Beylikdz Bulumalar

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj says : 1409
  •  » u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)

Bu Sayfay Paylan :

Toplam 1409 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Sayfa 1 Toplam 71 Sayfadan 12341651 ... SonuncuSonuncu

stanbul ucular blgenin ok byk olmasndan dolay blgesel ucular araya kaynamaya balad ve hakl olarak en ok ucuun ve modelcinin oldugu f1 ksmnda ucak arkadalarn yazlar n plana ckt durum byle oluncada burdaki arkadalarn resimleri ve videolar arada kaynamaya balad (ltfen yanl anlama olmasn olmas gerekende bu kim daha ok yazarsa o n plana ckar) ve bu durum arkadalarn bizim videolarmza ve resimlerimizi kimse takmyormu demeye baladlar.te bu yzden blgesel ucularmz bu balk altnda paylamak istedim.

ilk olarak bugun Hseyin abi ile beraber ok gzel bir glet ucuu yaptk gerci ben kameramanlk ve craklk yaptm ama ahane bir gnd: Hseyin abi trainera taktg floatlarla mkemmel ucular yapt. ikinci denemede motor stop edince ucak gletin iinde kald olta ile almaya altk fakat bir trl baarl olamadk kar kyda olan bir arkada halimize acd ve teknesiyle modeli yanmz getirdi sk motor durunca Ahmet abinin Kulaklar cnlamtr daha sonra motor ayar tuttu ve 5-6 mkemmet ucu yapld videosu ykleniyor onaylannca linkini ekliyecegim. ama sylemedi demeyin 17 dakika bir video kesmeden direk ykledim

Bugn cuma yahu,nasl katnz?Cumartesi bile gelmezdi Hseyin abi.Hank glet bu?
    Down With VW
    Anti VW klan.

abi bu yeni buldugumuz uc alnnn altnda olan bir glet ama ulamak iin biraz ofroad yapmak gerekiyor.
    video linki aagda muhtemelen birazdan aclr link

http://www.vimeo.com/4666743

koray bey merhaba

yer mekan super manzara desen ona keza

brde ucus guzel olunca tadndan yenmyor

sze br kac sorum olacak blgnz vardr dye dusunuyorum

model suya ndrmek toprga ndrmekten zormu

knc sorum se floatlar el yapmm hazrm

bu guzel ucus vdeosu cn kutluyorum sz

ilk sorunuza ben cevap vereyim. suya indirmenin tek zorluu ilk denemelerdeki heyecan oluyor. nemli olan ua birazdaha dz indirmeye almak. zaten bu tip uaklar genellikle trainer oluyor.

Alnt MoDeLc Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ilk sorunuza ben cevap vereyim. suya indirmenin tek zorluu ilk denemelerdeki heyecan oluyor. nemli olan ua birazdaha dz indirmeye almak. zaten bu tip uaklar genellikle trainer oluyor.

heyecan gectgmzde

o zaman pek br fark yok yan model topraga ndrmekle suya ndrmek arasnda

bu vdeoda sank braz hzl gb geld bana modeln ns

evet biraz hzl bir ini olmu. hi yaktlyla inmedim ama elektirikliyle suya inmek topraa inmekten daha rahat gibi. nemli olan mmkn olduunca dz ve yava bir ini.

Usta video ok gzel gl uu iin ok gzel iki hafta nce bizde uu yerine gitmeden ilk nce oraya gittik pazar gnleri biraz hareketli oluyor malum gl balks var piknikisi var..
    TRAINER-OS 46 AX + EDGE 540-OS FS-91S II-P + PLOT RC SBACH 342-DL50cc

(TRANER Yapm)+(SPTFRE Yapm)+(EXTRA 300 S Yapm)

Sizi iman zayf uucular,Gzelim motorun kk inesini fakir brakn sonra motora kabahat bulun.Kk ineyi bir dk an sonra da bana dua edin.
    Down With VW
    Anti VW klan.

Koray Selam,

Hayirli olsun baslik

Huseyin Abi Rastgele

Cayirda ucmaya basladiniz mi?
    Konu fullturkey tarafndan (16-05-2009 Saat 21:39 ) deitirilmitir.
    Sait / 1974 / Istanbul-Bahcelievler
    Giles-202 (SK 0.50), F-35 Lightning II, Mustang P51 0.60(SK-90)
    "Eer Talih Seim Yapmak Zorunda Kalrsa, Cesur Olanlar Tercih Eder....."

