ucuyorsunuz? merak ediyorum.

ilginize tesekkrler.
    sayglarmla...

Seluk Gl

zelden msj bende bekliyorum geldiinde.

nerelerde uacaz yada umalyz sorusuna kesin yant veremiyorum ama daha nce ep modeller uurduum iin biraz imenlik ve ak olan heryerde denedim.

Orhaneli yolu zerinde carting pistinin arkasnda rc car pisti olduunu duydum.Hatta idaalara gre uak iin de yer olduu sylendi fakat gidip kendim grmedim.Gren arkadalar belki bilgi verir.

Ama daha nce ben gidebilirsem muhakkak paylacam.

sayglar....

Benim yle bir yerden haberim yok. Ben genelde Yeilehir ile Panayr arasndaki arazide ucularm yapyorum. Eer geldiimde orayada gitme olana yakalarsam arazi kefine giderim. Saol Tark...

sanrm bumod dan bahsediyorsunuz.
    MCD RACERUNNER COMP.
    daha ne olsun ki
    ---------------------------------------------------------------
    Volkan DENZ

Bursa imento fabrikasn getikten sonra eski artvin-ankara yolu zerinde ar src kursunun arkasn gzel bi alan var hem helikopter hemde uak iin uygun daha nce orada uan arkadalar grdm ve katldm ama uzun zamandr gitmiyorum oradan geerken bi ka arkada uzaktan gryorum aktif bir pist orada buluabiliriz.
    TREX 550E DFC -> ALIGN 3GX -> Castle Talon 90A -> 600MX -> Ualm ozaman

JR Propo DSX7

Volkan Uzman Bey Merhaba ;
    Bumodun alann Google Eart tan gsterebilirmisiniz.

HBK2 Merhaba;
    Bursa Kestel pistinden bahsediyorsunuz. O pistin yapmnda bende bulundum ama Bursal modelcileri orada toparlayamadk bir trl. Her sene Kestel Belediyesi Model Uak enlii Dzenlemekte, bu sene ne zaman dzenliyecei konusunda bir bilgi alamadm. Alrsam buradan sizlere duyurabilirim. Evet oras uygun alan hemen altnda motokrosular olmasa sper oluyor... Dierki Bursal Arkadalar Haydi...

pistin haritas : http://www.bumod.org/kroki.htm

bu arada unu da belirtiyim, soyadm uzman deil, kaydm yaparken kabul olmad iin onu da ekledim
    MCD RACERUNNER COMP.
    daha ne olsun ki
    Volkan DENZ

Alnt volkan_uzman Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    pistin haritas : http://www.bumod.org/kroki.htm

bu arada unu da belirtiyim, soyadm uzman deil, kaydm yaparken kabul olmad iin onu da ekledim
    anladm kadar ile bumod pisti onroad ve ofroad pisti.Uaklar iin uygun deil gibi geldi bana bilen arkadaslar var ise bilgilendirirlerse sevinirim.

bumod sadece onroad iin...
    offroad ve uak iin yer yok orda...
    TIP

Arkadalar ben Yeilim BURSAMIZA geldim. Haberiniz olsun. Sizler nerelerdesiniz ?

ben trabzon oftaym
    MCD RACERUNNER COMP.
    daha ne olsun ki
    Volkan DENZ

Alnt rosemodel Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar ben Yeilim BURSAMIZA geldim. Haberiniz olsun. Sizler nerelerdesiniz ?
    Hosgeldin

yer konusunda bir kac yer dusunsemde gtmeden fkr verdler saolsunlar.

su an elmde upstar planor var yanlz arz aletm olmadg cn denem sansm olmad henuz.Eger sarz alet konusunda ucus alannda bana yardmc olablrsen sevnrm.

Onun harcnde hi-start ekpmanda var kendm yaptm 50mt serum lastgne 100 metre msne le.Tamr bekleyen sophstcated lady planorum var onu tamrleyp bulusmaya gelrm.

bulusmay onumuzdek hafta sonu 22 haz. pazar gunu yaparsak hazrlk yapp katlablrm.hemde belk ucus alan konusunda zamanmz olur.

aks br durum olsada modelszde olsa gelmek tansmak sterm bundan sonrak bulusmalar daha y olur ve devamllk saglarz.

iyi geceler

Bende albatrosumu getirdim imdi tamir ediyorum. yarn lene kadar biter. hi-start iin gerekli bende bir rgl lastik temin edeceim. ben nmzdeki haftalarda okulum gerei ankaraya dnmek zorundaym. Bu durum beni zyor ama yapacak bii yok. Ama bir hafta sonuda olsa sizinle buluup uurmak isterim.

Grmek zere.

Arkadalar merhaba,
    ben bu ite ultra amatrm. O kadarki brakn model ua kat uam bile yok. Merak ediyorum, THK'nun eitimlerine bavurdum, katlmay dnyorum.
    Bursada faaliyet yaparsanz yer ve zaman konusunda bilgilendirirseniz en azndan izlemeye ve biraz bireyler renmeye gelmek isterim.

Ho geldiniz..Orhangazi gl kysndaki piste bekleriz. lk klardan saa 2 klm.sonra gle gelince sa tarafta..

arkadalar osmangazi belediyesinde bir ka tandm var eer bursal arkadalarm bana destek olursa bir model uak pisti iin grme yapacam...

Merhaba Fatih;

Bursal modelci arkadalar ilk nce bir araya gelip dzenli ucular yaptktan sonra byle bir giriimdi bulunursa daha iyi olur dncesindeyim. u anda Ankarada bulunuyorum ama Bursada gecireceim ilk haftalarda byle bir giriimde bulunup Bursada gzel bir ekip kurmay isterim.Sonra hepbirlikte grmeyede gidebiliriz. Bu grnz iin sizleri daha sonradan rahatsz edebiliriz bu konuda

Alnt fatihkalyoncu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    arkadalar osmangazi belediyesinde bir ka tandm var eer bursal arkadalarm bana destek olursa bir model uak pisti iin grme yapacam...
    Konu rosemodel tarafndan (17-07-2008 Saat 22:02 ) deitirilmitir. Sebep: eksik yaz

Arkadalar Bursada nilfer de ok gzel bir alan var... hem uak hemde helikopterlerimiz iin byk geni bir alan ve zemini iyi saylr... Nilfer de nilfer hatun caddesinde milli piyango lisesini gecer gemez imamatip lisesinin tam karsnda.. bu ekildede bulamazsanz 0532 451 80 78 i arayn tarif ederim... yaklak futbol sahas byklnde ve ceyran teli falan da yok anlcanz mekan uygun gibi... buluma noktas olabilir.. iyi uular...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 4 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 4 misafir)