İZMİR EKİBİ - Buluşmalar ve videolar

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 370
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 370 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Sayfa 4 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci 1234567 ... SonuncuSonuncu

Sonunda burda birlerini görmek mutlu etti beni izmirden birisi olmasada

Emrah ben artık hep buralardayım ve bu konuyu hep canlı tutucam merak etme , bir de dediğin gibi bir kaç kiş daha olsa ne güzel olur. Geldiğindede birlikte uçuşa gideriz , hele ben bi kıvırıyım şu işide .

Şu kırımla ilgili Metin Abi de sende biraz yatıştırdınız beni , yavaş yavaş hazmediyorum

Üzüldüğüm nokta çok zor ednebilmiş olamam uçağı ve tekrar uçabilcek duruma gelmek gene zor olacak. Sevindiğim nokta ise alıcıya bir şey olamamsı
    Acemi Pilot

Alıntı xxxNoNamexxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet izmir ekibi olarak yeni bir uçak alarak maceraya devam etmeye karar verdim , utandığım için ilk kırım videosunu koyamıyorum arkadaşlar.

Hepinize saygılar . sevgiler....

İmza : İzmir Ekibi
    geçmiş olsun bende yepisyeni 60lık cap 232 yi daha ilk uçuşunda kırdım teknik bir problem nedeniyle
    neyse tamir bitti gibi sayesinde kaplama yapmayı öğrendim

Teşekkürler Mehmet, sanada geçmiş olsun , ama benimki tamir edecek gibi deyil malesef burun tamamen dağıldı ve arka tarafa doğru yar yer çatlaklar , yer yer parçalanmalar var

Sen uçuş için nereye gidiyorsun ?

Ayrıca burda izmirli birilerini görmekte çok sevindirici sonunda
    Acemi Pilot

Alıntı xxxNoNamexxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Mehmet, sanada geçmiş olsun , ama benimki tamir edecek gibi deyil malesef burun tamamen dağıldı ve arka tarafa doğru yar yer çatlaklar , yer yer parçalanmalar var

Sen uçuş için nereye gidiyorsun ?

Ayrıca burda izmirli birilerini görmekte çok sevindirici sonunda
    ben doğal yaşam parkının yakınındaki izmuk pistine gidiyorum
    istersen bir hafta sonu beraber gidebiliriz

Çok sevinirim inan gelmek isterim Gideceğin zaman bana haber verirseniz sevinrim.
    Acemi Pilot

Ali şu uçağın kırık halinin fotolarını eklesene bir görelim durumu.

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Nov 2007
    Nereden Nereden
    Muğla - İzmir
    Yaş Yaş
    47
    Ali ve diğer İzmir li arkadaşlar
    Bana özelden ceplerinizi yada msn adresinizi verirseniz bir İzmir gelişimde gelmeden 2-3 gün önce sizlere haber veririm. Ortaklaşa buluşup IZMUK ta birşeyler yapabiliriz.

Emrah gönderiyorum , buralardayım hep , her geldiğinde arıyabilirsin

Metin abi ya koysammı harbiden ya çekiniyo insan ,neyse akşam eve gidince bi çekiyimde koyıyım da video çok fena 3 sn felan havada kaldı havada kalmak denirse onu hiç koymam galba

Neyse akşam çekiyimde koyayım , gerçe kanadı onardım fazla bişey yoktu da gövde biraz sıkıntılı . Onarınca gövde dengesiz olacak diye korkuyorum.
    Acemi Pilot

Metin Abi işte durum fotoları , telefon ile çektiğim için kötüler biraz idare edin .

Acemi Pilot

Gövde zaten hasarlıymış. Nadiren kanat arkasını dağıtacak kadar sert çarpma olur. Kısa bir uçuşla o hıza ulaştıysan büyük başarı. Gövde ölü. Balsa parçarı başka onarımlar için kullanılır. İniş takımı falan işe yarar. Kuyruk sağlam gibi. Belki yeni bir gövde yapıp aynı kuyruğu kullanırsın. Kanat servosunun yeri olmamış. Mutlaka ortalaması lazım. Gövdeyi parçalamadan önce firewall-hücum kenarı, firar kenarı kuyruk mesafelerini ölçüp bir kenara not edersen yeni gövde yaparken kolay olur.

Metin Abi , zaten yeni bir uçak almayı düşünüyorum , şu domino trainer dan . Burda da birilerine ulaşmaya başladım yavaş yavaş. Forumda bu kadar ağlıyınca birileri sesimi duydu

Yeni uçağı toplayıp iyi bilen birleri ile ilk uçuşu yapıcam.
    Acemi Pilot

Merhaba arkadaşlar;

Bu günki buluşmamızda Korhanın Arising Starını toplamaya başladık.

http://www.hobbyrc.com/forum/showthread.php?t=48464

Burdan takip edebilirsiniz.
    Acemi Pilot

merhabalar,

ben izmir dışında bir arkadaşım sayesinde yaklaşık 500 gram ağırlığında depron malzemeden kanatları konkav kesim dehidrali olan bir trainer yaptım. motorumu da ısmarladım haftaya elimde oluyor. ilk uçuşumda bana destek olabilecek bir arkadaş olursa çok memnun olucak ilk uçağım ilk deneyimim olucak ve ilk seferde çakarsam çok üzüleceğim. toplantınız varsa onada katılabilirim. yardımcı olucak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

toplantılar her hafta var. izmuk pistinde. gece izmire geldim. eğer yarın hava müsait olursa uzun zamandır gidemediğim izmuk pistinde olacağım. gelin tanışmış oluruz.

serk hataylısın.xxxNoNamexxx i bul.Hafta sonları beraberiz.Atelyede bakalım Eksik gidik varmı.Sonra piste gidelim nedersin.

Ah ah biz bi ekip bulamadık şöyle gidiyoz koca hava alanı tek başımıza. ne yapacan.

AhAh,biz bir havaalanı bulamadık,koca ekip gidiyoruz tek düzlüğümüze,ne yapacağız.
    gel takas edelim.Sana ekibin yarısını yollayayım,havaalanının çeyreğine razıyım.
    Down With VW
    Anti VW klanı.

beyler saat geç oldu galiba ama hava nasıl yağacak gibimi. uçuşa gitmeyi düşünen varmı?

bu hafta salı çarşamba eksik parçalarım tamamlanacak. eğer arkadaşın cep teli varsa özelime atarsanız ben cepten ulaşabilirim. sizin yanınıza geldiğinde uçmaya hazır olacak.

40 amper esc m var ama ilk uçak hafif olsun diye 25 amper bir esc aldım. hacker style da bir motor gelir gelmez onların montajını yaparım ardından da sizle buluşup eksik gedik kontrolu yaparız. buca tarafı yada inciraltına uçmaya gidiyormusunuz.

buca gölet baya uygun

serkan selam ,

bende hatayda oturuyorum . buluşalım
    Acemi Pilot

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)