İZMİR EKİBİ - Buluşmalar ve videolar

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 370
  •  » Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 370 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Sayfa 1 Toplam 19 Sayfadan 123416 ... SonuncuSonuncu

Başlığınızı açın önce yoksa buluşturmayız.

hadi bakalım buluşsunda bizde gelelim.

Yaklaşık tarih bellimi acaba? Birde yer. Bende gelirim eğer havalanabileceğim bir yer olursa

önümüzdeki hafta gibi kesin tarih belli olunca davet ederiz

benımde tt-01 xsaram var ama daha yapım aşamasında umarım buluşur 1hafta içerisinde

nihayet oldu bucadan ibrahim kardeşim arabasını kapıp geldi oturduk çay içtik birazda muhabbet ettik sonra ben uçağımı uçuramadım fakat ibrahim kardeşimin arabasını kullandık en az uçak kadar zevkliydi buda bi başlangıç nasipse önümüzdeki hafta sonu gökcen - tarales - ibrahim - ve ben buluşuyoruz sizlerlede gökcen arkadaşımızın o güzel modellerinin video ve fotolarını paylaşırız
    fakat bu günde anladım uçak araba bahane oturup hoş sohbet ettmek haftanın sitresin den kurtulmak ve yeni dost lar edinmek çok güzel buda ibrahimin arabasıhttp://www.hobbyrc.com/forum/showthread.php?t=29363

[GOOGLEVID]http://video.google.com/videoplay?docid=7190713626838905554&hl=en[/GOOGLEVID]
    ibrahimle buluşmamızda biraz araba kullandık

nihayet c.tesi saat 07:00 balçova da buluşuyoruz hayırlı olsun umarım krımsız bir uçuş olur

her ne kadar izmir'de olmasam da bu aralar, kalbim güzel izmir'imde.. benim yerime de eğlenin arkadaşlar..

sağol döndüğün zaman görüşürüz inşallah

inşallah gökhan bey

bu sabah saat:07:00 de balçova da buluştuk ordan gökcen arkadaşımın modelleriyle inciraltına geçtik havanın rüzgarlı olmasına rağmen gökcenin güzel ve tecrübeli pilotajınla harika uçuşlar yaptık çok güzel ve zevkli bi buluşma oldu ben şahsen çok memnun oldum enyakın zamanda inşallah tekrar görüşürüz buarada gökcen arkadaşım videoları yakın zamanda yayınlığcak unutmadan ibrahim kardeşimede burdan teşekkür ederim onuda inşallah uçak bölümüne transfer edicez sevgi ve saygılarımla. Gökhan AKKARTAL

Hocam çok erken buluşmuşsunuz haftaya tekrar buluşma düzenleyebilir misiniz ?

gökcen içinde uygun olursa tabikibuluşuruz

Bir gün bende sizin şu meşhur buluşmalarınıza katılacam inşallah

Arkadaslar selamlar,

Nihayet bu sabah erken saatlerde bulusma isini gerceklerstirdik Gokhan abinin de soyledigi gibi.

Ibrahim "ibocop", Gokhan abi "gakkartal" ve beninciraltinda kisa bir ucus yaptik. Hava oldukca ruzgarliydi ve kotuye gidiyordu o yuzden tadinda birakalim dedik.

Ben sahsen cok keyif aldim. Umarim bir dahaki sefere daha kalabalik oluruz ve daha bol ucabiliriz

Bu sabahki ucusdan kisa bir video ekliyorum. Gokhan abiye videoya kaydettigi icin, ibrahimede ulasim sorunumuzu cozdugu icin tekrar tesekkur...

http://www.metacafe.com/watch/1439365//

Selamlar,

G

Burdan gökçen ve gökhan abime saygılar daha nice buluşmalara
    BUCA İZMİR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)