Yeni Başlayan Sevgili Arkadaşlar

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 97
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 97 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 97 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345

Alıntı BozbeY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleyküm,
    Beyler ben buradan çok alakasız bir forumda bu araçlarla ilgili bir konu girdim okudum videolarını izledim ve ve bu işe heveslendim çok kısa zamanda araştırdım ve kendime On-Road almayı düşünüyorum ve ilk defa süreceğim ve Drift ve Touring seçeneklerim var hangisi seçmeliyim yardım eder misiniz ?
    Hangisini seçmek istiyorsanız onu seçmelisiniz
    HPI RS4 EVO+

Team Magic E4D + Speed Passion Reventon R COMBO + Savox 1258TG + MF KIT-ONE WAY

Kardeşim ben ilk defa bir başlangıca göre hangisini seçmeliyim hangi özellikler aramalıyım bir araçta ve oyuncak mı yoksa gerçek mi olduğunu nasıl bulabilirim gibi sorular sormak istedim ve son olarak bana bir araba tavsiye eder misiniz ? Drift aracı olacak.

himoto marka araç nasıldır nitrolu on road lütfen özelden yardımcı olun

Buggy ve Truggy farkını sayenizde anlamış bulunuyorum. Teşekkürler. Öğrenmek istediğim bir nokta daha var. O da benzinli araçların elektrikliden tam olarak ne farkları olduğu konusu... Performans olarak ne gibi farklar gösterirler?

Bende nitrolu da elektrikli de var. Elektrikli olan araçlara upgrate ler daha uygun oluyor. Pinyonu büyütmek pilin daha yüksek voltajlısını veya Mah lısını almak hızını çok arttırıyor. Elektrikli araçları da fırçasız sisteme çevirdikleri için RTR şeri bile gayet performanslı hatta daha hızlıdır. Yakıtlılarıj arıza çıkarması veya bakımı daha zordur elektriklinin kolay beri arızası veya ayar yapılmasına gerek yoktur. Tercih senin

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Zevkli hobbiyler dilerim Arkadaşlar,

Bir sorum olacak ,ekonomik ve elektirikli ne önerirsiniz,ortalama 300 -500 lira ayırmayı düşünüyorum.

örneğin: maverick scout -cravler
    HDI kamyon 1:10

veya öneri ve nereden alabiliriz yardımcı olursanız sevinirim.

Alıntı murattt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zevkli hobbiyler dilerim Arkadaşlar,

Bir sorum olacak ,ekonomik ve elektirikli ne önerirsiniz,ortalama 300 -500 lira ayırmayı düşünüyorum.

örneğin: maverick scout -cravler
    HDI kamyon 1:10

veya öneri ve nereden alabiliriz yardımcı olursanız sevinirim.
    Önce hangi tarz almak istediğini söylemen lazım. Drift, truggy, buggy, crawler vs. ona göre yardımcı olabiliriz.

1:10 boyutunda hobi tarzı (oyuncak değil) araç alman her zaman daha iyi olur.
    HPI RS4 Nitro Drift (Touring/Rally)
    HPI Sprint 2 (Drift/Touring/Rally)
    Traxxas Slash 2wd
    Traxxas Mini Slash
    Traxxas Mini E-Revo (Slash Conversation)

ben böyle bi araç buldum acaba nedi nasıldır yorum yapabilir misiniz veya bu fiyatlarda öneriniz var mı? (yeni başlayacağım ikinci el arıyorum.)

http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...69655245/detay

merhaba arkadaşlar
    bende yeni başlayanlardanım size bir sorum olucak. sizce bur araba iyi mi ?(drift için alıcam ve acemiyim)

http://www.nitrorcx.com/51c806-drift...lue-24ghz.html

Şu anki aracıma benziyor eğer imkanınız varsa daha iyi bir marka almanızı tavsiye ederim hpi, sakura gibi.

Merhaba bgn cyclone nitro bir arac aldim benzin starter kiti buji hersey var ama araci calistiramiyorum acil yardim calissada 10 saniye calisiyor gaza basinca pat diye kapaniyor...

arkadaşlar lipo pil almam lazım nerden almalıyım sizce? banggood mu yoksa hobbyking mi? hobbyking göndermiyor diye konular dönmüş zamanında hala piller için gönderim yapmıyor mu acaba?
    Tek sevdam Türkiyem!

Merhaba arkadaşlar,

Bende bir kaç haftadır araştırma yapıyorum. Bir kaç yere gittim, Hpi Fırçasız araç önerdiler. Ancak 700 TL civarı fiyat benim bütçemi aşıyor.

