Graupner Saphire

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 2
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Sep 2004
    Nereden Nereden
    İstanbul
    Yaş Yaş
    44
    Merhaba Arkadaşlar,

Bir süre önce sevgili dostum RoadRunner'a teknelerim ile ilgili yazı ve resim-video vs koyacağıma dair söz verdim. Hatta o ara yaptığımız sohbette iyice gaza gelmiştim ama forum bakımdaydı Sonra forum açıldı ancak iş güç derken gaz kaçmıştı...
    Bir fırsat bulup, kısa bilgiler ile teknelerimi sizlerle paylaşmak istedim. İlk olarak da aynı zamanda ilk radyo kontrollü modelim olan, 95 yılında yapıp o zamandan beri kullandığım graupner Saphire yelkenli modleini paylaşmak istiyorum. Geçen 13 sene içerisinde modeli kaç kere temizleyip yeni boya şemasıyla boyayıp tekrar yüzdürdüğümü hatırlamıyorum bile
    Hatta son zımparalamalarda artık ABS gövdenin birkaç yerde yırtıldığı için fiber ile destek yapmam gerekli oldu...
    En son olarak yelkenlerle uyumlu olması için sarıya boyamaya niyetlenip (hatırlamadığım bir nedenden ötürü) boya işini yarım bırakmıştım. Belki bir gün elim gider de tamamlarım...

Herneyse, işte birkaç resim ve video. Fazlasını buldukça veya yenileri çektikçe eklerim.

http://www.vimeo.com/1664771

Mekan İTÜ göleti, Burayı hem deniz uçaklarımızı uçurmak için hem de teknelerimiz için kullanıyoruz...
    Eklenen Resim Ön İzlemesi
    Konu kurppi tarafından (18-01-2009 Saat 21:21 ) değiştirilmiştir.

Sevgili Kruppi,

Seni de burada görmek çok güzel. Eklediğin resimler için teşekürler. İnşallah en kısa zamanda buluşmalarımızda seni de aramızda görmek üzere.

PS: Kerem sakın "sanki geliyorsun da" deme, geleceğim, hatta Kruppi ile beraber geleceğiz, değil mi?
    Emre Açan
    Aeromarine Scorpion powered by OS 46VXM
    Graupner / Key West&Key Biscayne
    Billing Boat / Coast Guard
    Scratch Built Yelkenli
    Plandan yapılmış tekneler
    Graupner 1/10 Mini Impuls 4WD

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)