Hpi Trophy Truggy 4.6

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 7
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Merhaba,

Yaklaşık 3 yıldır hpi firestorm model araç kullanıyorum. Alış sebebim 2wd oluşu dolayısıyla kullanımının çok keyifli olduğunu düşünmemdi. gerçekten de kullandığım süre zarfında özellikle kum ve çim zeminlerde çok keyif aldım. integy markasının debriyaj, spur, universal shaft ve steering bell opsiyon parçaları ile aracı daha da keyifli hale getirdim. fakat g3.0 motorun ayar tutmuyor oluşu beni tüketti. yapılan toplu organizasyonlarda sık sık problem çıkarması ve tabi benim de sabırsız ve çabuk sinirlenen yapımın da tükenmemde etkisi büyük.
    2wd olayından vazgeçmek istemediğim ama nitronun da zahmeti ile uğraşmamak için yaklaşık 2 ay evvel traxxas rustler vxl aldım. 2s pil ile asfalt zeminde firestorma benzer bir sürat yakaladım. 3s pil kullanımının ise pek mantıklı olmadığını düşünüyorum çünkü çok kontrolsüz bir hal alıyor. fakat aracı kum veya çimen zeminde kullandığım zaman firestormun sahip olduğu yol tutuşu ve direksiyon tepkilerinin bu araçta çok eksik hatta hiç olmadığını farkettim. öyle ki rustler aldığıma pişmanım çünkü bir oyuncak kadar hissiz bir kullanımı var.
    esas sormak istediğim soru, çevremde gördüğüm kadarı ile big block motorların karb ayarları nispeten daha stabil olabiliyor. hpi trophy truggy 4.6 da motor hacmi ve şase yapısı itibari ile hoşuma gitti. awd olması benim için zevki düşüren etkenlerden olsa bile ön arka denge kolları gibi güzel özellikleri de var. nitrolu olarak önerebileceğiniz, bana firestormun keyfini yaşatabilecek bir araç var mı? bu araç için düşünceleriniz neler?

Teşekkürler.
    HPI Baja 5B SS

HPI Firestorm Flux

biraz beklersen a.e sc10 nitro 2wd çıkacak.
    Biri gider, biri gelir...

Özellikleri ile ilgili bir ön bilgi var mı?
    HPI Baja 5B SS

HPI Firestorm Flux

Team Losi Speed-Nt hoşuma gitti. Small block ta şu ana kadar gördüğüm en büyük motor var. tasarımı da hoşuma gitti. 2.4 spectrum kumanda ile gelmesi de avantaj.
    HPI Baja 5B SS

HPI Firestorm Flux

merhaba hpi trophy i alalı 1 ay oldu ama mubalasız hergun kullanıyorum bırkere sürmek hem cok zevklı hem cok kolay, kolay cunku kontrol hep sızde ıster offroad ıster de onroad gıbı kullanın ben alır almaz bır arkadasım daha aldı ve oda cok memnun
    benım bekledıgımden cok daha ıyı cıktı bır kere calıstımı ıstop etme derdı yok.bu aracla kaza yapmanız cok zor cunku cok dengelı yapsanızda darbeyı genelde tekerlekler emıyor bırde ıcı kolay kolay kırlenmıyor benden bukadar secım senın
    Hpi Rs4 evo BMW 24 mmz

Hpi Trophy Truggy .4.6

Traxxas 4 tec 3.3

teşekkür ederim yorumlar için.
    HPI Baja 5B SS

HPI Firestorm Flux

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)