Ben ilk aşamada http://www.erenhobi.com/110th-Scale-...R,PR-6902.html bu tarz bir araç alayım dedim..

Ama dediğim gibi, fırçasız olması gerektiğini söylüyorlar. 700 lira vermektense eğer getirtilebiliyorsa; http://www.hobbyking.com/hobbyking/s..._Car_ARR_.html
    bu aracı getirtsem sizce nasıl olur?

Bu konuda bilgili ve yardımsever bir arkadaşa ihtiyacım var..

Çok sağolun...

İkinci el almanı tavsiye ederim sulemants..sıfır alacaksan da hobbykingden alabilirsin tabi ama kargosu olacaktır, belki gümrük masrafı da olur derken 500 600 lirayı geçebilir.

Sent from my iPad using Tapatalk

Merhaba arkadaşlar , 2. el maverick dc evo adlı rc araçtan aldım . İnternetten izlediğim videolarla kıyasladığımda aracım drift konusunda yetersiz . Şöyle açıklamaya çalışiyim aracımın hızı tatminkar fakat g kuvveti uygulamadan drift atmaya başlamıyor . İnternette aynı model araçlar kalkıştan itibaren yanlayabiliyorlar .parke zeminde bile olduğum yerde sıfır çizerken zorlanıyorum . Aracımda kamber ve drift lastiği bulunmakta . Ayrıca kullandığım pil bazen tekleme yaşatıyor araca . PLAZMA 7.2V 4700mAh lık pil kullanıyorum , fakat pil 4 senelik sanırım . Acaba kullandığım pil ile alakalı olabilirmi ? Teşekkürler

Merhaba abiler ablalar ben yeni bu hobiye giriş yaptım bir öğrenci olarak fiyatlar biraz garip geldi ama şimdiden çok hevesli ve acilen alıp uğrasmak istiyorum ama tabi ilk önce bi araba belirleyim ona göre hazırlık yapmak şu anda ilgimi çeken katagöri elektirik çünkü temizliği kolay diyorlar ve diyerleri uğrastırır diyorlar bende elektirik istiyorum gaziantepte oruturuyorum ve fazla bi mağza yokmuş internete gördüm kadar

İlk başta on road araç istedim ama sonra baktimki onlar yere çok yakın ve ne yaziki burada onu sürücek ne yol var nede onu sürüp ay surası çizilmesin ay takla atı diyip dayanıcak yürek yok nasıl olsa kendim para biriktiricem kendim emek vericem ondan off road da yolumu çevirdim ama onlardada çok büyükler var Truggy veya yerden yüksek On Road aklıma yatı ne çok büyük nede çok küçük ama internete çok fazla site var ve çoğunda fiyatrlar farklı ve hangi arabayı alim kitmi alim yoksa kendimi toplum karar veremedim kendim toplamak istiyordum ilk başta ama bazı yerlerde onun daha pahalıya çıkıcanı söylediler sizce ne yapmam lazım eyer hazır almam gerekse ne almalıyım

Not:gaziantepte 1 tane 2. el buldum HPI sprint 2 drift aracı
    Link:https://tr.letgo.com/tr/i/profesyone...7-98c156d43ff7
    sizce alınabilirmi yoksa ağırmı olur başlangıç için fiyatı uygun geldi ve baya içinde güzel şeyler var ama resimi ben anlamadım ondan bi sorum dedim ilgilenenlere teşekür ederim

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Apr 2006
    Nereden Nereden
    istanbul
    Yaş Yaş
    45
    Bence traxxax modellerine bakabilirsin rtr olarak hem kaliteli hemde kumandası fazla üzmez seni. Gruplarda ve internette bir sürü araba var ama rtr alacaksan markalara dikkat et ve toplama araçlardan bir bilenin yoksa yanında uzak dur.

MCD RRV5 Factory Team Edition
    MCD XS5 Limited Edition
    Airtronics M12 FHSS-3 2.4GHz

2007 hobbyrc 1/8 monster truck 2.si
    2008 hobbyrc 1/8 monster truck 1.si
    2009 hobbyrc 1/8 monster truck 3.si
    2012 hobbyrc 1/5 onroad şampiyonası 2.si
    2013 hobbyrc 1/5 offroad şampiyonası 3.sü
    2013 hobbyrc 1/5 onroad şampiyonası 1.si
    2015 hobbyrc 1/5 offroad şampiyonası 1.si
    2016 hobbyrc 1/5 offroad şampiyonası 3.sü
    2017 GP BULGARİA offroad 2.si
    2017 hobbyrc 1/5 offroad sc şampiyonası 1.si
    2018 1/5 SC Avrupa şampiyonu
    2019 1/5 SC Avrupa 2.si

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)