graupner impulse

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 14
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

selamalar Groupner impulse almayı düşünüyorum üzerine os motor var. Ne dersiniz sizce iyi bi araçmıdır? yardımcı olursanız sevinirim.
    iyi günler

YEdek parca nerden bulacaksin?
    KYOSHO INFERNO 777 SP1 COMPETITION BUGGY
    KYOSHO INFERNO 777 SP1 COMPETITION RALLY
    OFNA 9.5 MBX

ya o önemli değil ben kendim de yapabilirim. peki performans olarak ne düşünüyorsunuz? Sizce iyi mi?

Peki ,kendin nasil parca yapmayi dusunuyorsun,o is kolay bir is diil,bilgi,tecrube ve techizat gerektiriyor.bir bildigim varki alma diyorum.....
    Konu cem tarafından (16-01-2006 Saat 23:34 ) değiştirilmiştir.
    KYOSHO INFERNO 777 SP1 COMPETITION BUGGY
    KYOSHO INFERNO 777 SP1 COMPETITION RALLY
    OFNA 9.5 MBX

ya abi bende torna-dramel gibi araçlar mevcut birde babamın arkadaşı MCD ye parça üretiyor. O nedenle fazla problem olabileceğini zannetmiyorum cnc den istediğim parçayı çıkarabiliyolar . Ama zaten fikrim değişti savage alıcam. yinede ilginize çok teşekkür ediyorum....

Bu graupner impulse ı nereden bulmuştun? bende de impulse var yatıyor dişlisi yok. Bi sorayım belki onda fazla vardır.

ya benim arkadaş satıyo onda metal dişli var özel yaptırdı istersen sorym belki orjinali duruyodur size satabilir. Bana özel mesajla ulaşabilirsiniz. Bu arada o ark. da birsürü yedek parça da var...

tyido sana mesaj attım özelden ama hiç cevap yok, ne oldu dişli sordun mu arkadaşına?

Groupner Impulse Buggy dişlisimi lazım ?
    Mugen Mtx-4R, Powered by Sirio, Directed by Futaba , driven by Onur KARAC.....

evet Graupner impulse buggy dişlisi lazım elimde orjinali de olmadığı için yaptıramıyorum.

Selamlar

Cengiz Sönmezlerdi yanılmıyorumsam isim. İStanbulda Barış Özdemir de ımpulse buggy kullanıyor o da yaptırmıştı bir ara.Elinde sıyrık bir tane dişli varmış seni tanıdıgını söyledi ona ulaşırsan sanırım sorunun çözülür.Cep numarası 0535 979 75 67 iyi günler.
    Mugen Mtx-4R, Powered by Sirio, Directed by Futaba , driven by Onur KARAC.....

selamlar
    dişliyi sordum Arkadaş isterlerse bi günlüğüne verebilirim onlarda yaptırabilirler dedi bu arada dişliden mustang hobbies de varmış.

Onur teşekkür ederim arayacağım Barış'ı.
    tyido sana da teşekkür ederim bi Barış'ı ariyim olmazsa haber veririm. Mustang hobbies de keşke olsa da alsam ama malesef yok sordum.

peki abi ihtiyacın olursa ben burdayım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)