2010 serbest uu yarmalar

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj says : 8
  •  » u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)

Bu Sayfay Paylan :

Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Merhaba Arkadalar,
    2010 yl Serbest Uu Yarmalar Krklareli-Msellim kynde yaplacak, ilgili yarmann linkini buradan veriyorum http://www.ec2010turkey.com/ana/default.asp. lgilenen arkadalar burada sizlerle grmek tanmak isterim.

paylam iin teekkrler,

merhaba arkadalar,
    Bugn orludan bindim arabama VZE Msellim ky yaknlarnda yaplan FA (2010 AVRUPA SERBEST UU MODEL UAK AMPYONASI)'na gittim. Gittiimde orada TALYAN ekibinin uu provalarn heycanla izledim. Uu denemelerini rzgarl havada yaptklarnda kimi zaman pek baarl olamadklarn gzlemledim. Daha sonra talyanca bilen Avusturyallarla tantm ve ortak dil Almanca ile gayet gzel bir ortam yakaladk. (Maalesef ngilizcem yok ). Yaplan yarmalar devaml takip ettiklerini, uaklarndan, tasarmlarndan, yurt dndaki modelcilik konularndan konutuk. Havann rzgarl olmasndan dolay istedikleri performans yakalayamadklarndan bahsettiler. Arkadalar deinmek istediim esas konu u aslnda. Trk ekibine veya bu konularda merakl birilerine rastlarm midiyle gittiim yerde, maalesef ben ve birka izleyici ile kydeki merakl ocuklardan baka kimse yoktu. Birde ekmek derdine dm orada kfte ekmek satan esnaf arkadalar.

yelik Tarihi yelik tarihi
    Jun 2009
    Nereden Nereden
    stanbul
    Ya Ya
    34
    Hangi lkeydi hatrlamyorum ama Trkiye'den de daha fazla yarmacyla katlan lkeler de olduunu grdm yarmann resmi sitesinde.
    Airplanes: PilotRC Yak54 %26-TMPro Katana46-Kamikaze Pro V2
    Engines:OS55AX-46FX-32SX,Hacker A10-9L,A30-14L,DLE30
    Radio:Futaba 8FGS - FAI TUR-368
    ATLAS Model Planr Kulb
    www.atlasplanor.org

Serbest model ii zor. nce hesaplar, dzgn iilik, doru malzeme, st dzey sabr gibi meziyetler istiyor. Dolaysyla ilgilenen says dk. Bir de Vize'de olunca katlmn dk olmas doal. Ho stanbul'da da olsa deien birey olmazd ya o da ayr konu.

Sep 2009
    Nereden Nereden
    stanbul, Maltepe
    Ya Ya
    37
    RC. kontrol bende olacak ve sabr gerektirmeyecekki katlaym Yarmac arkadalara baarlar.
    Mevlt KUMKALE

Pazar gn iin bir program yoktu. Pazartesiyse kaytlar ve antremanlar iin ayrlmt. Yarmalar yarn balyor. Sal, aramba ve Cuma , gn. Perembe mola var.
    Tr ekibi bu akam ve yarn sabah eklinde hareket edecek. Tm yarmalarn hafta aras olmas maalesef yerli katlm kstlyor.

Mevlt, emin ol RC den katmer katmer zor bir dal. Havay, rzgar, termali koklayacaksn. Sonra yle bir ayar yapp salacaksnki havaya ... Hem max yapsn (belli bir sre havada kalma, fazlasna puan verilmiyor) hemde uzaklara kamasn

Apr 2008
    Nereden Nereden
    Edirne/Kean-psala&anakkale/merkez
    Ya Ya
    32
    Kean Trk Hava Kurumu Olarak alta elenk koyma treninde bulunduk salk problemi nedeniyle ben katlamadm ancak nmzdeki gnlerde izleyici olarak katlmay ve izin verilirse model uaklarm uurmy dnyorum.
    Hseyin KARTOL
    Akp Giden Zamana Yetimek Bazen Umay Gerektirir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)