gs vision rtr almama problemi

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj says : 5
  •  » u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)

Bu Sayfay Paylan :

Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gsteriliyor

dn aldm 1/10 gs vision pro rtr ntrolu aracn rodajn aldm yer yapt.

sonra 1 depo kullanabildim ve 2.depoda bidaha altramadm tahminimce motoru bodum.
    eksozu kapatp pull-start ektim 5-6 kere sonra sonra ap iki kere ektim bujiye elektirik vermeyi altrdm ama olmuyor hi biekilde almyor.

deneyimli arkadalarn bilgisine ihtiyacm var

yelik Tarihi yelik tarihi
    Oct 2006
    Nereden Nereden
    Manchester
    Ya Ya
    48
    Buji isiticisinin sarzli olduguna emin ol. Bujiyi cikarip araci ters cevir pull startti bir kac kere cek amotordaki fazla yakiti at. Sonra bujiyi takip dene. Sorun ya bujide yada isiticidadir..
    Ne mutlu Trkm diyene
    M.K.Atatrk

https://www.facebook.com/murats3nturk

Katlyorum, benzer problemlerimin hepsi buji ve buji stcs kaynakl oldu. Buji stcn kutudan kansa mutlaka yksek kapasiteli arjl pil kullan ve pilin doluya yakn olduundan emin ol, (kullanlmadka gleri ok dyor), bujin yeni olduu iin bir problemi olduunu sanmyorum ama yedekte mutlaka buji bulundur. Hadi kolay gelsin
    emre "moss eye" nergiz

dostum eer araban boulduunu dnyosan pull start cidden ok sert gelir ve elin ac stcy tutmakdan bi cok kere bama geldi stcy sarja tak stcnn n snmesini bekleme sarj olunca snmez bendeki snmyo 12 saat filan sarja tak bujinde bir sorun olduunu dnmyorum daha yeni almn ben 2-3 aydr hi buji deitirmedim araban almadm gtr aldn yere muhakak bi ayar kamdr

Bilgi amal

Byle durumlarda bazen haddinden fazla yakt karbratrden motora dolar, motor bu yakt yakamaz, bujiyi karn arac ters evirin ve bir ka kez pull start ekip brakn, piston zerindeki fazla yakt dar atlm olacaktr, sonra bujiyi takp egsozu tkayn ve bir iki kez pul start ekin yeni yakt yanma blmesine dolar ve tekrar stcy takp altrmay deneriniz.
    Rc4wd TF2 - Enroute Berg 2.2 MOA - Axial Wraith - Axial Ax10 - Hpi Baja 5b - Traxxas E-Revo - Traxxas E-Revo 1/16 - Mst Ms01D - Gs Vision Pro
    Geprc Mark4 5" - Qav180 4" - X2 Elf 2"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)