Yokomo MR 4TC SD VS HPI RTR 3 Drift ??

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 13
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Arkadaşlar sırf drift için yeni bi araç alıcam ama yokoma mr 4tc sd ve hpi nitro rs4 rtr 3 drift arasında kaldım biri yakıtlı diğeri elektrikli sizce hangisini almalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim

senin bütçene bağlı herşey yakıtlıyla drift yaparım diyosun yakıtlı al

bence yakıtlı.
    Ofna LD3
    Losi Ten-T 4WD Truggy
    Venom GPV-1 RTR 1/8th Scale Motorcycle

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Jan 2008
    Nereden Nereden
    Sarajevo,Mostar,Istanbul
    Yaş Yaş
    31
    bence ikisi arasinda cok fark var

isitoyrsan gercekci olsun duman olsun ses olsun olzaman en iyi ep saseyide alsan gp nin yerini tutmaz ama gp dee arac hizli oldugu icin hem daha zorlanirsin hemde ep ye gore manevra kabiliyeti daha dusuk olur

ote yandna ep de motorda karburator ayari cok isindi sorunu yok piston kirarmiyim sorunu olmaz kapali alandaada kullanabilirisn ama batarya sorunu olur bunuda her 1 galon benzin alacagin parayi bataryaya veririsen ondad sorn kalmaz bence

ben derim ki ep ama gp nin de yeri ayri...

Karar senin elimden geldigin ce yardim etmek istedim yanlisim varsa duzelten olur kolay gelsin

arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim özelliklede "YagmurPrens" arkadaşım için, bütçe sorun değil aslında bende yakıtlı hpi nitro rs4 kullanıyorum ama drift için arkadaşımın yokomosunu görünce çok hoşuma gitti bu gidişle ep power alıcam gibi YagmurPrens arkadaşımın ep ile söylediği olay kafama yattı peki ep de yokomoyu tavsiye edermisiniz ?

Abi bende EP derim.Çünkü sorunu az ve masrafıda ancak GP bu hobiyi gerçekten yaşatıyor..

aslında ep de pek az masraflı değil şöyle güzel bi drift king aracı yapayım derseniz ep den baya bi tuzlu oluyor esc sonra batterysi kumandası derken gp parasını buluyor ama ben bu gidişle ep yokomo alıcam gibi

Jan 2006
    Nereden Nereden
    Ankara
    Yaş Yaş
    28
    yokomo mr-4tc sd al, üzerine tekin veya novak bi brushless al (6t+), stage 1 ve stage 2 upgrade setlerini al, buyur sana drift aracı, gerçi drift master kit al diyeceğim ama, sadece japonya içi satışı var, o nedenle mr-4tc sd al üzerinede dediğim gibi upgradeleri bas, buyur
    İmzalarımızdaki fotoğraflar max 500*90 boyutunda olmalıdır.

Alıntı savage_ss_4.6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yokomo mr-4tc sd al, üzerine tekin veya novak bi brushless al (6t+), stage 1 ve stage 2 upgrade setlerini al, buyur sana drift aracı, gerçi drift master kit al diyeceğim ama, sadece japonya içi satışı var, o nedenle mr-4tc sd al üzerinede dediğim gibi upgradeleri bas, buyur
    aslında dediğiniz kiti buldum yabancı bir siteden ama kalmamış stoklarda yoksa onu alıcaktım bu gün itibari ile mr-4tc sd şase Yeah Racing Li-Po Racing Pack 7.4V 4000mAh 25c pil ve Speed Passion Drift Master Brushless7.5 Turn motor ESC Combo Set siparişini verdim aracı toplayınca sizinle paylaşıcam resimlerini hepinize teşekkür ederim.

Jan 2006
    Nereden Nereden
    Ankara
    Yaş Yaş
    28
    hangi siteden siparişleri verdiniz? bende bir bakayım, brushless için, bu arada hayırlı olsun şimdiden, kırımsız ve uzun driftler

Jan 2008
    Nereden Nereden
    Sarajevo,Mostar,Istanbul
    Yaş Yaş
    31
    rica ederim aldiginiz arac hayirli olsun guzel bi arac secmisiniz gule gule kullanin

Alıntı savage_ss_4.6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi siteden siparişleri verdiniz? bende bir bakayım, brushless için, bu arada hayırlı olsun şimdiden, kırımsız ve uzun driftler
    teşekkür ederim site ismi vermek yasak mı bilmiyorum ama towerhobbies'den sipariş verdim

Jan 2006
    Nereden Nereden
    Ankara
    Yaş Yaş
    28
    speed passion ürününü görmemiştim de o yüzden sordum, teşekkürler... (türk firmaları / siteleri yasak, yabancı serbest)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)