Trophy 4.6 Truggy

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 16
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Merhabalar;

Bir sorun olmaz ise pazar günü bu aracı alacağım fakat bir kaç bilgiye ulaşamadım.Yardım ederseniz ben ve benim gibi kişiler için bilgi verici bir başlık olur.

1-bu aracın son hızı nedir?
    2-bu aracı ilk kullanışta sorun çıkaracak parçaları var mıdır? nelerdir?
    3-kutudan çıkınca aracın nerelerine dikkat etmeliyim?
    4-bir anda 2-3 galon yakıt alsam bozulma veya yakıtın bileşenlerinin uçması gibi birşey yaşar mıyım?
    5-Bir seferde kaç depo nitro kullanmalıyım.(Ne kadar süre kullanıp ne kadar dinlendirmeliyim)
    6- Kullandıktan sonra özellikle temizlenmesi (veya düzeltilmesi) gereken yerleri nereleridir?

biraz çok oldu farkındayım ama bu bilgilere ulaşamadım. veya bulamadım. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum. iyi akşamlar..

Saygılarımla CAN..
    İmza kendini insanlara kanıtlamak için midir? Yoksa yardımcı olmak için mi?

yardımlarınızı bekliyorum.. iyi geceler..

Saygılarımla CAN...

öncelikle kırımsız zevkli sürüşler dilerim....cevapların çoğu forumda var zaten.aynı modeli bir senedir bende kullanmaktayım.1-aracın son hızı fabrika verilerine göre 70 km/s olması gerekiyordu.off-road bir araca göre bence iyi bir hız.2-eğer bir hobi mağazasından değilde net üzerinden aldıysan aracı nitro motordan anlayan biri ile rodajını manuel kılavuzuna göre yapmalısın.motor mount vidalarını kontrol edip vida yapıştırıcısı ile sabitlemelisin.tekerlek vidalarının sıkılığını kontrol etmelisin.ve diğer vidaları gözden geçirmende fayda var.bir kerede okadar çok yakıt alman pek doğru değil bekleme esnasında özelliğini kaybettiğini okumuştum.ayrıca okadar yakıtı muhafaza etmekte zor olacaktır.rodajı mutlaka uygun şekilde yapmalısın.motor ısısını kontrol etmelisin şimdilik aklıma gelenler bunlar can.....

çok teşekkür ederim. hakan abi. aracı yarın alacağım. fiyat olarak nerede daha iyi fiyat var onuda bilmiyorum bir iki yere soracağım artık. rodajı yapabilirim diye düşünüyorum. bakalım ona bi çözüm bulucaz artık.

bu vida yapıştırıcısı nedir? ilk defa duydum da.

iyi akşamlar dilerim.

aa birde bu aracı istediğim zaman sadece arkadan itişli veya sadece önden çekişli yapabilir miyim?

Vida yapıştırıcısını alıcagın yere sorarsın

KYOSHO DRX RALLY

araç iyi dir ama arkadan çekiş oluncaa iyi gitmiyoo denedim aracın aldınmıı eger atlatıcak zıplatıcaksan süspansiyonlar degiştirrr yön servosuu degişebilir ön hub ları metale çevirr Front Suspension Block olan parçayıda metale çevir tamam dır bu araçç

aracı bugün alıcam kısmet olursa şimdilik hoplatıp zıplatmayı düşünmüyorum. yeni başlayacağım için.. fiyat olarak bir yerde ucuz bulmuştum(800tl araç+2 galon yakıt + starter+ fail safe) orası bu gün kapalı veya telefonu açmıyorlar (ellerinde varmı onuda bilmiyorum). başka biryere baktım fiyat olarak 585$ (sadece araç)dedi. sizce normal mi?

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Sep 2010
    Nereden Nereden
    İstanbul / ESENLER
    Yaş Yaş
    28
    Yurtdısında 229 £ ile 290 £ arasında değişiyor fiyatları.
    Şişli Anadolu Teknik Lisesi 10/Bilişim Teknolojileri
    Traxxas Slash 4x4 Brushless (3s 40C 5000 Mah & 19/54 combo)

acaba Ankara'da nerede ucuz bulabilirim. özel mesaj olarak gönderebilir misiniz?

bir seferde kaç depo kullanmak normaldir?

iyi akşamlar..
    Konu quickcan tarafından (06-03-2011 Saat 22:28 ) değiştirilmiştir.

Aldın mı aracı ?
    Revo 3.3

bu gün alamadım. Bir rc shop varda bu gün kapalıydı. Yarın orayla da görüşcem. 1 ay öncesiyle fiyatlar baya artmış yalnız farkında mısınız?

istedigin kadar kullan bi sorun olmazz ama balata kısa sürede yayı kopar rodajını iyi yaptır tamamdır bide metal balataya geç başın agrımasın hoplatıp zıplatmıcaksan süspansiyon kafalarının metalleride var hot badies sin şasesi oldugu için yedekleri ve opsiyonel parçaları aynı oluyoo bu dediklerim yaparsam pr olur ve edigim bu araç geçen sene hrc trugy 2. oldu yapan abimiz 1. oluyodu ama kapıdan döndüü şimdiden hayırlı olsun

ben yazın losi deil trophy alacağım yada baja
    Savage X SS 27.095mhz & Savage Flux Hp 2.4 ghz

Alıntı EgE55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben yazın losi deil trophy alacağım yada baja
    Trophy alacaksan iyi bir seçim, ama Baja düşünüyorsan boşver Trophy i
    2 teyyare 1 de kumanda

quickcan aracı aldınmı bende almayı düşünüyorumda eğer aldıysan mesaj olarak göndere bilirmisim teşekkürler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)