Alnt fenercister Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    koray bey merhaba

yer mekan super manzara desen ona keza

brde ucus guzel olunca tadndan yenmyor

sze br kac sorum olacak blgnz vardr dye dusunuyorum

model suya ndrmek toprga ndrmekten zormu

knc sorum se floatlar el yapmm hazrm

bu guzel ucus vdeosu cn kutluyorum sz
    aslnda suya inile karaya ini arasnd hi fark yok benim grdhm iyisindede ucag iyice szp temastan nce aska tutumak lazm aster bavulu gibi indirirseniz ikiside riskli.
    hz konusundahaklsnz motor rolantiye ok gecdyor ve bu gven vermediginden dolay inilerde biraz hzl gelme durumu ckt ister istemez durursada o hzla karaya ulasn diye

ikini sorun ise floatlar el yapm degi avio modelinm floatlar gayet gzel ve saglam en ksa zamanda bir tenede ben edinip trainera takacagm

Alnt aozgen Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sizi iman zayf uucular,Gzelim motorun kk inesini fakir brakn sonra motora kabahat bulun.Kk ineyi bir dk an sonra da bana dua edin.
    Ahmet abi kk iynenin ayar sorunsuzdu gaz gecileri felan fena degil yalnz byk ignenin oringleri biraz ypranmt byk igneyi degitirince daha iyi oldu motor sonra dikkat edersen sk laf eden ta olur diyede sylemitik videoda

Alnt fullturkey Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Koray Selam,

Hayirli olsun baslik

Huseyin Abi Rastgele

Cayirda ucmaya basladiniz mi?
    Saitcim merhaba sesini duyamasakda tazn grmek gzel

bu cakr farkl cayr herzaman uctugumuz yer degil oraskadar olmasada fena bir yer degil enazndan akl derdi yok.bekleriz senide

Gelecegim insallah, sezonu acmak lazim artik, bir iki tas geldi tuttum onlari

Selamlar
    Sait / 1974 / Istanbul-Bahcelievler
    Giles-202 (SK 0.50), F-35 Lightning II, Mustang P51 0.60(SK-90)
    "Eer Talih Seim Yapmak Zorunda Kalrsa, Cesur Olanlar Tercih Eder....."

ekibi toplamak lazm gitmeden syle gzel ucular yapalm urda bir degiliklik olmazsa 3-4 haftam var.

Float kiralyorsanz biz de geliriz,yalnz kazk olmasn haaa...
    Down With VW
    Anti VW klan.

float kiralamyoruz abi ama floatlu acaklarmz olacak ksmetse ve isteyen ucurabiliyor kendine gvenmiyenede usta grenci kumanda baglants eklinde ucurturuz

Bu hafta sonu ailecek piknik turu dzenledik ve bir iki sorti yapma frsat da bulduk...Dnden bir ka kare...
    Eklenen Resim n zlemesi

Uular...
    Eklenen Resim n zlemesi

elinize saglk gzel resimler cekmisiniz uctugunuz yerde gzel gzkyor

bu gn sabah korkunc bir rzgarla uyandm ve tm hayellerim suya dt bir haftadr bu gn bekliyordum yeni floatlarla ucu yapmak iin ama rzgar grnce iim cz etti sonra saat 10 a dogru rzzgar biraz azald ama ucacak gibi degildi Murat Hseyin abi telefonlatk uamazsakta ay cer muhabbet ederiz diyerekten yola koyulduk ama rzgar ucua elverilei degildi ordan gletin yanna indik biraz olsun oras cukurda kaldgn grnce ucaklar kurup ansmz deniyelim dedik ilk ucuu Hseyin abi ucarak bize gaz verdi arkasndan ben utum akam bee kadar ok gzel ucular yaptm ilk su mda gercekten gzel iniler yaptm kalklar okadar baarl degildi ama. Murat ise sopranosu ile 3 sorti uu yapt pist olarak ise dar bir traktr yolunu kulland ama gzel kontrolu ile inileri gayet gzeldi gnn resimleri aagda videolarda yklyecegim bu gn yarn

Konu ermis tarafndan (24-05-2009 Saat 19:11 ) deitirilmitir.

resimlere devam

acaba kanatlar takmasak tekne niyetine kullanlabilirmi bu ucaklar ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)